~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii

DeletedUser



e ultimul meu post in care voi raspunde la prostiile tale`..
m`am certat` pe acest forum` cu o gramada de jucatori`...uni mai renumiti...altii mai putin...

dar esti primul om la care mi`e rusine sa` vorbesc...pe bune`...

dar adu`ti tu aminte de G.W.`ul tau`...la cat de praff era...si unde era...
cine a facut fuziunea dintre BoM si G.W.?daca BoM nu`s jucatori buni`...da`i fara` pe toti`...ca doar tu ai nevoie de adevaratii G.W. nu?

si ca sa`ti sparg si teoria conspiratiei pe care o ai in cap...in legatura cu faptul ca eu as fi agent secret care lucra pentru IMMO de la inceput...
eii bine`...daca era asa...nu faceam fuziunea dintre BoM si G.W. ...i`as fi lasat prada pentru cei din n00bs...si apoi va bateam pe voi`...

eu in acest joc am descoperit multe...mi`a oferit o gramada de prietenii si recunosc ca din discutiile purtate cu alti jucatori...am invatat` foarte multe chestii care sunt sigur ca imi vor fi utile mai tarziu...

am avut un trib cu care am stat` de la inceput pana la capat..(allways remember M.T.)...
am cunoscut "Regina mea"...(asta nu prea va priveste:p)
si mi`am facut un nume`...cum e vorba aia..."un om slab se ascunde in spatele unui nume...ce`l puternic si`l creaza..."
asta e valabil si in cazul lui "micuta sirena"...care a construit acest nume...

eu am dovedit ce am avut de dovedit...iar tie nu am nimic de dovedit...pentru ca fara suparare...esti cam departe de mine.

indiferent de ce se va intampla in urmatoarele zile/saptamani/luni..indiferent de rezultate si soarta contului meu...eu consider ca lumea 10 a fost una dintre cele mai frumoase lumi pe care am jucat...mi se pare cel mai echilibrat si cel mai bine dezvoltat...

tu cu G.W. eu cu IMMO...va castiga cel care este menit sa castige..
dar nu uita...noi avem traditie in a juca acest joc...


salutari din partea mea si o noapte placuta!(nu tie "kracis"...ca tu oricum nu dormi...)


cu tomasito ( cum imi place mie sa ii spun :) ) am avut multe divergente pe l3... enorm de multe incat am ajuns sa fim blocati amandoi ... faptul ca el si-a mentinut satele in mijlocul LS-AX ... este o dovada clara ca stie sa joace acest joc ........nu conteaza in ce trib este acum , nu conteaza ca il atacati ....dupa atatea discutii in contradictoriu avute cu el , mi-am dat seama ca ne leaga ceva .. si anume acest joc !!!!! ......

tracis , am o rugaminte la tine ... vorba lui nanel de pe l1 ..... " vorba multa , saracia omului" ...... ataca , recucereste satele, baga flama ... fa ceva cu care ai putea sa te mandresti aici ...incearca sa analizezi atacurile , incearca sa vezi care e cel mai slab sat , incearca sa vezi unde sunt bisericile ca sa sti unde lovesti ... chestii de genul asta .... nu numai vorba ( sunt satul pana peste gat de vorbaretii din parlament ... macar aici sa am un dram de liniste )
respect pentru jucatorii adevarati de triburi ....... nu va nominalizez , va cunoasteti voi !!!!!!
 

DeletedUser

tracis , am o rugaminte la tine ... vorba lui nanel de pe l1 ..... " vorba multa , saracia omului" ...... ataca , recucereste satele, baga flama ... fa ceva cu care ai putea sa te mandresti aici ...incearca sa analizezi atacurile , incearca sa vezi care e cel mai slab sat , incearca sa vezi unde sunt bisericile ca sa sti unde lovesti ... chestii de genul asta .... nu numai vorba ( sunt satul pana peste gat de vorbaretii din parlament ... macar aici sa am un dram de liniste )



avem 3 razboaie destul de grele si totusi rezistam
asta spune totul....



singura mea problema este urmatoarea

vreu sa-i aduc la tacere pe sefii astia de triburi care se aliaza pe blat


daca voua vi se pare ca tracis are ceva cu triburile mari,,,,,,,,,va inselati,,,,,,,chiar ma doare pe undeva , de conducatorii acestora,,,,,,drept dovada ca nu am fost cu 7 fete si sa ma dau dupa cum bate vantul,,,,puteam destul de bine sa fac asta si dormeam si eu linistit acum



uita-te putin pe forum
la inceput martzian spunea ca noi nu o sa-i facem pe MAGII ca sunt un trib compact si deastea
vreau sa spun ca majoritatea jucatorilor din MAGII sunt jucatori buni,iar cei care sunt la mine in trib chiar isi dau silinta sa faca treaba,,tot respectul

toti radeau de noi
acum nu mai stiu cum sa se alieze ca ne trosneasca,,,,,
surprize,,,,,,,,,,,,,,o sa le iasa prin piele smecheria

daca nu le convine situatia trebuie s-o accepte,,,,noi nu vom pleca,,,,,capul


ma mandresc cu tribul pe care-l conduc si cu cei care sunt alaturi de G.W. ,,momentan este pe locul 2,,,avem 3 razboaie decente;)

