~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii

DeletedUser

traianus
baietii astia au o singura probelma
nu se pot obisnui cu ideea ca sunt alte triburi care nu fac ce vor ei
dar presimt eu ca se vor obisnui in curand;)

tu veziti de nobilarile tale interne ca acolo nu ai rival dar aici lasa-i pe altii sa vorbeasca ... chiar de ar fi o familie immo&noobs&LN(desi nu este) care ar fi problema ta ...? sau ti teama ca ajungi mai repede la margine asa?:D

on:bafta LN ... cred ca statisticile nici nu isi mai au rostul:rolleyes::D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunteti off topic, ce treaba aveti cu LN in discutia asta??


cu LN chiar n-am nimic,mentionam faptul ca a fost un razboi preluat de la colegii din SMIR,,,,,,,si nu-mi pare rau deloc
si daca LN si noobs nu au macar un PNA inseamna ca situatia e mai grava de atat
refuz sa cred ca LN si noobs nu au macar un PNA



pot sa spun ca si noobs au fost corecti,,au declarat un razboi corect, chiar daca motivul nu a fost intemeiat,,,,,,,,,,,,,,,ei luasera 8 sate si noi 7 sau invers nu mai stiu exact (in curand vor transpira pentru sate:D)
si hopa,,,,,la orizont apar immortalii;) care acum o luna vroiau sa dam si noi in triburile dusmane lor
mie asta mi se pare tupeu fantastic,,,,,dar na,astia sunt cu astia defilam

concluzia nu poate fi decat una singura
triburi care merg la mica ciupeala (exclus LN);)
parerea mea!
 

DeletedUser

tu veziti de nnobilarile tale interne ca acolo nu ai rival dar aici lasa-i pe altii sa vorbeasca ... chiar de ar fi o familie immo&noobs&LN(desi nu este) care ar fi problema ta ...? sau ti teama ca ajungi mai repede la margine asa?:D

on:bafta LN ... cred ca statisticile nici nu isi mai au rostul:rolleyes::D


daca imi era frica de margine, ii pupam in partea dorsala ca s-o duc bine
probabil ca tu te cunosti pe tine si din acest motiv pui problema asa

mai ales ca,acum poti da inceput nou in mijlocul tribului;)
 

DeletedUser

daca imi era frica de margine, ii pupam in partea dorsala ca s-o duc bine
probabil ca tu te cunosti pe tine si din acest motiv pui problema asa

mai ales ca,acum poti da inceput nou in mijlocul tribului;)

:)) macar eu nu am trait ca tine din nobilari interne ..mi-ar fi rusine sa ies pe extern sa zic de x sau y tinand cont ca tu un sat pe granita nu ai :rolleyes:
 

DeletedUser

si cam ce vroiai sa fac cu acei colegi care s-au lasat si erau langa mine?
sa-ti dau tie sate?
esti simpatic mai indiana
fugi si da cu sapa si lasa-ma pe mine in pace
 

DeletedUser

stai linistit ca joc pe granita
vorbesti si tu sa nu adormi acum
trezeste-te,,,,,,,, e seara
 

DeletedUser

si cam ce vroiai sa fac cu acei colegi care s-au lasat si erau langa mine?
sa-ti dau tie sate?
esti simpatic mai indiana
fugi si da cu sapa si lasa-ma pe mine in pace

eu fug la piscina nu la dat cu sapa ca tine :p ti-am mai spus ... mi-ar fi rusine sa ies pe extern daca as fi in locul tau :D

stai linistit ca joc pe granita
vorbesti si tu sa nu adormi acum
trezeste-te,,,,,,,, e seara

la mine e zi si am dormit chiar bine azi noapte :D

ps:daca tu joci pe granita eu sunt in top 20 atunci :cool:

on:
Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 87
Diferență: 48

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 352,405
Tabăra 2: 878,631
Diferență: 526,226

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 30,740
Diferență: 30,740

image.php


laudate cat mai ai cu ce ... in topicul asta http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=15266 v-am dat 2 luni ... eu cred ca am nimerito bine :D
 

DeletedUser

daca ai sti tu ca pe granita LN va fi cel mai frumos joc;)
dar deja a inceput
de vre-o 2 zile
:))
nu ma bucur prietene stai calm nu te mai agita atat
eu puneam statisticile alea la bascalie

daca unii jucatori din LN ar sti cine joaca pe conturile alea:))))
deci va fi o lupta misto
3 triburi contra unui singur trib:))))
fugi la piscina ca ti s-a incalzit neuronul
 

DeletedUser

iar in topicul ala nu vad sa fi vorbit cu G.W.
e clar
ai nevoie de o baie rece la neuron;)
 

DeletedUser

Ok, noobs este un trib care merge la mica ciupeala.. tie nu ti se schimba o parere nici daca este argumentata.

Ti s-a explicat de ce vrem razboi.. dar tu o dai in diverse ca ti se pare un motiv banal.
Ei bine.. daca mergeam la mica ciupeala.. cand a inceput Razboiul SMIR - ~L N~ nu intram si noi in acel razboi inca de la inceput? Logic vorbind.. am intrat in razboi cu voi pentru ca ne-ati calcat pe coada.

Cine ne calca pe coada, ii atacam. Simpla filosofia, nu ?
 

DeletedUser

Ok, noobs este un trib care merge la mica ciupeala.. tie nu ti se schimba o parere nici daca este argumentata.

Ti s-a explicat de ce vrem razboi.. dar tu o dai in diverse ca ti se pare un motiv banal.
Ei bine.. daca mergeam la mica ciupeala.. cand a inceput Razboiul SMIR - ~L N~ nu intram si noi in acel razboi inca de la inceput? Logic vorbind.. am intrat in razboi cu voi pentru ca ne-ati calcat pe coada.

Cine ne calca pe coada, ii atacam. Simpla filosofia, nu ?

Ba mergeti la ciupeala:))...Antagon degeaba incerci sa ii explici ca laptele este alb!
 

DeletedUser18063

e bine cateodata sa joci triburile,inveti multe....ca laptele e alb...pacat ca nu scrie in constitutie asta, si ca unii au coada prea lunga...ca au mancat usturoi dar gura nu le miroase,si iti ofera cu(virgula)caldura tie Colgate....sa te speli la margine...:))
mda....cine rade la urma,o sa aibe dinti frumosi...
O seara faina sa aveti vitejilor..:rolleyes:
 

DeletedUser

e bine cateodata sa joci triburile,inveti multe....ca laptele e alb...pacat ca nu scrie in constitutie asta, si ca unii au coada prea lunga...ca au mancat usturoi dar gura nu le miroase,si iti ofera cu(virgula)caldura tie Colgate....sa te speli la margine...:))
mda....cine rade la urma,o sa aibe dinti frumosi...
O seara faina sa aveti vitejilor..:rolleyes:

Si acum traducere, te rog ?
 

DeletedUser

cu LN chiar n-am nimic

asta era si idee, fa un topic cu tribul tau contra IMMO, noobs si LN ca aici esti off topic
dupa cum vezi esti singurul care traieste cu impresia unei conspiratii, nu sunteti atat de importanti incat 3 triburi de top sa fie nevoite sa coalizeze impotriva voastra
 

DeletedUser

asta era si idee, fa un topic cu tribul tau contra IMMO, noobs si LN ca aici esti off topic
dupa cum vezi esti singurul care traieste cu impresia unei conspiratii, nu sunteti atat de importanti incat 3 triburi de top sa fie nevoite sa coalizeze impotriva voastra

borgora vezi sa nu ne dai de gol ca te baga martzian si Rhadookoo in conferinta :)))))))))

PS : Probabil trebuie sa specific ca era o gluma.. ca dupa chiar vor crede oamenii ceea ce am spus eu.
PPS : Chiar era o gluma.
PPPS : Ontopic : Succes celor din ~L N~ :)
 

DeletedUser

ups :-s sa anulez biletul de avion? cred ca nu mai vin in tara :))

PS: urmaresc postmortem evolutia LN ca sunt retrasa :p
 

DeletedUser

ups :-s sa anulez biletul de avion? cred ca nu mai vin in tara :))

PS: urmaresc postmortem evolutia LN ca sunt retrasa :p

Stiam..tocmai deaceea mi-am permis gluma aceea, ca sa nu poate fi interpretata in vre-un fel.. ca daca era cineva care inca mai juca.. sigur credeau in teoria conspiratiei "in gluma" :))
 

DeletedUser

Ok, noobs este un trib care merge la mica ciupeala.. tie nu ti se schimba o parere nici daca este argumentata.

Ti s-a explicat de ce vrem razboi.. dar tu o dai in diverse ca ti se pare un motiv banal.
Ei bine.. daca mergeam la mica ciupeala.. cand a inceput Razboiul SMIR - ~L N~ nu intram si noi in acel razboi inca de la inceput? Logic vorbind.. am intrat in razboi cu voi pentru ca ne-ati calcat pe coada.

Cine ne calca pe coada, ii atacam. Simpla filosofia, nu ?


Pe mine nu ma surprinde nimic la martzian,,,,,,,,,,,,repet, ca poate sunt inteles gresit,,,,,,,,,nu ma intereseaza ca ca avem razboaie multe,,,,,,toata problema este ca atunci cand apare un trib care nu pune botul la mizeriile triburilor mari,,,,,,,,,va fi pus la razboi,,,,,,,,,,,,,ati ras tot timpul de aceasta familie si totusi , se pare ca nu sunteti atat de tari sa rupeti un trib. ,,,,,,,


e foarte frumos ca in urma razboaielor intre voi si IMMO s-au legat prietenii, chiar e bine,,,,,,,,,,,,,,,,,,,singura problema este ca si voi mergeti umar la umar chiar daca va este greu sa recunosteti,,,,,,,,,dar pana la urma va trebui sa recunosteti asta


nu sunt genul de om sa cred in teoriile conspiratiei, nu pe triburi,,,,,,,,
bafta la atacat G.W.
 

DeletedUser

incep sa cred ca nu noi suntem noobi in aceasta poveste,,,,,,,,asa cum au spus anumiti maimutoi pe forum
 
Sus