Knight, *evil* vs TSL, TSA, R.A., Seven, -SW-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9688

Exagerezi :) eu am zis, nu va laudati prea tare ca nu e chiar asa de simplu . TSL/TSA nu e SW..

am glumit si eu.. oooffff...
stiu destul de bine ca cei din TSL/TSA isi au valoarea lor care impune respect.. chiar sunt buni si isi merita locul pe care il ocupa momentan pe L7.. felicitari lor.
 

DeletedUser13834

mai lasa-ma ma cu prostii din astea, daca ai sti tu cam cum sta treaba cu TSL/TSA pe interior...te-ai duce in lumea ta:)

cel putin TSA e vai de satele lui
 

DeletedUser9688

mai lasa-ma ma cu prostii din astea, daca ai sti tu cam cum sta treaba cu TSL/TSA pe interior...te-ai duce in lumea ta:)

cel putin TSA e vai de satele lui


asta stiu.. dar nu imi permit sa jignesc vreun trib.. spun si eu ca sunt cei mai buni si cei mai tari... ce cred de fapt, e problema mea...nu e nevoie sa imi expun adevarata parere aici..
aici doar ii laud cat de mirifici sunt..
 

DeletedUser

mai lasa-ma ma cu prostii din astea, daca ai sti tu cam cum sta treaba cu TSL/TSA pe interior...te-ai duce in lumea ta:)

cel putin TSA e vai de satele lui

Jack ... tot cu gura mare ai ramas, si doar atat.

Cand se vor duce Sefii la vale unde vei fugi? Presupun ca ti-ai si facut planul sa pleci in H.K.

Incearca cu mai multe fapte decat cu vorbe.

Good luck and play4fun!
 

DeletedUser13834

sky, tu nici cu vorbele nu esti macar. oricum o sa fiu prezent numai pe forum de acum :)
 

DeletedUser

cat legat de TSA, a fost problema ca tu esti avid dupa putere. voiai neaparat functie de conducere.

si, da, se putea ca aceste doua triburi sa ramana aliate, si sa fi "luptat" impreuna, dar voi ati plecat cu "surle si trambite" din trib.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) opteron cautati noi triburi ...sa inteleg ca e suparat foc dread si vrea neaparat sa cadem ? :))
 

DeletedUser17395

Ce nu intelegi tu ca suntem prieteni cu Sefii, tocmai din cauza lui Dread ma rog, si a incapatanarii unora din Sefii nu sunt alaturi de noi . EH a-ti avut si voi noroc...
 

DeletedUser

Tu vad ca iei in brate la greu tsl ...nu te condamn tu sti mai bine in cine sa ai incredere si in cine nu :) oricum tsl va cadea si cu si fara ajutorul vostru asa ca nu am de ce sa ma agit ....cat despre sefii nu cred ca este incapatanare si doar si au dat seama ce fel de oameni sunt :)
 

DeletedUser

Tu chiar nu observi ca in afara de ra ....toata lumea se uita urat pe ei ?
 

DeletedUser17395

asta probabil pt ca sunt invidiosi:) . Nu e chiar cum spui tu, dar ma rog..
 

DeletedUser

invidiosi ? man sa fim seriosi ....tsl se baga singuri in .... nu ii impinge nimeni de la spate ...si de data asta cred ca vrea sa se intreaca pe el insusi ....in sfarsit ...ea zi acum ..cu ce te a ademenit nenea dread de te a impins sa rupi pna ? stii ce imi pare rau ....ca esti naiv si nu iti dai seama ca a facut asta ca sa se elibere ei in schimb va bagat pe voi la inaintare :)
 

DeletedUser

Va rog sa nu uitati de existenta acestei reguli:

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 

DeletedUser

Tu vad ca iei in brate la greu tsl ...nu te condamn tu sti mai bine in cine sa ai incredere si in cine nu :) oricum tsl va cadea si cu si fara ajutorul vostru asa ca nu am de ce sa ma agit ....cat despre sefii nu cred ca este incapatanare si doar si au dat seama ce fel de oameni sunt :)

Nu inteleg eu cum de va puteti "arunca" asa in afirmatii de gen: "cat despre sefii nu cred ca este incapatanare si doar si au dat seama ce fel de oameni sunt :)"??