Ce poate fi mai frumos?:rolleyes:
 

DeletedUser

O cam dai in diverse.
Pai.. practic tu ai ajuns la aceeasi concluzie ca si martzian : ca MAGII sunt buni, corect?
Faptul ca el a spus ca nu`i veti "face" a fost parerea lui.. si nu cred ca trebuie sa te "ataci" atat pentru niste pareri :)
El a oferit argumente la afirmatiile sale.. pe cand tu.. o tot tii intr-o continua dezinformare.. cum ca noobs, IMMO si ~L N~ s-ar fi aliat impotriva voastra.
Sincer, crede-ma.. nu ti-ai dorii chiar sa facem asta.
Oricum nu o vom face pentru ca nu avem de ce.

Faptul ca veti lupta nu poate decat sa ne bucure.. fiindca noua nu ne plac cei care se lasa usor infranti.. vrem sa-i vedem cum se chinuie..

Si daca chiar ai fii mandru de tribul tau nu ai face pe sitterul universal.. si te-ai muta de pe un cont pe altul pentru a le apara satele celor lipsiti de experienta.. si care nu prea au treaba cu jocul..
 

DeletedUser

singura mea problema este urmatoarea

vreu sa-i aduc la tacere pe sefii astia de triburi care se aliaza pe blat

te inseli, nu ai o singura problema, mai ai cel putin una: iti lipseste logica si asta e mai grav decat diplomatia de pe .ro

Presupunand prin absurd ca IMMO, noobs si LN ar forma o familie [=)) scuze, dar nu ma pot abtine sa nu rad] de ce ar fi trebuit sa faca publica aceasta alianta?? Diplomatia unui trib nu intotdeauna apare pe extern la mesaje amuzante...obisnuieste-te cu idee ca unii sunt discreti si nu vor sa-si epateze cu relatiile lor diplomatice
 

DeletedUser

te inseli, nu ai o singura problema, mai ai cel putin una: iti lipseste logica si asta e mai grav decat diplomatia de pe .ro

Presupunand prin absurd ca IMMO, noobs si LN ar forma o familie [=)) scuze, dar nu ma pot abtine sa nu rad] de ce ar fi trebuit sa faca publica aceasta alianta?? Diplomatia unui trib nu intotdeauna apare pe extern la mesaje amuzante...obisnuieste-te cu idee ca unii sunt discreti si nu vor sa-si epateze cu relatiile lor diplomatice

Miss, vrei sa fii Aliata mea ? :D
 

DeletedUser

Are conducere de 1 saptamana :D

~L N~ vs G.W.
48 ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


noobs vs G.W.
48 ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 2
Diferență: 8

image.php



Concluzie : Noroc ca nu stiu sa isi administreze diplomatia cei din G.W.:D
 

DeletedUser

menage a trois in 4, oricum nu mergea :p :))
Ok.. vorbim si cu Rhadookoo.. si mai gasim o Conducatoare de trib.. si ne facem familie :)))))))))))):D
 

DeletedUser

spuneati de mine ca fac spam dar voi ce faceti aici

vorbiti de razboiul cu noobs cu immo
parca tema se numeste
~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii
 

DeletedUser

si inca putin spam:D

ce jucator aveti noobs
eemil
Puncte: 2.473.923
Rang: 1
Inamici învinşi: 2.263.140 (946.)

e varza nusi merita rangul sa dezvoltat numai pe sate de barbari si pe cedari de sate cei care au renuntat la joc si alte chestii....
cata444 are mai multi inamici invinsi ca el si maximul lui de puncte a fost de 400 si 500 si ** de mii de pct numai stiu.Acum se lasa si el de joc si va asigur ca vil facea pe emil al vostru praf
 

DeletedUser

si inca putin spam:D

ce jucator aveti noobs
eemil
Puncte: 2.473.923
Rang: 1
Inamici învinşi: 2.263.140 (946.)

e varza nusi merita rangul sa dezvoltat numai pe sate de barbari si pe cedari de sate cei care au renuntat la joc si alte chestii....
cata444 are mai multi inamici invinsi ca el si maximul lui de puncte a fost de 400 si 500 si ** de mii de pct numai stiu.Acum se lasa si el de joc si va asigur ca vil facea pe emil al vostru praf

Stai tu calm prietena.. nu ai tu treaba cu felul in care noi ne facem "temele" , ok ?
Ai jucat vr-odata impotriva lui ?
Cand o vei face discutam si tragem concluzii, dar pana atunci scuteste-ne de comentariile tale slabe ca oricum esti offtopic (si acum si eu).
 

