Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

nu ajungeau in situatia asta,daca nu ar fi lovit 'aliatii' pe la spate ;)
 

DeletedUser

~ARM~ nu lupta singuri pe granita cu LIGHT,ii au alaturi pe LR,asa ca informati-va inainte sa vorbiti.Pe aceeasi granita cu LIGHT,~ARM~ primeste sprijin si de la ~M~ in zona K42.Iar pe granita cu Black cred ca primesc ajutor de la ~M~,sa ma corecteze cineva daca nu am dreptate
 

DeletedUser

eu lupt doar cu fosta grupa Burn ~TOR~ LoveLT , ceea imi e de ajuns ... nu ma bat cu tot Light-ul din pacate ~!~ numai ca light vede negru in fata ochilor dupa spusele unui jucator din light ca noi ne batem cu tot light`ul si ca luam sate de la ei ... asa ca m`ai gresesti tinta uneori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu si cele 10 conturi ale tale.

Partea cea mai interesanta este ca ai fost membru LIGHT si ~TOR~ iar acum ii vrei la margine pe fostii tai colegi.asta spune multe despre caracterul tau ca om,nu crezi?
 

DeletedUser

Tu si cele 10 conturi ale tale.

Partea cea mai interesanta este ca ai fost membru LIGHT si ~TOR~ iar acum ii vrei la margine pe fostii tai colegi.asta spune multe despre caracterul tau ca om,nu crezi?


am fost , daca iti zice dionishii si are curajul sa-ti zica iti va zice de ce am stat in light atunci de am iesit dupa 48 de ore si mi-au dat 2 conturi cu parola din Light si date la alti baieti din oras de la mine ca sa joace + ca au fost innobilati iar scopul meu intrarii in Light a fost sa vad motivatia cand ai fost asa de smecher atunci si te-ai sucit de la alianta de frica ca dispare ~TOR~ sau ai uitat ?

In ~TOR~ am intrat ca asa **-isem cu cine conducea tribul ~TOR~ ( nu Stefan Cel Mare I ) altcineva care acum e in ~ARM~ , pacat ca nu mai joaca asa cum nu mai joaca multi la voi din Light ( ma refer la proprietarii de origine a conturilor ) , nu vreau sa enumar ca sa nu devin " informator " ca voi si repede cu plangerile la admini , asta de ce nu o zici ?
Iar partea cu acuzele la cele 10 conturi ai grija ce scoti pe gura ( ideile din creier ) ca iar aberezi asa de dramatic la propria-ti persoana ~!~

Cred ca m-am facut iar inteles daca nu inseamna ca nu ai invatat limba romana bine !

De aia am avut plangeri : The Last Warrior are multi-account din partea tribului Light !

Deci nu ma consider membru Light si ~TOR~ o data ce va stau in coaste , ma refer la aia care se dau cocosi si acum nu mai sint , ti-am zis telul meu e sa ajung la tine si sa dispari dupa harta ca nu te uit ce mi-ai facut pe lumea 3 cu mesajul ala in care ai zis ca-mi va disparea contul ( stergere cont ) ceea ce am patit-o ! Nu am access la forumul secret de la voi sa-ti arate tata ce ati scris de mine si urlau colegii tai ca daca intra TLW bla bla bla , sa ma uit in arhiva de pe messenger ca mai exista daca o sa ma uit atent !

10 conturi ? Cred ca aberezi enorm de mult , de fapt nu cred ca o sa mai scriu vreodata o replica la insinuarile astea de copil care de-abia a ajuns la facultate si vrea sa devina ceva in viata lui .
Cine acuza se scuza ! Deci nu mai zice de mine , bine ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SF-uri ca de obicei.De ce nu te apuci sa scrii o carte?O sa ai succes si o sa ai bani sa cumperi CP la toate conturile care le ai "in grija",inclusiv la PUYA ca sa ridici zidurile mai repede si sa notezi cale cateva sute de atacuri pe care le are constant.

ps: promit ca eu o sa iti cumpar cartea
:D
 

DeletedUser

.... cand vrei sa mai **-esti ceva fluiera poate ti se da acceptul ! ( sa scrii )
 

DeletedUser

Sunt sigur ca poti gasi o replica mai "inteligenta",pentru ca te-ai cam facut de ras cu asta
 

DeletedUser

e diferenta mare si de prostie intre noi doi !


tu = 21 sau 22
eu = 31

nu stiu care are mai degraba prostie in cap !
tine`o asa o sa recomand lui basescu sa ciuruie smecherii gen " geoana = bogdan " :)
si cu asta poti sa " ham ham " cit vrei esti prea prichindel !

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai intrat in pana de replici "inteligente" si treci la jigniri.Poti fi mai patetic de atat?

ps: l-am votat pe basescu,asa ca nu o sa ma impuste

LE: daca nickul este "boggy-arsenal1990,sunt in primul an de facultate si suntem in anul 2010,pot sa stiu si eu cu ce formula ai dedus ca am 21-22 de ani?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va rog sa incetati cu jignirile si sa aveti putin bun-simt si sa va respectati.
Reveniti la subiect
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75,005
Tabăra 2: 10,944
Diferență: 64,061

image.php


Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74,347
Tabăra 2: 0
Diferență: 74,347

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ HAOS
Players:

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 334
Tabăra 2: 50
Diferență: 284

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,449,164
Tabăra 2: 495,499
Diferență: 2,953,665

image.php
 

DeletedUser33119

pe sistem :))

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31321

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,449
Tabăra 2: 744
Diferență: 1,705

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,303,638
Tabăra 2: 7,629,596
Diferență: 17,674,042

image.php


BAFTA LIGHT!
 

DeletedUser

ati pierdut 7 mil de pct :D ...ugh ..cam mult

uite una si mai frumoasa

b]Side 1:[/b]
Tribes: Black SH LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 71,780
Tabăra 2: 39,907
Diferență: 31,873

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,670
Tabăra 2: 1,816
Diferență: 4,854

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 610,931,704
Tabăra 2: 366,332,254
Diferență: 244,599,450

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68,950,652
Tabăra 2: 18,465,440
Diferență: 50,485,212

image.php
 
Sus