KNOCK ! KNOCK ! vs RTC !

  • Autor subiect DeletedUser42593
  • Data de început

DeletedUser46530

V-ati facut si trib amu, unde o sa fugiti tura viitoare? :))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Eu nu inteleg de ce va mai bateti dupa disparitia ”marilor lideri” mustarel si mafy.Vad ca va tot rupeti ,ambele parti, pana vor veni altii , care cresc bine mersi si va vor lua pe sus.
 

DeletedUser42593

Eu nu inteleg de ce va mai bateti dupa disparitia ”marilor lideri” mustarel si mafy.Vad ca va tot rupeti ,ambele parti, pana vor veni altii , care cresc bine mersi si va vor lua pe sus.

Pai si ce vrei sa facem cris ?
Nu vezi ca le-am propus sa vina la noi si nimic ?
Ala ca nu ma sufera pe mine, ala ca nu sufera pe mafy, ala ca nu sufera pe cristina, ala ca nu sufera pe nbz, si tot asa...
Sanse contra noastra ei nu au...hai sa fim seriosi acum.
Dar daca se tin tari pe pozitii si cred ca pot duce razboiul asta, nu au decat.
 

DeletedUser38225

Pai si ce vrei sa facem cris ?
Nu vezi ca le-am propus sa vina la noi si nimic ?
Ala ca nu ma sufera pe mine, ala ca nu sufera pe mafy, ala ca nu sufera pe cristina, ala ca nu sufera pe nbz, si tot asa...
Sanse contra noastra ei nu au...hai sa fim seriosi acum.
Dar daca se tin tari pe pozitii si cred ca pot duce razboiul asta, nu au decat.

Esti prea arogant bastane/bastano si fix pentru aroganta asta, suntem in triburi diferite, ca de mult ce voiati sa venim, ati declarat razboi, o sa il aveti, fii fara grija.
 

DeletedUser42593

Esti prea arogant bastane/bastano si fix pentru aroganta asta, suntem in triburi diferite, ca de mult ce voiati sa venim, ati declarat razboi, o sa il aveti, fii fara grija.


Cataline, nu trebuie sa iti spun si eu ca a fost o greseala cu intentie.
Nu am pic de aroganta.
Dar si voi va vedeti vedete si o aruncati pe aia ca artemis nu joaca cu mafy in trib, tu cu nu mai stiu eu cine si aura la fel.
Daca vroiati sa veniti la noi, crede-ma ca erati tratati in trib ca ceilalti. Crezi ca eram atat de josnici incat sa va chemam la noi si pe urma sa facem ceea ce credeati voi ?
Nu, nu ne pretam la asa ceva.
Dar vorba ta...avem razboi si trebuie sa ne ocupam de el.
 
Sus