Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSL TSA R.A. Seven -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: Knight *EviL*
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 431
Tabăra 2: 242
Diferență: 189

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 13
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,083,635
Tabăra 2: 2,069,163
Diferență: 2,014,472

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30,516
Tabăra 2: 137,020
Diferență: 106,504

image.php
 

DeletedUser

ce legatura o fi intre unele dintre triburile astea Dumnezeu stie. pastrand logica colegului nostru, oricine incepe acum, si are 116 puncte, poate declara razboi Knight si apoi intra aici si face un topic maret:

Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW- si aici mai adaugam tribul de 116 puncte

faptul ca intamplator, unele triburi, au acelasi adversar (in cazul de fata adversarul e knight) nu inseamna ca un trib are dreptul sa se mandreasca cu realizarile altuia cu care nu are nici o diplomatie.
 

DeletedUser

Habar nai

Tu de unde stii ca navem nicio legatura cu RA, SEven, si familia sith ??? E treaba mea ce legatura avem cu ei ;)
 

DeletedUser9688

survy.. la ce diplomat esti te-ai ales cu razboaie de jur imprejur....
Ug1gAs.. eu te sfatuiesc sa il concediezi pe survy...
angajezi diplomat cumva?? :D

survy.. dupa statistica din ultimele 24 de ore knight sta chiar bine.. cred ca te-ai facut de ras ca ai creat acest topic.. mai bine le ceri moderatorilor sa il stearga :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu de unde stii ca navem nicio legatura cu RA, SEven, si familia sith ??? E treaba mea ce legatura avem cu ei ;)

intrucat dumneavoastra ati deschis acest topic, ca sa ne convingeti ca e adevarat titlul, ar trebui sa prezentati niste dovezi, sau ca cineva din fiecare trib sa confirme ca e adevarat. in caz contar acest topic ar trebui inchis ca fiind mincinos. oricum mai sunt deschise destule topicuri asemanatoare.

deci nu prea e treaba dumneavoastra ce legaturi aveti cu ei...acum e o treaba publica.
 

DeletedUser

Tu de unde stii ca navem nicio legatura cu RA, SEven, si familia sith ??? E treaba mea ce legatura avem cu ei ;)

cu familia Sith sg nu aveti nmk deci nu ii vad rostu pt care iai bagat si pe ei in razboiu asta
poate Sith are pna sau aly q knight ... mai sti
 

DeletedUser16370

Fratilor ce nu intelegeti nu mai bagati TSA // TSL in statisticile voastre ca din cate stiu nu avem alianta q nici 1 din triburile astea !!!
TSA //TSL nu participa la nici la nici o coalitie impotriva -SW- sau a altor triburi
Familia SITH are razboaiele ei q alti dusmani
 

DeletedUser9688

daaaaaa..... si iar diplomatul lui peste prajit (alias survy) s-a lovit cand a cazut :D
 

DeletedUser3395

Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW-


Ce este in neregula? Astea-s razboaiele avute, cel putin cele declarate!
 

DeletedUser

Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW-


Ce este in neregula? Astea-s razboaiele avute, cel putin cele declarate!

mai omule, noi nu avem alianta cu R.A., Seven sau -SW-!o fi declarate razboaiele dar nu toate odata si la intelegere!:Dintelegi?
 

DeletedUser

Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW-


Ce este in neregula? Astea-s razboaiele avute, cel putin cele declarate!

da niko...asa este...dar trebuia facut topicul de tribul vostru, nu de unul care nu are nici o treaba cu o parte din triburile astea. asta e smecheria lor: de a pune trabantul langa mercedes spunand ca e tot masina nemteasca.
 

DeletedUser9688

si uite asa.. faimoasa noastra prietena si colega janika0, se lupta vitejeste cu intreaga parte vestica Lumii 7....
cand au ajuns la impresionanta cifra de 534 de atacuri (mai mult fake-uri)..au facut o pauza (ca nu mai aveau trupe)..si dupa cateva ora, dupa ce au mai construit 121 de lancieri pe sat, au inceput seria a doua. :D

SUCCES NICOOOOOOOOOOOOOOO.......

534deatacurimb7.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3395

deja... nu mai este de actualitate... am 538 si tot cresc! A intrat si vndhl in joc vad...
 

DeletedUser3395

pardon... 540 acum! :) Cum de reusesc eu sa ma adore baietii astia? Sar asa toti pe mine! Si eu, o biata fetita speriata.... mamaaaaaaaaaaaaa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus