Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

da dar ..gruparea voastra din K66 , daca si-a schimbat numele...a-ti scapat zilele trecute de ceva sate in minus :) . Si zilele astea da, a-ti fost ok. .dar nu prea va atacat nimeni ...au obosit si baietii :)
 

DeletedUser19193

Slaba organizare au cei din Knight.S-a pierzi 461 de sate in 48 de ore?! :)
 

DeletedUser18527

461? :))
Zoltex daca nu sti sa interpretezi un grafic de ce te apuci sa ti dai cu parerea prin topicuri?
 

DeletedUser17395

461 au cucerit triburile TSL , TSA, SEVEN, RA, SW in 2 zile, dar nu de la knight...ci de la mai multe triburi+sate de barbari :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3395

:)) Bun raspuns Jaby! :D


Opteron ... gruparea aia nu am inlaturat-o noi, ei si-au ales sa plece!
 

DeletedUser17395

MDa si ma chinuie pe mine ca sunt sitter la cineva :))) . Da le prevad zile grele ....
 

DeletedUser

Si uite asa draga domnule Opteron, verzele din TNT (fost Acolicii Anonimi) a depasit la punctaj extraordinarul trib R.A. (Rate Amatoare) si pe deasupra mai si luam sate R.A.
Iar unii baieti din tribul tau sunt luati la bani marunti de adminisi le se retrag niste sate (asta nu face decat sa arate corectitudinea jucatorilor din R.A.)

Eu atat am avut de spus.

Sa stii ca astept reply chiar cu o mare curiozitate.
 

DeletedUser

as pune si zecile de rapoarte pe care le-am primit datorita lui dar nu merita efortul si as umple prea mult forumul
 

DeletedUser

de fapt tribul R.A. se ocupa de dus cu presu diplomatii triburilor. de jucat joaca bunica pentru ei.
Asta au facut ei pe L7 au creat debandada si au umblat numai cu metode neortodoxe, poate poate mai prind si ei cateva zile pe aceasta lume.

Imi e greata. Dar nui bai am lamaie si sate de atac.
 

DeletedUser

Si ca sa nu ** dejeaba

Side 1:
Tribes: TNT
Players:

Side 2:
Tribes: R.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 11
Diferență: 24

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 4
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 295,565
Tabăra 2: 77,324
Diferență: 218,241

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94,135
Tabăra 2: 39,875
Diferență: 54,260

image.php
 

DeletedUser

:)))))))))))))
trebuia sa dam toti in ei ca atunci le-am fi luat lejer 50 de sate :) daca 2 jucatori le-au luat 9 sate
 

DeletedUser

Si inca una.

Side 1:
Tribes: TNT
Players:

Side 2:
Tribes: R.A.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 123
Tabăra 2: 3,338
Diferență: 3,215

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 9
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,060,234
Tabăra 2: 18,392,420
Diferență: 17,332,186

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148,504
Tabăra 2: 86,901
Diferență: 61,603

image.php
 

DeletedUser19294

Si uite asa draga domnule Opteron, verzele din TNT (fost Acolicii Anonimi) a depasit la punctaj extraordinarul trib R.A. (Rate Amatoare) si pe deasupra mai si luam sate R.A.
Iar unii baieti din tribul tau sunt luati la bani marunti de adminisi le se retrag niste sate (asta nu face decat sa arate corectitudinea jucatorilor din R.A.)

Eu atat am avut de spus.

Sa stii ca astept reply chiar cu o mare curiozitate.




LOL tytule sunt mai degraba lesinate :))
 

DeletedUser17395

Ma faceti sa radeti :) 5 lesinati , 6 cu insider aia , frustrata l-ati atacat pe hanibal un tataic care nu vrea neam sa ceara ajutor... desi m-am rugat mereu de el .. Si am intrat eu sitter seara ..si nu a-ti luat nimic,v-am rupt nobili cu 3 lulele de trupe...si noaptea i-am furat si 2 sate lui organsmul ( Apocalipsa tu esti lesinatu care esti pe contul lui ..el avea pna cu noi..dar tu nesimtit nu ai tinut cont de asta..) Si a-ti luat si voi 2 sate cand dormeam ...Dupa aia iar nimic.. si a-ti luat cand am plecat eu la munca si a stat altcineva sitter.. M-ati convins, sunteti buni.. PE ce puneti pariu ca pana duminca aveti lipsa muulte sate ??
TNT ...bun cu punctaju ....sa va vad in continuare cand o sa scadeti vertiginos..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus