~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii

DeletedUser

daca ai fi atat de destept pe cat te crezi ai fi inteles postul meu mai bine
daca nu se dezvolta si el pe sate barbare si pe cedari de sate avea si el pe la 500 000 de pct mai multi inamici invinsi

acu te crezi si destept?va trebui sa o lasi balta si renunta cu jignirile ca la asta te pricepi...
 

DeletedUser

eu bun macar sunt mai puternic ca tine...si fa diferenta intre tine si eemil...de parca u te-ai descurca mai bine si oricum G.W va disparea ai sa vezi u....

ma doare undeva ca tu esti mai puternic ca mine si ca GW dispare
ai venit aici sa te lauzi?
 

DeletedUser

ma doare undeva ca tu esti mai puternic ca mine si ca GW dispare
ai venit aici sa te lauzi?

Lasa.. ca ai venit tu sa critici jucatorii noobs care in acest moment va cam domina la toate capitolele.
Oricum.. eu am tupeu sa fac un pariu cu voi.
Ai tupeu sa faci urmatorul pariu cu mine ?

Daca tot G.W. -ul il ataca pe eemil.. nu`i luati nici macar un sat.. si asta fara a primii sprijin defensiv din trib...

Daca este asa cum zic eu, imi cedezi tu mie toate satele si nimeni din G.W. nu are voie sa ma atace vreodata, dar eu sa am voie sa-i atac.. si daca nu am dreptate.. iti cedez eu tie toate satele mele si nu vei fi niciodata atacat de niciun noobs, in schimb tu sa ne poti ataca ?
 

DeletedUser

Lasa.. ca ai venit tu sa critici jucatorii noobs care in acest moment va cam domina la toate capitolele.
Oricum.. eu am tupeu sa fac un pariu cu voi.
Ai tupeu sa faci urmatorul pariu cu mine ?

Daca tot G.W. -ul il ataca pe eemil.. nu`i luati nici macar un sat.. si asta fara a primii sprijin defensiv din trib...

Daca este asa cum zic eu, imi cedezi tu mie toate satele si nimeni din G.W. nu are voie sa ma atace vreodata, dar eu sa am voie sa-i atac.. si daca nu am dreptate.. iti cedez eu tie toate satele mele si nu vei fi niciodata atacat de niciun noobs, in schimb tu sa ne poti ataca ?



pai cu ce sa mai atace daca jumate din trib si`a rupt totul in mine?!
si cealalta jumatate are nevoie de trupe ca sa sparga satele inactivilor...:rolleyes:

 

DeletedUser

Lasa.. ca ai venit tu sa critici jucatorii noobs care in acest moment va cam domina la toate capitolele.
Oricum.. eu am tupeu sa fac un pariu cu voi.
Ai tupeu sa faci urmatorul pariu cu mine ?

Daca tot G.W. -ul il ataca pe eemil.. nu`i luati nici macar un sat.. si asta fara a primii sprijin defensiv din trib...

Daca este asa cum zic eu, imi cedezi tu mie toate satele si nimeni din G.W. nu are voie sa ma atace vreodata, dar eu sa am voie sa-i atac.. si daca nu am dreptate.. iti cedez eu tie toate satele mele si nu vei fi niciodata atacat de niciun noobs, in schimb tu sa ne poti ataca ?


nici macar nuti ajung nobilii pana la mine:p:p:p:p:p
dar sunt sigur ca daca il ataca tot tribul minim un sat ii ciupeste
 

DeletedUser

crezi ca imi pasa mie ca esti tu mai mare?
sunt si altii mai mari ca mine si numi pasa
ai muncit bravo tie

Date of Birth
30.06.1994 (15)
Adaugă data
13.06.2009
Total Posts
67

hai karmanos`e...inca 33 de posturi si ai facut si tu SENIOR MEMBER...
asa de repede ai crescut :((...baiatul nostru se face barbat ...uffff

dupa aceasta fapta mareata sper sa`ti iei o vacanta de aproximativ o luna si sa ne scutesti de replicile astea pe care le citesti in Topicurile lumiilor anterioare si incerci sa faci la fel...

cand te vad pe forum...parca ma vad pe mine...dar ala e cu mult timp in urma:p:rolleyes::cool:...

 

DeletedUser


Date of Birth
30.06.1994 (15)
Adaugă data
13.06.2009
Total Posts
67

hai karmanos`e...inca 33 de posturi si ai facut si tu SENIOR MEMBER...
asa de repede ai crescut :((...baiatul nostru se face barbat ...uffff

dupa aceasta fapta mareata sper sa`ti iei o vacanta de aproximativ o luna si sa ne scutesti de replicile astea pe care le citesti in Topicurile lumiilor anterioare si incerci sa faci la fel...

cand te vad pe forum...parca ma vad pe mine...dar ala e cu mult timp in urma:p:rolleyes::cool:...


crezi ca imi pasa daca ajung senior sau nu?
ce conteaza daca sunt junior sau senior,eu nu inteleg care e diferenta sunt mai nou pe aici dar numi pasa ce sunt junio senior si altele
ca sa stii si tu eu nu intru in alta parte decat aici la L10 joc pe L15 dar iam dat deja stergere de cont acolo asa ca acum joc numai pe L10 si nam ce cauta in alte lumi
si nu ma mai freca cu seniorul juniorul tau ca numi pasa
 

DeletedUser

Lasa.. ca ai venit tu sa critici jucatorii noobs care in acest moment va cam domina la toate capitolele.
Oricum.. eu am tupeu sa fac un pariu cu voi.
Ai tupeu sa faci urmatorul pariu cu mine ?

Daca tot G.W. -ul il ataca pe eemil.. nu`i luati nici macar un sat.. si asta fara a primii sprijin defensiv din trib...

Daca este asa cum zic eu, imi cedezi tu mie toate satele si nimeni din G.W. nu are voie sa ma atace vreodata, dar eu sa am voie sa-i atac.. si daca nu am dreptate.. iti cedez eu tie toate satele mele si nu vei fi niciodata atacat de niciun noobs, in schimb tu sa ne poti ataca ?


ce pariuri interesante se fac pe seama nostra=))
nu atacam pe nimeni antagon,,,,,,,,suntem noobi,,,,,,,,,doar ne aparam;)
 
Sus