DeletedUser

si inca putin spam:D

ce jucator aveti noobs
eemil
Puncte: 2.473.923
Rang: 1
Inamici învinşi: 2.263.140 (946.)

e varza nusi merita rangul sa dezvoltat numai pe sate de barbari si pe cedari de sate cei care au renuntat la joc si alte chestii....
cata444 are mai multi inamici invinsi ca el si maximul lui de puncte a fost de 400 si 500 si ** de mii de pct numai stiu.Acum se lasa si el de joc si va asigur ca vil facea pe emil al vostru praf

Vai copilas,cum sa zici de eemil ca e varza si praf?
La 15 anisori ai tai nu ma surprinde faptul ca nu ai habar despre ce vorbesti,dar sa zici ca un jucator noobs,eemil e praf si varza intrece orice masura.Pe noi chiar nu ne deranjeaza daca acest cata444 va lua locul 1,sau daca G.W. va trece pe locul 1 la triburi.(Da rhadokule:D).Pe noi ne intereseaza sa jucam acest joc pana ne-om satura si trecem la o alta lume.Pana acum nu am avut adversari,orice trib a fost sfasiat de atacurile noobs.Orice statistica a fost zdrobitoare,toti au cedat cand s-au pus jucatorii noobs sa atace.Si iti mai zic ceva,in caz ca nu ai aflat.La 2 milioane de puncte ai avea moralul undeva la 50%.De aceea,vei vedea jucatori la 50 000 - 100 000 care au de x4 ori mai multi inamici invinsi decat jucatorii de top.De ce?Pentru ca acesti jucatori ataca pe aceia la care moralul este mic,innobileaza satele si le cedeaza la colegii din apropiere.
Invata tainele acestui joc,fii fair-play si respectati adversarii mereu.Pana atunci,vorbele unor jucatori ca tine sau ca tracis,vor insemna un mare zero barat.
 

DeletedUser

si inca putin spam:D

ce jucator aveti noobs
eemil
Puncte: 2.473.923
Rang: 1
Inamici învinşi: 2.263.140 (946.)

e varza nusi merita rangul sa dezvoltat numai pe sate de barbari si pe cedari de sate cei care au renuntat la joc si alte chestii....
cata444 are mai multi inamici invinsi ca el si maximul lui de puncte a fost de 400 si 500 si ** de mii de pct numai stiu.Acum se lasa si el de joc si va asigur ca vil facea pe emil al vostru praf


nu stii ce spui e cel mai bun jucator l10 dupa cum se vede ...
 

DeletedUser

Vai copilas,cum sa zici de eemil ca e varza si praf?
La 15 anisori ai tai nu ma surprinde faptul ca nu ai habar despre ce vorbesti,dar sa zici ca un jucator noobs,eemil e praf si varza intrece orice masura.Pe noi chiar nu ne deranjeaza daca acest cata444 va lua locul 1,sau daca G.W. va trece pe locul 1 la triburi.(Da rhadokule:D).Pe noi ne intereseaza sa jucam acest joc pana ne-om satura si trecem la o alta lume.Pana acum nu am avut adversari,orice trib a fost sfasiat de atacurile noobs.Orice statistica a fost zdrobitoare,toti au cedat cand s-au pus jucatorii noobs sa atace.Si iti mai zic ceva,in caz ca nu ai aflat.La 2 milioane de puncte ai avea moralul undeva la 50%.De aceea,vei vedea jucatori la 50 000 - 100 000 care au de x4 ori mai multi inamici invinsi decat jucatorii de top.De ce?Pentru ca acesti jucatori ataca pe aceia la care moralul este mic,innobileaza satele si le cedeaza la colegii din apropiere.
Invata tainele acestui joc,fii fair-play si respectati adversarii mereu.Pana atunci,vorbele unor jucatori ca tine sau ca tracis,vor insemna un mare zero barat.


daca ai fi atat de destept pe cat te crezi ai fi inteles postul meu mai bine
daca nu se dezvolta si el pe sate barbare si pe cedari de sate avea si el pe la 500 000 de pct mai multi inamici invinsi
 
Ultima editare de un moderator:
Sus