=L.L= vs. TSA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nici noua nu ne vine sa cledem asa ceva. SUNTEM FACUTI VALZA E mult plea lusinos pentlu noi. Olicum ii considelam tladatoli de tlib, neam si de ce mai spunea vorba pe unii dintle shitzi si nu ne pasa de sate.

Side 1:
Tribes: =L.L=
Players: 17

Side 2:
Tribes: TSA
Players: 52

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3,532
Diferență: 3,509

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 29
Diferență: 29

A se obselva va log ca nu am fost capabili sa le luam nici un sat
102.gif
, ceea ce e in pelfecta concoldantza cu desclielea tlibului nostrul (Suntem n00bi cu arfe si ne permitem). Dlept e insa ca ne luptam vitejeshte cu doo tlibuli de top 10.
16.gif


image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 38,633
Tabăra 2: 27,583,593
Diferență: 27,544,960

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 290,443
Diferență: 290,443

image.php


De asemenea dolesc sa-i anunti pe cei din tlibul Die. ca sunt ulmatolii pe lista. Dupa ce telminam cu familia Shitz ne vom indlepta atentzia asupla lol.

Asta se intampla cand tlibulile gen Die. lefuza sa devina academiile unol tlibuli cool ca noi. O sa va tlimitem la malgine!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tare topicul asta :)) foarte frumos ... sa vedem cand se incheie armistitiul :rolleyes:
 

DeletedUser3366

am vlea sa mai plecizam ca mai avlem splioni inflitlati pestle tot in toate tlibulile fluntashe din clasament...*** va shtim tloate miscalile..de aceea nu ati leusit pana acum sa ne luati mai multe satle decat alata statlistica
 

DeletedUser13834

intr-adevar :p

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertiment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Primul avertisment pentru Mogul88. Al doilea avertiment pentru jack511.
 

DeletedUser3366

zetate: "Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic."

nolmal ca nu pot ofeli un laspuns potlivit....doal latzushtele loza au aceastla capacitatle de a ofeli laspunsuli la olice ploblema...

nu vlezi ce tale suntem..nici lidelii tsl nu pot laspunde ...suntem plea putelnice...
 

DeletedUser

Adevalul e ca ne-o cam luam pe coaja si nu plea putem sa facem nimic. Ce noobi suntem
20.gif
, dal macal o incasam cu alfe si talent
 

DeletedUser3366

..ce splui tu acolo isee....eu nu am pieldut pana acum nici un sat in favoalea nimanui..dalamite in favoalea tsl..

puteti velifica si cu twstats...:p
 

DeletedUser

taci ca ne faci tlibu de lusine!!!! ti-am spus sa nu mai spui seclete pe folum. stiu eu ca o anumita pelsona caleia nu ii voi da numele pentlu ca ii lespect statutu de anonim, dal pot sa-ti zic ca indeplineste functia de diplomat in Die. ne ulmaleste miscalile pe folum. Asteapta ca o acvila momentul in cale latzushtele nu sunt atente ca sa ne suteasca shatele. El si familia Shitz

Ce tlagedie, nu ne ajuta nimeni?
20.gif
 

DeletedUser3366

...scuza-ma...dal nu le splunem seclete..ii ducem in eloale....poate cad in plasa noastla psihologica...:p


spel ca nu vad *** altii ce am sclis mai sus...:D
 

DeletedUser

nu'i nimic latzushtelol...sub stapanilea latzushtei black-lozie vom domina in culand si tw-stat'u..ne tlebuie un pic de labdale si tutun..:p
 

DeletedUser3366

blakye....eu tle sa volbesc ceva inthle 4 ochii *** 2 cioculi...

nu vleau sa imi spal lufele muldale in public....

dal..de cate oli sa itzi zic...nu te voi lecunoashtle ca lidel niciodata...:p

doal daca imi faci lost de nishtle puf loza cu picatzele..ca nu mai am picatzelele
 

DeletedUser

Nuuuuuuuuuuuuuuuu....Avem razboi cu asa triburi de super clasa de pe L7??? Nu mi-a spus nimeni asta la inscrierea in LL ... Isee sa vezi ce iti fac... Acum trebuie sa fac rost de suport...Nu vrea nimeni sa imi ajute unul din nenumaratele conturi de pe triburile.ro ? Nu vreau din nou la margine :((

Ps: Ofer contra cost toate secretele latzushtelol :D
 

DeletedUser3366

tladatolule...daca faci ashta te voi gashi *** in gaula de shalpe...*** cuib de uliu..

*** daca tle plind am sa iti smulg puful loz
 

DeletedUser

Nu te atingi de puful meu !!!!!!!!!!!! puf roz :X :X :X
Ce sa fac si eu, fiecare face ce stie mai bine, eu stiu sa tradez
9.gif

Ptr LL voi ridica pretul tradarii : un tort
38.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

il stiu si eu pe prietenu vostru diplomatul care asteapta in umbra... si urmareste fiecare miscare a voastra... astfel obtinem avantajul tactic intr-un posibil conflict deschis cu tribul vostru . nori negrii se aduna peste L7 in aceste vremuri tulburi ... intreaga alianta Die. noobs TSL / TSA trebuie sa mute decisiv si sa va declare razboi .. :rolleyes:
 

DeletedUser

blakye....eu tle sa volbesc ceva inthle 4 ochii *** 2 cioculi...

nu vleau sa imi spal lufele muldale in public....

dal..de cate oli sa itzi zic...nu te voi lecunoashtle ca lidel niciodata...:p

doal daca imi faci lost de nishtle puf loza cu picatzele..ca nu mai am picatzelele

o sa tlec maine pe la magazie sa vad daca mai gasesc nishte puf loza cu picatzele tlendy pentlu tine..dal sa nu'l consideli ca pe un cadou..:p
 

DeletedUser17395

Stiti cum e ....important e sa participi :)) Si de ce nu , sa va distrati ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus