L.O.D. vs ~DARK~

DeletedUser15982

Datorita şi prin faptul ca după anumite evenimente,relaţiile dintre triburile L.o.d. si ~DARK~ s-au deteriorat,cu cele mai mari pareri de rău ţin să vă anunţ că din data de 07.06.2009 la ora 00.00 PNA dintre tribul L.O.D. şi tribul ~DARK~ nu mai este in vigoare.









Fie ca cel mai bun sa câstige :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Succes ambelor tabere:)O sa fie un razboi frumos dupa parerea mea:cool:
 

DeletedUser

Hakule ce rau te-ai facut :p:p ... ne mai vedem noi pe plansa de sah :)))) bafta ambelor triburi si sa castige LOD :)))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Datorita şi prin faptul ca după anumite evenimente,relaţiile dintre triburile L.o.d. si ~DARK~ s-au deteriorat,cu cele mai mari pareri de rău ţin să vă anunţ că din data de 07.06.2009 la ora 00.00 PNA dintre tribul L.O.D. şi tribul ~DARK~ nu mai este in vigoare.

Fie ca cel mai bun sa câstige :)


Lipseşte declaraţia de război, mai degrabă este un anunţ de încetare pna.
Oricum, mare greşeală să te iei de megara, va fi ultima după câte o cunosc.
Go, go ~DARK~ !
 

DeletedUser

Tind sa cred, aproape pot baga mana-n foc pentru L.O.D! Prea mult a stat DARK la ``caldurica``! :eek:
 

DeletedUser3919

Au uitat sa dea declaratia de razboi dar au facut-o pana la urma.

Dupa cum multi stiti, pe mine nu ma intereseaza statisticile. Asa cum am spus de atatea ori, noi jucam din placerea de a juca impreuna caci ~DARK~ este un trib format din prieteni.

In ceea ce priveste frumutesea... eu sunt convinsa ca nu o sa fie la fel de frumos ca si cel pe care l-am avut cu MT. Bine, atunci au fost alte vremuri si alte motivatii.
BAFTA!!!
 

DeletedUser2821

Hm.. misto razboi :D.

LE: Bine modrique , si eu mai citesc pe aici , mai rar , dar mai citesc :D .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Spor ambelor tabere , interesant va fi cum va decurge war-ul si daca alte partii se vor baga pentru o parte sau alta ;)
 

DeletedUser

ce mai pui atatea intrebari ... stii doar ca unique va sprijini darkul cum a facut-o mereu, e doar problema de timp pana o sa apara dovezile ... interesant totusi ca unique are aliante cu ambele triburi :)))
 

DeletedUser15319

mda,intotdeauna soarta celor mici au decis-o cei mari
pentu hak acum sper sa se mai maturizeze *** acest joc sa ii priasca *** in real life
sper sa iese un diplomat bun
 

DeletedUser

de a preveni razboaiele dar trebuie sa iti aperi si interesele iar daca diplomatia nu da roade ...
 

DeletedUser4920

de a preveni razboaiele dar trebuie sa iti aperi si interesele iar daca diplomatia nu da roade ...


In locu tau mi-as tine gura inchisa dom' diplomat si fa-ti fermele iara sus pe granita, stii prea bine ca nu ai nici un drept sa comentezi cand tu esti praf ca jucator :)
 

DeletedUser15982

H@k uk

Aceste discuti nu isi au rostul aici mergeti si va certati la UNIQUE vs R~W nu aici .
 
Sus