KNOCK! vs ROM

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46530

Tribul este acum în război cu Tricolorii!

Nume război: Da-te mai asa !!!

Declaraţie:
Pe o stanca neagra, intr-un vechi castel
Cautand un wireless si-njurand nitel,
Plânge şi suspin-o tânăra domniţă,
Caci n-a mai gasit ce sa recruteze.
Însă o colega, lângă ea veghează
Şi cu dulci cuvinte o îmbărbătează:
Aoleu, ce sa ma fac Doamne eu,
Recruteaza Mona mea, nu stiu Doamne ce-i cu ea.....

Din cauza recrutarilor lor in N-V declansarea acestui razboi a fost inevitabila.

Acestea fiind spuse, mult noroc ROM-ului, deoarece vor avea nevoie.
 

DeletedUser46704

Ar trebuii sa multumiti!!
V-ar fi facut master din orice pozitie ;)
 

DeletedUser42593

Ar trebuii sa multumiti!!
V-ar fi facut master din orice pozitie ;)

Da, ne stergea de pe harta pe rand. Numai ca nu avea cum singur el cu 5-6 academii cate avea.
A fost nevoit sa apeleze si la aliati, sa ceara 10-12 spargeri pentru satul ce i l-am luat.
 

DeletedUser42593

Cat despre razboiul asta ?!
Ce pot sa zic mai mult decat ca anemona din 10-15 jucatori cat trebuia sa recruteze a pierdut numaratoarea si s-a oprit la 2-3 academii full ++++
:)
Pana mea...asta e, daca s-a vrut razboi, razboi este.
 

DeletedUser46704

Nu conteaza ca e razboi,Conteaza ca noi astia care nu am avut treaba cu master acolo,nu razboi,nu nimic..Am reusit sa aducem jucatori buni alaturi de noi!!
Cat despre razboaie stii cum ii zice un soldat unui general..domne suntem inconjurati,numai bine soldat,putem ataca in toate directiile ;)
Ne distram cat se poate :)
Pana la urma in asta consta jocul,unii mai sunt si fetite,dar trecem peste :))
Spor!!
 

DeletedUser5970

Stau si ma intreb cum de ati reusit sa strangeti atat de multe triburi impotriva voastra
 

DeletedUser46704

Uite a vorbit una din admiratoare :)
Ps:Stai tu linistit ca nu e terminata treaba ;)
 

DeletedUser5970

Deci nu imi poti raspunde la intrebare ? Observ din declaratia de razboi ca au fost probleme cu invitatiile, imi suna cunoscut si in alte zone, tot de voi ...
 

DeletedUser45334

asa e cand esti pe primul loc toti iti vor gatul :):)

cel putin "marele trib" top ...cu care era vorba sa fim aliati pana la capat, rup alianta fara sa anunte si ei cu ceva timp inainte ....au vazut ca avem razboi cu toti si au zis sa se bage si ei :rolleyes: ....cand aveam doar cu sn razboi atunci au stat in alianta cuminti , ca nu aveau curaj sa dea razboi asa ...au prins si ei sange in C...e :))
 

DeletedUser5970

V-ati gandit ca e probabil ca voi sa aveti o problema, atata timp cat sunt totusi peste 30 de triburi in razboi cu voi ?
 

DeletedUser46704

Bai tu te-ai gandit ca nu ne intereseaza??:)
Eu ti-am zis,vizualizeaza statistica,cu tot cu 30 de triburi in razboi avem pe plus sate calumea ;)

Ps:Tie iti trebuie toata harta sa incerci sa ne scoti,Poi jucator esti tu ma???
Vai vai vai :))
 

DeletedUser5970

Sa aveti oare pe plus pentru ca ati atacat inainte de termenul stabilit de incetare a aliantei ? Las' sa stie lumea ...
 

DeletedUser46704

Arata tu un sat luat inainte,nu ti-e ma rusine?
In locul tau nici n-as comenta pe aici,trebuia sa fiti atacati de cand ati intors spatele rp,Nu toti din master,Tu cu parsivitatile tale ;)
 

DeletedUser46755

Ne meritam soarta, nici eu nu inteleg recrutarile din M-SQD, nu au cu ce sa ne ajute, doar trupe prapadite aiurea pentru ca jucatorii respectivi vor pleca cat de curand! Ba mai mult, s-a rupt nucleul si tribul s-a impartit pe 100 de k-uri.

Legat de problemele din interiorul continentului, k 55, situatia nu e tocmai roz si asta din cauza celor care au fost responsabili cu diplomatia iar acum nu vor sa raspunda si sa suporte consecintele.

Avand in vedere razboiul cu toata harta, tribul care inclina balanta in favoarea dusmanului este tribul TOP. Momentan, statistica este favorabila noua si nu pentru ca am atacat inainte de termen!

Bafta tuturor!
 
Sus