Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

mai bine ai pune sa se inchida topicul acesta...razboiul acesta e de la inceputul l7 si pana acuma nu a avut nevoie de reclama si iti spun ca va continua pana la sfarsitul l7 daca nu se da dizolvare de trib dintr-un motiv sau altul...
 

DeletedUser7708

Măcar o statistică de până acum:
Side 1:
Tribes: Knight
Players:

Side 2:
Tribes: R.A.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 89
Diferență: 16
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 702,259
Tabăra 2: 884,678
Diferență: 182,419
 

DeletedUser

wow ce de cuceriri .. si razboiu dateaza de la inceputu lumii , asta DA razboi !! :D
 

DeletedUser6110

knight fusese dizolvat acum o saptamana... asa ca e o statistica irelevanta
 

DeletedUser7708

Tot sunt puţine cuceriri pe o săptămână la cât de mari sunt triburile...
 

DeletedUser7708

Dar cine ţi-a zis că trebuie să înnobilezi neapărat pe graniţă? :D
 

DeletedUser

@ emile, trebuie sa-ti zica lumea pe silabe ce s-a intamplat, nu?

@ dumieu, ai dreptate, nu trebuie facut spectacol din treaba asta, eu am urmarit in permanenta ce s-a intamplat intre cele 2 triburi, am prieteni buni prin RA
 

DeletedUser

@blat - eu doar glumesc .. habar nu am de triburile astea.. e de knight am mai auzit pe alte lumi .. de RA .. deloc :) deci .. scuza-ma dar eram si io putin ironic.. ;)
 

DeletedUser

totusi astia din knight pierd la greu sate ... dar nu e asta o problema , mai fuzioneaza cu un trib , fac 200 membrii si toti o sa fim iar fericiti .
 

DeletedUser

e las ca nu mai pierdem noi atatea sate in favoarea R.A. incepand din zilele acestea , cat despre RA ce sa spun recruteaza de la noi ... deja am vazut 3 jucatori plecand la ei dar nui problema ca statisticile se vor echilibra in curand
 

DeletedUser17395

Deci inainte sa se fi dizolvat Knight ...aveam avantaj din cate tin minte de cam 100 sate.. ceva de genu 380-280 .. sau cam asa ceva.. Ma rog la inceput luam sate usor de la ei ...trib mare si neorganizat... Acu s-au organizat..e mult mai greu ..si cum nici noi nu suntem elitisti .....
Emil asta e daca nu ai auzit de RA..poate auzi de acu incolo .... ORicum tribul e de la inceputuri..si a ramas cu initialele astea mereu .. LA inceput era pe prima pagina.., acu se zbate sa intre..Dar am crescut constant zic eu ..si spre lauda noastra...luand sate de la un trib cu mult mai mare ca al nostru ..
Invicincibil .... sa nu iti musti limba :D .. Jucatorii aia care au fost la voi , au fost pt cateva zile...veniti din fostul NTSF...

Si faptul ca de ceva vreme suntem singurul trib pe care Knight il au la dusmani..... inseamna ceva. Alte triburi sunt istorie, dupa ce au fost ajutate de Knight sa se dizolve..noi am ramas aici.
Icssizero ...si pe mine ma mira ca tocmai acu a-ti postat razboiul..Simtiti voi ca o sa va fie favorabila statistica de acu incolo ? Pana acu va cam fost rusine... Cum am zis, poate nu o sa fie cum sperati :)..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e ca sa stii si tu si io am fost in NTSF da io nu ma duc la voi :p
stai calm ca leam dat io idee ce sa faca cu granita sa fie mai stabila si cum ai spus si tu va este mai greu acuma
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus