L.O.D. vs ~DARK~

DeletedUser2821

@orann - mesajul era pentru alexutzu ala nu pentru megara...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in afara de faptul ca aceste discutii nu prea isi au rostul aici decat in masura in care acestea se pot considera "atacuri psihologice", am fi foarte fericiti daca se va pastra in continuare un limbaj decent, cat despre mostrele de atacuri unii impotriva altora, ar fi indicat sa se expuna intreaga desfasurare a lor, nu segmentat ca sa ne arate noua Megara cat de sofisticati sunt unii si cat de n00bi sunt altii...

iar unele chestii de aici sunt chiar penibile, mai ales interventia unor jucatori din alte triburi, care cred ca doar timpul de cand joaca acest joc le este indeajuns ca sa se declare superiori altora, e si mai penibila!
Sunt sigur ca daca 2 jucatori care au cat de cat logica joaca unul impotriva altuia, in final va castiga acela care are mai putin ghinion, ghinionul de a nu fii on atunci cand trebuie, de a avea un siter slabut, de a nu-ti merge pc-ul...ceva de genul acesta...de aceea discutii legate de limbajul lui H@k uk, inocenta lui oran in ale forumului, "preaintelepciunea" Megarei...ei bine...astea sunt pierdere de timp!






Bafta tuturor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lovitura sub centura .. dar asta nu e sfarsitul . Au mai incercat si altii mai mari ca ei sa ne sterga de pe harta lumii 5 , se pare ca mai suntem . si intreb eu : oare de ce ?

tu mai existi pe harta asta ca ai fugit din trib in altu...cand le era greu la dark ai plecat in mt...cand ai vazut ca a disparut mt...ai dat fuga inapoi in dark...deci nu te compara cu cei din dark....
 

DeletedUser3919

tu mai existi pe harta asta ca ai fugit din trib in altu...cand le era greu la dark ai plecat in mt...cand ai vazut ca a disparut mt...ai dat fuga inapoi in dark...deci nu te compara cu cei din dark....
Daniel, eu zic sa nu vorbesti in necunostinta de cauza. Artemis a plecat in MT din alte motive, pe care eu le-am inteles. Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca stagiunea lui in MT nu cred ca a durat mai mult de o luna. Cand a plecat mi-a zis ca o face doar pentru o perioada de timp si s-a reintors in DARK cand l-am chemat eu, nu a fugit inapoi cand a vazut ca pica MT-ul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daniel, eu zic sa nu vorbesti in necunostinta de cauza. Artemis a plecat in MT din alte motive, pe care eu le-am inteles. Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca stagiunea lui in MT nu cred ca a durat mai mult de o luna. Cand a plecat mi-a zis ca o face doar pentru o perioada de timp si s-a reintors in DARK cand l-am chemat eu, nu a fugit inapoi cand a vazut ca pica MT-ul.

ba exact cand au dat baieti stergere .... a plecat si el...stii prea bine ce a fost nu cred ca are rost sa mai caut msg...cand ** despre el...
 

DeletedUser3919

ba exact cand au dat baieti stergere .... a plecat si el...stii prea bine ce a fost nu cred ca are rost sa mai caut msg...cand ** despre el...

M.T. ~DARK~ 2009-02-15 01:26:07
Nici unul M.T. 2008-12-31 01:17:09

Exact o luna si jumatate. Nu a plecat el ci l-am chemat eu. Seztel, daca isi mai aduce aminte, cred ca poate sa confirme ca i-am anuntat ca il vreau pe Artemis inapoi.
 

DeletedUser

Daniele Daniele , In toata kestia cu plecatu meu din dark a fost o strategie foarte bine pusa la punct .. pe care tu nu poti si nu ai cum so intelegi doar daca faceai parte din dark.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13737

Decat sa va m ai agitati pe aici mai bine bagati sprijin la je:)) nu conteaza de unde numai sa vina::eek:
 

DeletedUser15982

H@k uk

Daniel si Megara aceste discuti nu isi au rostul aici vorbiti pe privat , lumea e curiosa de L.o.d. vs ~DARK~ nu de discutile voastre care nu nici o legatura cu razboiul.
Side 1:
Tribes: ~DARK~
Players:

Side 2:
Tribes: L.O.D.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 23
Diferență: 8

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 14
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 115,558
Tabăra 2: 223,185
Diferență: 107,627

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76,005
Tabăra 2: 136,984
Diferență: 60,979

image.php
 

DeletedUser3919

Daniel si Megara aceste discuti nu isi au rostul aici vorbiti pe privat , lumea e curiosa de L.o.d. vs ~DARK~ nu de discutile voastre care nu nici o legatura cu razboiul.
hai ca esti funny :D
Nu cred ca in afara de voi mai intereseaza pe cineva statisticile noastre de razboi. Eu am spus clar ca nu ma pasioneaza statisticile si nici nu cred mai intereseaza pe cineva din DARK... in afara cred ca exat atat cat ma intereseaza pe mine staristicile dintre Manda si Tanda.

