L.O.D. vs ~DARK~

DeletedUser

nu inteleg

:D:D:D:D:D:D:D.... poate sunt mai prost decat prevede legea, dar din punctul meu e vedere toata aceasta discutie mi se pare o irosire de timp si efort celebral... ** propun o alta chestie.... nu ar fi mai bine sa va lasa-ti diferentele personale la intra in joc si in aceasta lume sa jucatzi mai pe tactica.... propun sa desfiintatzi ambele triburi si sa creatzi unul nou care va fii mult mai puternic decat cele doua triburi existente.... ** desigur de aliantza prin fuziune(si nu ma refer la fuziune nucleara) care ar crea dupa mine un super trib, care va fi de temut si in acelasi timp si respectat.("impaciuitorii sunt tradatori"... dar eu nu ma aflu in nici unul din triburi... sunt doar tipul din coltz)
 

DeletedUser15982

H@k uk

S-a discutat cu megara de o fuziune dar nu au acceptat , au spus ca s-ar putea sa se strice atmosfera din trib cam asa ceva numai stiu exact .:cool:
 

DeletedUser2821

Pusti de 14 ani care acum ceva timp erau de rasul serverului , fac diplomatii pe L5 , ce sa mai zic ... .
 

DeletedUser

in fine.... nu stiu cum e cu "atmosfera" asta... nu am studiat subiectul meteo la facultate... dar in rest le urez multa bafta si sa auzim de bine.
 

DeletedUser15319

eu stiu ca lumile cresc,care e problema unora la ceea ce a fost,ginditziva la ceea ce va fii,ca a fost de rasul serverului?a fost,daca ishi da interesul nu va mai fii

catzi copiii de 12 sau 13 ani au dat peste nas unora de 20.

chiar asha de rai putezi fii
*** in fond *** la urma este doar un joc
 

DeletedUser

mult prea multi...fratemiu mai mic e cls VII si a batut la un alt joc online jucatori de 20 respectiv 30 de ani....
 

DeletedUser2821

orann - pai si tu la randul tau esti tot un pusti de 14 ani , uite-te cum scrii .
selgra - fantastic ce sa zic , am ramas uimit , pai daca fratitu era obsedat si pierdea foarte multe ore normal ca ia batut pe aia care aveau si altceva de facut ..
 

DeletedUser15319

pai ce sa fac *** eu daca nu vorbeste bine romaneste la mine,am uitat de cand am terminat scoala *** drept ca limba romana nu era preferata mea,mai repede un footbal sau o partida de ping pong,ii las pe altzi cu scoli inalte sa ma corecteze :)
 

DeletedUser

eu stiu ca lumile cresc,care e problema unora la ceea ce a fost,ginditziva la ceea ce va fii,ca a fost de rasul serverului?a fost,daca ishi da interesul nu va mai fii

catzi copiii de 12 sau 13 ani au dat peste nas unora de 20.

chiar asha de rai putezi fii
*** in fond *** la urma este doar un joc

Orann aci te contrazic putin....un pusti de 12,13 ani nu are viziune in avans....bine ca nici unii de 20-30 de ani nu au asa ceva..... Oricum mai bine fa tu diplomatia :) si nu lasa in mana altora...imi pare ff rau ca am sters multe mesaje....dar daca le-as fii postat....as fii facut de ras...multi Zmei(actuali ai triburilor) Mari diplomati si mari jucatori....si aici includ o gramada de oameni din multe triburi...
 

DeletedUser15982

H@k uk

Side 1:
Tribes: ~DARK~
Players:

Side 2:
Tribes: L.O.D.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 46
Diferență: 23

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 20
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 204,986
Tabăra 2: 452,714
Diferență: 247,728

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92,089
Tabăra 2: 187,994
Diferență: 95,905

image.php


Prima statisca in favoarea noastra :D
 

DeletedUser7916

:) arata bine statistica ... ma asteptam dar nu se stie cum va decurge razboiul ... bafta ambelor tabere !
 

DeletedUser7916

eu totusi mizez pe ~dark~ au multi jucatori buni ... daca lasa putin deoparte alte lumi si se concentreaza pe aceasta :)
 

DeletedUser11825

Pusti de 14 ani care acum ceva timp erau de rasul serverului , fac diplomatii pe L5 , ce sa mai zic ... .

Pentru a explica si altora care cu toate ca nu mai au nici o treaba cu L5 se baga in seama, razboiul a fost decis cu ceva timp in urma prin unanimitate de catre conducerea L.O.D. , motivele nu le voi spune pentru ca nu imi place sa spal rufe in public, dar Megara stie de povestea cu Lavanda si satele lui Adrian....

Acum am revenit si eu din minivacanta si sper sa avem un razboi frumos si fara jocuri de culise.
 

DeletedUser15319

imi cer scuze pentru raspunsul incorect al lui H@k uk,o sa apara *** statiscile din primele ore de razboi,sper sa nu se mai repete asemenea greseli
 

DeletedUser15319

Orann aci te contrazic putin....un pusti de 12,13 ani nu are viziune in avans....bine ca nici unii de 20-30 de ani nu au asa ceva..... Oricum mai bine fa tu diplomatia si nu lasa in mana altora...imi pare ff rau ca am sters multe mesaje....dar daca le-as fii postat....as fii facut de ras...multi Zmei(actuali ai triburilor) Mari diplomati si mari jucatori....si aici includ o gramada de oameni din multe triburi...

nu ma pricep in diplomatzii *** nici nu prea am timp,poate sa o faca *** hak diplomatzia cu oaresce indrumari,*** cum am mai spus o sa iese un diplomat bun,ca de asta e al meu instinct(sper sa nu ma insel)


p.s. *** mai sper sa nu fii facut iara greseli de exprimare,ca sa aibe altzi ce a corecta!!!!!!!
 

DeletedUser7916

orann ai uitat sa schimbi userul :)) sau te contrazici singur ?? :))) =))



ah esti incepator pe forum si nu stii cum se pun citatele ... m`am prins , imi cer scuze
 
Sus