KingScorpion si drumul spre locul 2

DeletedUser

KingScorpion{aka innobilatorul de sate de berberi} a ajuns foarte blitz pe locul 2 .dar tineti-va bine scarlet mai are 70k pcte..o sa ajunga preafericitul pe locul 1 ..doamne fereste :O..cum? a innobilato pe scarlett care avea vreo 200 k pcte daca nu ma insel..{ scarlett fiind Soulmate asa cum zice la profilul sau{:)) tare faza.:)) atacati-l fratilor care sunteti langa el..ca nu are trupe sigur ..le are trimise in satele de barbari invecinate..{asta daca mai exista peacolo}..sa nu i le fure nimeni:eek:am mai auzit asa ceva numai in LR cu marele dony si Chas3r dar pe lumea 7 cu King Punaise:O doamne...al doilea Chas3r ar trebui sa i se spuna:eek:

Sau poate cu roll backul ....la el i s-a intamplat invers Forwardroll:))=)) ..i-au fost transferate sate:))....God have mercy
In momentele ce vor urma..voi posta Tw-stats..sa vedem satele.:) domnului Punaise



P.S } Punaise-> in latina traducerea:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci man parerea mea...este in felul urmator....petrec in fiecare cateva ore pe triburile pe zi...eu joc de placere...nu nnn puncte...momentan ma distrez acuma pe seama la hunii cat is de noobi.oricum daca placerea lui king scorpion este sa ajunga pe 1.doamne ajuta.care este problema ta?da a innobilat toate satele de barbari de pe k 45 si k46 si ea satele lui scarlet=)),insa el inca joaca.iar tu ai cedat;) king sper sa ajungi pe 1.si sa nu cedezi de acolo;)
 

DeletedUser

deci man parerea mea...este in felul urmator....petrec in fiecare cateva ore pe triburile pe zi...eu joc de placere...nu nnn puncte...momentan ma distrez acuma pe seama la hunii cat is de noobi.oricum daca placerea lui king scorpion este sa ajunga pe 1.doamne ajuta.care este problema ta?da a innobilat toate satele de barbari de pe k 45 si k46 si ea satele lui scarlet=)),insa el inca joaca.iar tu ai cedat;) king sper sa ajungi pe 1.si sa nu cedezi de acolo;)

poi ajungi si tu la concluzia ca e OMG;)


si cine a spus ca m-am lasat de triburile?:rolleyes::eek::eek:
 

DeletedUser

aici este topicul l7,deci concluzia ...te-ai lasat de l7:| greu este:(
 

DeletedUser

sal baneze cineva pe XSh4DoW ca e cel mai **** copil pe care lam vazut:mad::mad::mad::mad::mad:...peste tot deschide topicuri tampite:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Fa un "edit" la titlu si pune "KingScorpion si drumul spre locul 1" :)
 

DeletedUser

Ce aveti cu omu daca colegul lui i-a donat satele ?
Maine ,poimaine , poate veti avea si voi acest noroc si nu cred ca v-ar placea sa fiti in aceasta postura afisati pe forum .
 

DeletedUser

doctore LR-ist..go pe lumea 3 acolo unde ti-e locul cu ratatii tai din LR si innobilari voastre ascunse:p[/QUOT

ratat esti tu cu tot ***** tau de *********** ;)....si spre informarea ta (nu ca ai fi vreo vedeta...esti doar un *****) mam lasat de L3;))
 

DeletedUser

doctore LR-ist..go pe lumea 3 acolo unde ti-e locul cu ratatii tai din LR si innobilari voastre ascunse:p[/QUOT

ratat esti tu cu tot ***** tau de *********** ;)....si spre informarea ta (nu ca ai fi vreo vedeta...esti doar un *****) mam lasat de L3;))

cred ca o parte din rugaciunile unor jucatori au ajuns unde trebuiau ...dar cealalta parte inca nu a ajuns{la scitii}:))..dumnezeu sa ii ajute sa va innobileze pe toti din LR si sa castige lumea 3-> merita:)
 

DeletedUser

@XSh4DoW
Mai esti suparat ca ai fost dat afara din LR :)))) si dupaia te-au innbilat :))))
Acum te intelg tu esti un copil care vrea si el sa fie ceva in acest joc,sa iti faci un nume,dar lumea e rea cu tine si oriunde te duci toti se iau de tine cum ca ai fi n00b...eu zic ca se inseala tu defapt esti un Mare N00b - imparatul lor...
Ai jucat pe toate lumile si nu ai reusit nimic...as putea paria ca tu ai la Favorites ai pagina cu inceput nou...dovada ca esti un caracter puternic si ca nu te dai batut asa usor :p
De fiecare data cand se deschidea o lume nou probabil iti spuneai ca gata asta e lumea ta,dar....nimic. Si singura ta consolare ramane forumul extern unde mai deschizi si tu cate un topic pe zi sa vada lumea ce frumos vorbesti petru cei 5 anisori ai tai...

@ontopic...ce aveti ma cu omul,toti care joaca pe triburile au avut cel putin un prieten care sa ii cedeze sate...asa ca ciocu mic,nu va mai ofticati ca nu ati avut voi norocul lui.
 

DeletedUser

Vad ca in drumul lui spre Locul 2.. a ajuns defapt pe primul loc :))))
 
Sus