L.O.D. vs ~DARK~

DeletedUser

Mda.. si asta dupa ce ei au facut pregatiri la greu... Au blindat toata granita cu cate 80000 din fiecare trupa pe sat si apoi, cu 12 ore inainte ne anunta ca rup PNA-ul iar cu 6 ore inainte ne declara razboi.
Daca stau bine si ma gandesc, mai toata istoria LOD de pe L5 a fost cam asa. Dupa ce au vazut ca UNIQUE castiga teren, i-au anuntat pe MT ca rup alianta si au stat in asteptare. Dar cand fostii IMMO din MT au dat stergere cont, s-au napustit ca termitele pe satele parasite.
Mai recent, zic ca dau in R~W alaturi de UNIQUE, dar cand a ramas Lavanda fara sate caci mai avea si alte conturi pe langa cel al sau prin alte triburi, incheie pace cu R~W. Cica politica e curva dat cei care o fac cum sunt?



multumesc Doamneee!
unde sunteti bwahhh` acuma?!

cand eu spuneam chestiile astea` radeati de mine...ar trebui sa puneti mana de la mana` si sa`mi asigurati sursa de bere pe toata vara`...

 

DeletedUser

Mda.. si asta dupa ce ei au facut pregatiri la greu... Au blindat toata granita cu cate 80000 din fiecare trupa pe sat si apoi, cu 12 ore inainte ne anunta ca rup PNA-ul iar cu 6 ore inainte ne declara razboi.
Daca stau bine si ma gandesc, mai toata istoria LOD de pe L5 a fost cam asa. Dupa ce au vazut ca UNIQUE castiga teren, i-au anuntat pe MT ca rup alianta si au stat in asteptare. Dar cand fostii IMMO din MT au dat stergere cont, s-au napustit ca termitele pe satele parasite.
Mai recent, zic ca dau in R~W alaturi de UNIQUE, dar cand a ramas Lavanda fara sate caci mai avea si alte conturi pe langa cel al sau prin alte triburi, incheie pace cu R~W. Cica politica e ***datt cei care o fac cum sunt?


eu stiu ca poti vorbi si fara cuvinte de astea. nu stau bine unei doamne

se pare ca tu vezi conspiratii si in baie, ar fi bine sa-ti vezi de treaba ta acolo si sa-ti conduci tribul asa cum tu o stii cel mai bine...cel putin asa cum ai facut-o pana acum...tu chiar nu vezi ca vorbesti singura pe forumul asta, ba nu, gresesc cu...H@k uk... Age, si quid agis! "fă, dacă faci ceva!"....hmmm...eu fac ceva, vad ca acum o faci si tu!
 

DeletedUser3919

eu stiu ca poti vorbi si fara cuvinte de astea. nu stau bine unei doamne

Deja intreci orice masura... Daca asa este vorba "Politica e curva" ce ai ce ai vrea sa o reinventez eu?
Mai bine ai merge si te-ai aerisii, fa miscare si mai dai niste kilograme ca deja ocupa tot forumul...

Avea dreptate cel care ti-a zis "cate kilograme atatea voturi" la cel mai antipatic moderator. Acu o sa sari ca e jignire dar este o realitate, dovada este pe forum atat la voturi cat si la "poze".

se pare ca tu vezi conspiratii si in baie, ar fi bine sa-ti vezi de treaba ta acolo si sa-ti conduci tribul asa cum tu o stii cel mai bine...cel putin asa cum ai facut-o pana acum...tu chiar nu vezi ca vorbesti singura pe forumul asta, ba nu, gresesc cu...H@k uk... Age, si quid agis! "fă, dacă faci ceva!"....hmmm...eu fac ceva, vad ca acum o faci si tu!
Te-ai suparat ca te-am blocat in PM si te-a gandit sa-mi dai raspuns pe forum?

Se pare ca ceea ce am zis in mesajul anterior a fost confirmat si de alte persoane. Daca tu ai impresia ca timpul sterge politica voastra de doi lei si faptul ca va invartiti dupa cum bate vantul. te inseli amarnic.

Diplomatul vostru a fost si va ramane un tradator care se invarte dupa cum bate vantul. A fost tradator si asa va ramane. Cand LOD a plecat in MT, a trecut repede la cei care erau pe val, cum a pierdut teren, cum s-a intors repede inapoi.
Imi amintesc perfect si acum cand ati rupt alianta cu MT. Textul mesajului vostru mi-a fost trimis in PM de catre walterland impreuna cu remarca "ne-a parasit LOD-ul". COnducerea voastra de atunci insa a avut mai mult bun simt. A anuntat incetarea diplomatiei cu 58 ore inainte nu cu 12 ore cum ati facut voi si declaratia de razboi cu 6 ore inainte.
H@K uk, diplomatul vostru actual, avea atunci 200.000 puncte si se afla in partea de NV a tribului nostru. Stiind ca LOD au rupt diplomatia cu MT, i-am dat mesaj lui Babaroasa in care i-am zis "asta e al vostru". Credeam ca o sa-l innobilati dar voi l-ati primit repede inapoi si l-ati mai si recompensat ingrosandu-i contul cu sate ale inactivilor. H@k e dovada cea mai buna ca nu numarul punctelor fac dintr-un jucator sa fie un jucator bun. Tot cu cate 1000 spade sau arce trimite cei 4 spioni.