Repet, noi jucam din placerea de a juca impreuna. Nu avem si nici nu vrem sa be demonstram ceva sau cuiva.

Dar stii ce imi place? De cand te-au pus diplomat (probabil ca nu au avut pe cine) ai devenit obraznic. Nu cred ca tu esti in masura sa dictezi cine si ce se discuta aici. Nu cred ca asta este un thread pe care se posteaza numai statisticile tale... crede-ma ca stiu sa mi le fac daca chiar ma intereseaza.

Un razboi nu inseamna numai statistici si ca diplomat ar trebui sa stii asta.

Iar in ceea ce-l priveste pe Daniel, in momentul in care o sa faci tu pe L5 macar a 10-a parte din cat a facut el si o sa stii macar a mia parte din cate stie el despre L5, atunci sa-ti permiti sa-i dictezi ce sa discute.
 

DeletedUser4920

H@k , statistica aia e jenanta 6 sate in fata si tu vrei sa iti faci propaganda pe asta ?


Trist , despre tine am aceasi parere , din pacate nu ai avut si nu vei avea treaba cu jocu , noroc ca ai in lod jucatorii buni , ca daca nu duceai tribu de rapa.
 

DeletedUser2821

Da acuma din cauza voastra o sa devina emo ... .
Off ... :( !

App , la nivelul asta a jocului statistici cu 6 sate luate sunt destul de penibile :)) .
 

DeletedUser3919

App , la nivelul asta a jocului statistici cu 6 sate luate sunt destul de penibile :)) .

Mda.. si asta dupa ce ei au facut pregatiri la greu... Au blindat toata granita cu cate 80000 din fiecare trupa pe sat si apoi, cu 12 ore inainte ne anunta ca rup PNA-ul iar cu 6 ore inainte ne declara razboi.
Daca stau bine si ma gandesc, mai toata istoria LOD de pe L5 a fost cam asa. Dupa ce au vazut ca UNIQUE castiga teren, i-au anuntat pe MT ca rup alianta si au stat in asteptare. Dar cand fostii IMMO din MT au dat stergere cont, s-au napustit ca termitele pe satele parasite.
Mai recent, zic ca dau in R~W alaturi de UNIQUE, dar cand a ramas Lavanda fara sate caci mai avea si alte conturi pe langa cel al sau prin alte triburi, incheie pace cu R~W. Cica politica e ***datt cei care o fac cum sunt?


eu stiu ca poti vorbi si fara cuvinte de astea. nu stau bine unei doamne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11825

Mda.. si asta dupa ce ei au facut pregatiri la greu... Au blindat toata granita cu cate 80000 din fiecare trupa pe sat si apoi, cu 12 ore inainte ne anunta ca rup PNA-ul iar cu 6 ore inainte ne declara razboi.
Daca stau bine si ma gandesc, mai toata istoria LOD de pe L5 a fost cam asa. Dupa ce au vazut ca UNIQUE castiga teren, i-au anuntat pe MT ca rup alianta si au stat in asteptare. Dar cand fostii IMMO din MT au dat stergere cont, s-au napustit ca termitele pe satele parasite.
Mai recent, zic ca dau in R~W alaturi de UNIQUE, dar cand a ramas Lavanda fara sate caci mai avea si alte conturi pe langa cel al sau prin alte triburi, incheie pace cu R~W. Cica politica e curva dat cei care o fac cum sunt?

De ce iti place sa vorbesti in necunostinta de cauza?:confused: PNA-ul cu R~W a fost incheiat cu mult inainte ca Lavanda sa ramana fara sate si din cu totul alte motive, pentru detalii poti sa vorbesti cu Zidevara ( dar nu cred ca te priveste) ;)......de ce mananci....sti tu ce ?....inca putin si te credeam cand ai bagat faza cu 80.000 in toate satele din granita, parca aseara ai avut niste spionaje pe satele mele din granita cu voi, am dreptate nu?:confused: poate ma ajuti tu cu restul de trupe pana la 80.000, nu m-as supara deloc.

Spor la joc, am vrut doar sa lamuresc cateva aspecte pentru ca nu imi place dezinformarea si imaginea pe care tu incerci din rasputeri sa o creezi tribului L.O.D.
 

DeletedUser3919

Daca nu iti place dezinformarea, nu dezinforma... Aseara nu te-am spionat... a fost la pranz. :D
 

DeletedUser11825

App , la nivelul asta a jocului statistici cu 6 sate luate sunt destul de penibile :)) .

Asta e, mai mult nu se poate :D .....dar de granzii lumii 5 ce mai zici? te-ai uitat si prin statisticile lor ? cred k acolo in marile razboaie e mult mai rusinos ca aici. :p
 

DeletedUser

LandW-ule la ce conteaza ora cand te-a spionat Megara ? Multumestei ca nu te-a spionat cu niste topoare. Poate pe data viitoare. :)
 
Sus