Intr-un trib sunt pana la 200 persoane, maximum, chiar ii "bagi" pe toti in aceeasi "oala"??

Cataloghezi o masa intreaga de persoane doar pentru ca ai "un cui" impotriva unei singure persoane.

Acest joc este menit a "lega" prietenii, pentru unii e o metoda de a socializa. De aceea te-as ruga ca pe viitor sa nominalizezi persoanele despre care ai ceva de zis, si nu un intreg trib.

Succes!
 

DeletedUser17395

invidiosi ? man sa fim seriosi ....tsl se baga singuri in .... nu ii impinge nimeni de la spate ...si de data asta cred ca vrea sa se intreaca pe el insusi ....in sfarsit ...ea zi acum ..cu ce te a ademenit nenea dread de te a impins sa rupi pna ? stii ce imi pare rau ....ca esti naiv si nu iti dai seama ca a facut asta ca sa se elibere ei in schimb va bagat pe voi la inaintare :)

Sper sa fiu on topic:)
Noi avem o regula, sa atacam in stanga noastra, si acolo sunteti voi :)
Acu lasand la o parte gluma
1. Zi tu pe cine sa atacam ? cred ca stii harta f bine... TNT e cam departe de noi , si nu am avea mare placere...daca erau lipiti de noi , sincer nu ii vedeam bine( Pf ce ma laud:( )
2.Nu ati fost corecti cu noi, ati zis ca nu luati toti membrii Knight, si uite-i pe toti la voi.. Practic le-ati luat si dusmanii:)
3.TSL au coborat in jos sa ne ajute contra Knight, ti se pare anormal sa nu ii ajutam si noi ? Puteam sa stam lejer sa jucam table prin sate, sau sa stergem praful , datorita generozitatii voastre, care era explicata doar ca vreti sa fiti mai performanti contra lor.. Dupa aia urmam si noi cu bucurie..
4.Am multi prieteni in HK, sau mai zis multi fosti prieteni..., nu imi convine sa fim in razboi, dar noi nu avem nici o vina, noi aici suntem de la inceputul hartii , altii au venit in zona si au mutat jucatori si toate cele..
5. Chiar daca vom fi infranti , nu e tragedie, cred ca am dovedit ca nu suntem chiar de lepadat, dupa ce knight sa dus, unii vroiam sa ne lasam, am continuat pt ca au vrut altii sa continue...
 

DeletedUser

Am sa incerc sa iti raspund la intrebari :)
1. Diplomatia pe harta o faceti voi ....voi stiti cum e mai bine si pe cine trebuie sa atacati si pe cine nu ...am spus doar ca in momentul de fata ...tsa / tsl a scapat de atacuri trimitandu`va pe voi in linia 1. Sunt constient ca va ajutat dar cred ca va cerut prea mult ...sa scape ei si sa intrati voi ...oricum voi stiti mai bine.
2. In prima faza nu am vrut sa recrutam tot knight ...am vrut sa ne luam doar prietenii de acolo ... dar tinand cont de faptul ca oricum tsl ne declara razboi si stiind clar ca voi urmati diplomatia lui tsl ...eram sigur ca asta se va intampla :)
3. Niciodata nu am declarat razboi la un trib care ne a fost aliat ....au fost triburi care ne au fost aliati si ne au calcat in picioare drept urmare razboi ....si aliati care si in momentul de fata fac parte din diplomatia noastra de la inceputul lumii 7 ...
4. Nu e normal pe o granita activa sa ne mutam si jucatori activi ? nu e normal ca jucatorii dornici de distractie sa urce sus ?
5. Nu am dat pronosticul ca o sa fiti sau nu infranti ....spun doar ca a`ti facut o mutare nu prea buna dupa parerea mea ....dar asta e doar parerea mea ....
 

DeletedUser

salut oricum tot aici se ajungea la un razboi,chiar daca tsl nu va impingea in fata ca o carne de tun dar de bine ca au pe cine
 

DeletedUser17395

Pai vezi, bine ca recunosti :) . Nu ne-a impins nimeni stati linistiti, oricum am intarziat noi mult, trebuia sa il rupem mult mai devreme..
Si cine a zis ca e razboi ? , doar nu avem relatii diplomatice...Asteptam sa vedem ce faceti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus