=L.L= vs. Die.

Sunt Latzushtele Loz cool, trendy si cu arfe?

  • Da

    Voturi: 13 29,5%
  • Bineinteles ca da

    Voturi: 31 70,5%

  • Total votanți
    44
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tu n-ai pană, ai fulgi. Vă mănâncă Die. cu fulgi cu tot.

Bineinteles ca am fulgi, inca nu am ajuns la maturitate sa ma transform in lebada
9.gif
24.gif
 

DeletedUser5684

topicul asta e facut sa mai descreteasca fruntile iar voi incepeti sa ii faceti noobi
chiar atat de greu o fi pentru cei care au aruncat cuvinte inutile gen noob sa isi dea seama de asta ?
arata ca un film de pe youtube care se vrea a fi facut la misto dar se gasesc cateva sute de insi care nu se prind de treaba asta si arunca cu cele mai urate injuraturi posibile
eu zic ca daca nu aveti nimic de spus in legatura cu topicul si care sa respecte latura comica a acestuia mai bine sa va abtineti

revenind la subiect : am intrat pe forum dupa mult timp special pentru tribul tau ISee , am auzit ca se ofera niste chestii intradevar avantajoase la intrarea in trib :eek:
mai e valabila oferta ? :D
 

DeletedUser17395

ce ofera ??? EU am zis ca dupa ce pierd ultimu sat....adio triburi for ever...dar pt latustele loz ...daca as avea si eu un loc..m-as mai lazgandi :))
 

DeletedUser8715

In triburi gen Latushte Loz sau Clocitorile te distrezi, faci caterinca, "conducerea"(care conducere?) iti suporta sa ataci sau sa postezi pe forumul intern dupa X beri sau cateva sute de ceva...In triburi de genul asta simti ca www.triburile.ro este doar un joc.:)
 

DeletedUser

revenind la subiect : am intrat pe forum dupa mult timp special pentru tribul tau ISee , am auzit ca se ofera niste chestii intradevar avantajoase la intrarea in trib :eek:
mai e valabila oferta ? :D

Dlagul meu fost coleg de pe L4 si fost sobolan pe L7 (nu tladatol!!!),


Acea nemaipomenita ofelta plomotionala a tlecut de mult. A fost insa un adevalat succes. Nenumalate latzushte vol invada tlibul cat de culand. Ii astept pe toti, dal si pe tine.

Kip in tac mi frend, vol mai ulma asemenea ofelte
3.gif
 

DeletedUser3366

Nu ascultlati de eddypatrascu,numai minciuni splune desple tlibul latzushtelol.:p

adevalul e ca tlibul nostlu e foalte sevel,cel mai sevel,cei de la conducele slunt nistle tilani.:D
......dal macal sunt loz(mai plutin blackdude,el e "oaia",paldon,latzushca neagla in familie)
 

DeletedUser7708

Nu ascultlati de eddypatrascu,numai minciuni splune desple tlibul latzushtelol.:p

adevalul e ca tlibul nostlu e foalte sevel,cel mai sevel,cei de la conducele slunt nistle tilani.:D
......dal macal sunt loz(mai plutin blackdude,el e "oaia",paldon,latzushca neagla in familie)

ducknigga.jpg

Ăsta e blackdude ? Sau mă înşel? Am dat invert colors :D
 

DeletedUser

Aia nu e latzushca black-lozalie. Aia din poza nu ale alfe. Nu dolim sa fim asociati cu asemenea chestii comune:mad:
 

DeletedUser

Lazboiul lece continua. A se obselva natula pasnica a schimbului de leplici si a fanilol apaluti pe palculs

cristi.jpg


eu.jpg


Fanul plins la mijloc

leomiro.jpg


Spel sa nu fie concediat din tlib salacutzu
29.gif
 

DeletedUser

Imi cel scuze Fulty ca ti-am lapoltat mesaju insa asemenea jignili nu sunt tolelate. Gascoi esti tu! :mad:
 

DeletedUser3366

cale?cum?cine?unde?cand?....ii spalg pe tlotzi...sa moala latzusca neagla de nu....

cand elam eu tanal shli in putele:rolleyes:......"pusca si cureaua lata":D
 

DeletedUser

off ce avetzi voi cu latzushca neagla?..lai dushmani mi-am mai facut:(
 

DeletedUser

Se pare ca tribu Die. nu a facut fata unui razboi cu =L.L= si au ales sa se refugieze in alt trib ;)
15 Die. 24.400.930 24.443.472 42 581.987 2385 10.249
 

DeletedUser

Deci am ajuns sa vorbesc in real life limba ,,latzustelol loz'' =))))
 

DeletedUser

Se pare ca tribu Die. nu a facut fata unui razboi cu =L.L= si au ales sa se refugieze in alt trib ;)
15 Die. 24.400.930 24.443.472 42 581.987 2385 10.249

Scuze de deranj insa cei din Die. au fugit de frica voastra,ori leati luat un sat:O
 

DeletedUser

Daca tot aberezi aici macar scrie corect gramatical...:eek:

Die au fugit din cauza dominatiei latzustlelol loz :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus