L.O.D. vs ~DARK~

DeletedUser3919

Deja incep mizeriile:

alexutzu71 astăzi la ora 00:07
nu stiu ce prieteni admini ai sau ce softuri ai tu sau prieteni tai, dar azi lumea a fost de vreo 3 ori inaccesibila si netul ne pica la multi din greu.
daca se va mai intampla voi avea grija sa afle toti jucatori de pe toate lumile cum se joaca mai nou acest joc si multi nu vor mai avea incredere in acest joc, deci mai putini bani la inno games te rog sa fi mai atenta si sa lasi acest razboi sa se desfasoare cinstit.

toata stima si respectul

Chiar daca jocul pe triburile mi-a dat ocazia sa cunosc (virtual) cativa admini (majoritatea nici nu mai sunt admini la ora actuala... Eek!, Noriaky) alaturi de care am si jucat, nu m-as injosi sa practic astfel de procedee. Adineauri am zis ca pe mine nu ma intereseaza cat traiesc ci cum traiesc. Nici nu cred ca adminii sunt responsabili cu buna functionare a serverelor, asta e treaba tehnicienilor din cate stiu.
Un castig furat nu inseamna castig pentru mine si nici nu ma satisface. Prefer sa pierd dar sa pierd cinstit decat sa obtin o victorie furata.

Noi nu ne-am plans ca am avut net-ul cazut si nici nu am dat vina pe altcineva. Personal am avut net-ul cazut (ce-i drept nu pentru mult timp) si ieri si azi. Zmeurik a avut ieri netul cazut mai bine de 6 ore timp in care i-ati luat vreo 12 sate si nimeni nu s-a plans sau a acuzat adversarii de sabotaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mdeah ... si mie mi-a cazut pisica de pe acoperis pe fibra optica si a ramas saraca cu dioptrii si cu lagg mare catre serveru RO5.
 

DeletedUser15319

problemele cu netu au fost *** vor mai fii,dar atunci cand ai mai mare nevoie de net,abia atunci sesizezi de cate ori ramai fara

eu unu tind sa o cred pe megara,sper sa nu ma insel,in rest bafta la joc

in legatura cu declaratzia de rupere a pna-ului *** declaratzia de razboi eu sunt vinovat de intiarziere ,nu va mai luatzi de hak ca el este in crestere

cultura in romania este cu un oarecare nivel mai scazut dar vizavii de alte popoare este mai ridicata,dar cum place omului sa generalizeze se pune tot in aceasi oala,sunt foarte multzi romani desteptzi,dar inca nu ne-am lovit noi de ei
 

DeletedUser2821

Deja incep mizeriile:



Chiar daca jocul pe triburile mi-a dat ocazia sa cunosc (virtual) cativa admini (majoritatea nici nu mai sunt admini la ora actuala... Eek!, Noriaky) alaturi de care am si jucat, nu m-as injosi sa practic astfel de procedee. Adineauri am zis ca pe mine nu ma intereseaza cat traiesc ci cum traiesc. Nici nu cred ca adminii sunt responsabili cu buna functionare a serverelor, asta e treaba tehnicienilor din cate stiu.
Un castig furat nu inseamna castig pentru mine si nici nu ma satisface. Prefer sa pierd dar sa pierd cinstit decat sa obtin o victorie furata.

Noi nu ne-am plans ca am avut net-ul cazut si nici nu am dat vina pe altcineva. Personal am avut net-ul cazut (ce-i drept nu pentru mult timp) si ieri si azi. Zmeurik a avut ieri netul cazut mai bine de 6 ore timp in care i-ati luat vreo 12 sate si nimeni nu s-a plans sau a acuzat adversarii de sabotaj.


Ce penibil e tipul asta =)) .
Astea sunt replicile noobilor deobicei deci probabil ca si el e unul din ei ... .
Auzi la el ca zici el la toti , mare jucator el , sigur o sa il creada toata lumea !
 

DeletedUser

a pierdut zmeurik 12 sate ?! da' ce s-a intamplat ? a inghetat oceanu' ?!

LOD, va urez multa bafta, ca o sa aveti nevoie....
 

DeletedUser15319

a pierdut zmeurik 12 sate ?! da' ce s-a intamplat ? a inghetat oceanu' ?!

LOD, va urez multa bafta, ca o sa aveti nevoie....

oare de ce ne ureaza "lumea bafta *** noroc"?
ca o sa avem nevoie.chiar asha de slabi am ajuns ca trib???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15319

Ce penibil e tipul asta =)) .
Astea sunt replicile noobilor deobicei deci probabil ca si el e unul din ei ... .
Auzi la el ca zici el la toti , mare jucator el , sigur o sa il creada toata lumea !

in primul rind megara stiu ca este o tipa
in al doilea rand am observat ca atunci cand spui adevarul nu esti crezut *** cand torni o mare minciuna frumoasa *** cu inflorituri esti crezut,(vazut *** patzit pe propia piele)
in al treilea rand este daca te iei dupa gura lumii ajungi la sapa de cauciuc



p.s.se pare ca am evoluat un picutz pe acest forum,pot sa pun citatele acolo unde am nevoie
 

DeletedUser3919

in primul rind megara stiu ca este o tipa
in al doilea rand am observat ca atunci cand spui adevarul nu esti crezut *** cand torni o mare minciuna frumoasa *** cu inflorituri esti crezut,(vazut *** patzit pe propia piele)
in al treilea rand este daca te iei dupa gura lumii ajungi la sapa de cauciuc



p.s.se pare ca am evoluat un picutz pe acest forum,pot sa pun citatele acolo unde am nevoie

michelle2007 ma stie foarte bine... Mesajul lui facea referire la colegul tau alexutzu71. A dat quote la mesajul meu dar nu s-a mai copiat si quotele lui alexutzu71 care era un mesaj privat ce nu se regasea pe forum.
 

DeletedUser7916

da orann se pare ca ai avansat :)


speram la un razboi cat mai frumos si nu sa va aduceti injurii pe forumul extern ... :)

ps: sa nu faci offtopic ca mine ca risti vreo 5 puncte penalizare :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Orann , spuneai ca shtii ceva despre megara, in spacial ca este o tipa ... de ce foloseshti gen masculin in textul de mai sus. ? :confused:
 

DeletedUser7916

artemis esti cam in aer cu subiectul :)) puteai sa pui un citat eventual ... eu nu am vazut nici o intentie de la orann de a o face pe megara un "el" :):rolleyes: ma rog ... nu sunt avocatul lui ...
spor in continuare !
 

DeletedUser15319

Orann , spuneai ca shtii ceva despre megara, in spacial ca este o tipa ... de ce foloseshti gen masculin in textul de mai sus. ? :confused:

unde am folosit genul masculin? :confused::confused:
iara am gresit? :(:(:(

ce sa-i faci daca la batrinetze te pui pe comp in loc sa lashi copii
 

DeletedUser

pai da ... trebuie sa recunosc ca m-am pripit . Nu cu megara vorbea.
Scuzele orann .
 

DeletedUser

oare de ce ne ureaza "lumea bafta *** noroc"?
ca o sa avem nevoie.chiar asha de slabi am ajuns ca trib???

orann, e clar ca nu stii cu cine te joci. nu stiu cat de slabi sau buni sunteti voi, dar stiu cum sunt DARK. Megara, zmeurik si gashca... asadar, cu siguranta veti avea nevoie de bafta.

daca tu nu stii, ai dubii sau esti neincrezator, citeste ceva istorie immo... poate te prinzi si cu cine te joci.

DARK, daca nu v-ati plictisit de joc si sunteti la fel de activi, mi-ar placea sa vad repede rezultatele ;)
 

DeletedUser

Nu ne facem probleme in privinta razboiului si daca ei s-au pregatit inainte de a rupe legaturile diplomatice cu Dark . Au b;indat cateva sate care sunt in mijlocul nostru. Dar dupa cum stiti orice sat se poate sparge .
Va mai spun ceva ... ' unii stiu ce fac iar altii fac ce stiu'
 

DeletedUser3919

Nu numai ca s-au pregatit din timp dar in centrul hartii au si de 3 ori mai multe sate ca si noi si tot de 3 ori mai multi jucatori.

Dupa cum spunea cineva, e adevarat ca noi ne-am cam plictisit pana acum si chiar ne-a trecut prin cap sa dam stergere cont insa, cand suntem intaratati, devenim ambitiosi si pierderea de sate nu ne demoralizeaza. Pana acum a functionat si sper ca o sa functioneze si de acum inainte.

Pana acum am pierdut satele razlete ale lui zmeurik si la lastarica care are satele imprastiate printre satele LOD.
 

DeletedUser

Lovitura sub centura .. dar asta nu e sfarsitul . Au mai incercat si altii mai mari ca ei sa ne sterga de pe harta lumii 5 , se pare ca mai suntem . si intreb eu : oare de ce ?
 

DeletedUser15319

orann, e clar ca nu stii cu cine te joci. nu stiu cat de slabi sau buni sunteti voi, dar stiu cum sunt DARK. Megara, zmeurik si gashca... asadar, cu siguranta veti avea nevoie de bafta.

daca tu nu stii, ai dubii sau esti neincrezator, citeste ceva istorie immo... poate te prinzi si cu cine te joci.

DARK, daca nu v-ati plictisit de joc si sunteti la fel de activi, mi-ar placea sa vad repede rezultatele ;)


eu zic ca asta e bine,om trai si om vedea,doar din cauza asta este si jocul ,ataci si esti atacat,innobilezi sau esti innobilat.:):):)
 
Sus