sincer, ma asteptam la ceva mai multa minte de la o persoana care are pretentia sa fie numita doamna si pe deasupra ne considera niste inapti.
cum nu poti sa te iei de nimic altceva, te iei de chestii personale. tin sa iti amintesc ca atunci cand te-ai inregistrat pe forum NU ti s-a cerut poza, sau alte date personale.
nu deveni barfitoare si sa te iei de chestii care nu au legatura cu forumul.
incearca, daca nu sa te comporti ca o doamna, macar conform varstei
pana una alta o vacanta placuta conform regulamentului:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sexy-sadik a spus:
sincer, ma asteptam la ceva mai multa minte de la o persoana care are pretentia sa fie numita doamna si pe deasupra ne considera niste inapti.
cum nu poti sa te iei de nimic altceva, te iei de chestii personale. tin sa iti amintesc ca atunci cand te-ai inregistrat pe forum NU ti s-a cerut poza, sau alte date personale.
nu deveni barfitoare si sa te iei de chestii care nu au legatura cu forumul.
incearca, daca nu sa te comporti ca o doamna, macar conform varstei
pana una alta o vacanta placuta conform regulamentului:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Fara suparare dar tu ai provocat-o cand i-ai editat mesajul cu "eu stiu ca poti vorbi si fara cuvinte de astea. nu stau bine unei doamne". Nu cred ca Megara a avut vreodata pretentia sa fie numita doamna asa cum intentionat ai insinuat tu ca sa o provoci.
Stiu ca mereu spune ca se simte ca la 18 si chiar are pretentia sa fie luata la pertu. Deci tu provoci si apoi dai ban pentru un lucru pe care si tu l-ai facut anterior. Nu asa procedeaza un moderator care se vrea impartial.

In ceea ce priveste razboiul LOD vs DARK... pe mine personal ma lasa rece. M-am plictisit, stiu ca si Megara si zmeurik sunt plictisiti si mai joaca doar din inertie.
 

DeletedUser

Pe langa ban-ul lui Megara pe forum ,ar trebuii cumva si sa inchida contul ei pe L5 ca sa nu mai poata intra , dar satele sa se poata ataca ... asa ar putea castiga LOD-ul mai usor razboiul . :(
 

DeletedUser15982

H@k uk

Dupa o saptamana de razboi :
Side 1:
Tribes: ~DARK~
Players:

Side 2:
Tribes: L.O.D.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 195
Diferență: 90

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 116
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 920,050
Tabăra 2: 1,938,260
Diferență: 1,018,210

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 453,570
Tabăra 2: 1,157,340
Diferență: 703,770

image.php




@Megara , atunci aveam 900.000 de pct eram dat afara din din MT pt ca or aflat ca dadeam informati celor din 3-A pe ce sate sunt atacati si ca il sprijinisem pe gabytzuc. De L.o.d. nu eram atacat numai de paulbluelion si mai 2 playeri .
 

DeletedUser

depinde de zona ...... statistica nu reflecta realitatea la inceput ...... cam dupa ce se finiseaza granita putem sa ne orientam
 

DeletedUser

Pe langa ban-ul lui Megara pe forum ,ar trebuii cumva si sa inchida contul ei pe L5 ca sa nu mai poata intra , dar satele sa se poata ataca ... asa ar putea castiga LOD-ul mai usor razboiul . :(



este foarte posibil`..doar sa stii sa bati la usa potrivita...:)

 

DeletedUser

@Megara , atunci aveam 900.000 de pct eram dat afara din din MT pt ca or aflat ca dadeam informati celor din 3-A pe ce sate sunt atacati si ca il sprijinisem pe gabytzuc. De L.o.d. nu eram atacat numai de paulbluelion si mai 2 playeri .

cu alte cuvinte, un pui de tradator/spion si tu, neh ? halal caracter, ce sa zic ?

ce interesant, totusi, ca te-ai apucat chiar tu sa zici chestia asta..... mai-mai sa cred ca te lauzi...
 

DeletedUser15319

ufff,ufff ce se mai loveste lumea de caractere de peste caractere
 

DeletedUser

@ H@k uk -- tu nu ai nici o treaba cu jocu.....sa iti aduc aminte cand te milogeai de mine sa te scap...ca te atacau toti...ai ajuns si tu la 2 milioane...si gta..mai ai de invatat :D
 

DeletedUser

ufff,ufff ce se mai loveste lumea de caractere de peste caractere

orann, anunta-ma tu cand ai chef sa ne jucam de-a ironiile de 3 lei si 25 de bani, si te servesc cum doresti.

pana una alta, omu' ne-a spus, chiar cu mandrie, ce "jmeker" e el tradand si spionand.... oare asta nu tine de caracter ?!
 

DeletedUser11825

Chiar nu inteleg de ce sunteti toti asa preocupati de caracterul lui H@k ??? Fiecare joaca cum crede el k il avantajeaza, poate dupa parerea unora a gresit atunci cu acea mutare...dar asta nu inseamna ca acum trebuie criticat, toti gresim cel putin o data in viata, mai ales la varsta lui. Pana una alta, nu mai faceti pe profesorii vietii si vedeti-va de treaba voastra....asta daca aveti. :D
 

DeletedUser15982

H@k uk

Dupa inca o sapt de razboi :D
Side 1:
Tribes: ~DARK~
Players:

Side 2:
Tribes: L.O.D.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 88
Tabăra 2: 113
Diferență: 25

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 75
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 664,324
Tabăra 2: 1,091,273
Diferență: 426,949

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 293,651
Tabăra 2: 728,501
Diferență: 434,850

image.php
 

DeletedUser26077

Sisu la butoane!!!

Toate amenintarile aduse la adresa lui megara au fsot la cererea lavandei....dupa cum ti-am si zis !
Dar nu asta conteaza,totul se demonstreaza prin fapte nu vorbe:D!
 
Sus