L.O.D. vs ~DARK~

DeletedUser15319

va rog sa ma scuzati ,daca ironiile mele de 2 bani va deranjeaza,dar vad ca va luati si judecati un singur om care a facut ce iau zis altii mai cu putere,se stie din analele istoriei si sunt multe exemple de genul asta cand sa trimis cate un cal troian in anumite locatii ca sa se afle ce au de gind dusmanii sau aliatii,si sportul asta se practica si in acest joc,asa ca nu mai faceti pe nevinovatii si caractere de incontestat
se tot da cauze si motive dar acest joc vad ca este identic cu viata reala cu tot ceea ce se stie,minciuna indriga parsivitate si prea putin fair play
 

DeletedUser

se pare ca unii din dark sau dus in unique:D
Intrebarea este: V-a incepe Unique razboi cu L.O.D?:confused: oricum...felicitari pentru miscare dark si unique:) oare va exploda Aliat de nervi pentru faza asta?:) multe intrebari:))
 

DeletedUser

minora bruneta,de ce nu iti vezi de razboiul tau,nu mai baga strambe pe forum(doar la asta te pricepi)
 

DeletedUser

comentati fiecare ce vreti si despre ce razboi vreti pt ca traim intr-o tara libera si ne putem exprima opiniile.
 

DeletedUser

minora bruneta,de ce nu iti vezi de razboiul tau,nu mai baga strambe pe forum(doar la asta te pricepi)

ZaMaster in locul tau as tace...dar tu betmen betmen:( nu stiu unde am mai bagat eu strambe:) Si cum a zis si modrique e o tara libera si imi exprim opiniile:)
1)Nu am zis ca v-a incepe un razboi intre unique si L.O.D doar eram curios;)
2)Nu cred ca Aliat v-a rezista sa vada asa ceva...parerea mea:)
 

DeletedUser

Traseisti astia de pe triburile din faimosul trib Crazy, mai luati lectii de jucat ca am vazut in joc ce si cat stiti, sunteti hent cu mana toti de la un cap la altul, numa ca si wanted are prin zona voastra anumiti jucatori mai slabi de "ingeri", unii dintre ei va dau curaj si aripi de erati la granita mea dispareati de mult, da nu mai e mult pana cand dispareti, din ce citesc eu pe forumul asta extern "bagatori de seama" din crazy fac ce fac pe la fiecare topic si amintesc si ei de ei "niste ilustrii necunoscutii", neintelesi si nebagati in seama de nimeni sa devina si ei seniori membri si postari sa se vada ca si ei sunt pe undeva pe acolo..pe la marginea harti ca eu asa stiu ca se afla k13 si mor si ei de oftica ca berile noastre si distractiile pe unde ne invartim noi fac mai multe vorbe si parale decat ale lor, mah de ce nu ziceti si de cate ori mergeti la WC ca in reclama cu tipa aia..naspa reclama .. da la fel de naspa va bagati si voi in seama in toate topicurile...pana la urma oricum o sa fiti innobilati asa ca trancaniti pana ramaneti fara aer...taste, litere, bere..asta o stiam ca ati tot repetat-o ca nu cred ca mai stiti sa faceti si altceva..bere bere bere in/din cadere..cat mai multa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15319

ce pot sa zic se pare ca a fost o miscare inteleapta din partea lui megara,si-a scapat tribul si la pus la adapost de razboi,toata stima si mandria pentru ea,ca un conducator a gindit bine pentru supravietuirea jucatorilor,eu unu cinstit de ce mi-a fost frica nu am scapat
 

DeletedUser

da, tot respectul pentru megara, a gasit probabil cea mai buna solutie pentru colegii ei. bafta mai departe!
 

DeletedUser

Traseisti astia de pe triburile din faimosul trib Crazy, mai luati lectii de jucat ca am vazut in joc ce si cat stiti, sunteti hent cu mana toti de la un cap la altul, numa ca si wanted are prin zona voastra anumiti jucatori mai slabi de "ingeri", unii dintre ei va dau curaj si aripi de erati la granita mea dispareati de mult, da nu mai e mult pana cand dispareti, din ce citesc eu pe forumul asta extern "bagatori de seama" din crazy fac ce fac pe la fiecare topic si amintesc si ei de ei "niste ilustrii necunoscutii", neintelesi si nebagati in seama de nimeni sa devina si ei seniori membri si postari sa se vada ca si ei sunt pe undeva pe acolo..pe la marginea harti ca eu asa stiu ca se afla k13 si mor si ei de oftica ca berile noastre si distractiile pe unde ne invartim noi fac mai multe vorbe si parale decat ale lor, mah de ce nu ziceti si de cate ori mergeti la WC ca in reclama cu tipa aia..naspa reclama .. da la fel de naspa va bagati si voi in seama in toate topicurile...pana la urma oricum o sa fiti innobilati asa ca trancaniti pana ramaneti fara aer...taste, litere, bere..asta o stiam ca ati tot repetat-o ca nu cred ca mai stiti sa faceti si altceva..bere bere bere in/din cadere..cat mai multa

aveti voi crajma?beti bere si va distrati? ma faci sa rad:rolleyes:
Moderatorii nu vedeti cum se adreseaza la noi? dar unde suntem aici? eu nu postez pentru senior member sau sa ma bag in seama postez multe lucruri interesante pentru altii;)
 

DeletedUser

Traseisti astia de pe triburile din faimosul trib Crazy, mai luati lectii de jucat ca am vazut in joc ce si cat stiti, sunteti hent cu mana toti de la un cap la altul, numa ca si wanted are prin zona voastra anumiti jucatori mai slabi de "ingeri", unii dintre ei va dau curaj si aripi de erati la granita mea dispareati de mult, da nu mai e mult pana cand dispareti, din ce citesc eu pe forumul asta extern "bagatori de seama" din crazy fac ce fac pe la fiecare topic si amintesc si ei de ei "niste ilustrii necunoscutii", neintelesi si nebagati in seama de nimeni sa devina si ei seniori membri si postari sa se vada ca si ei sunt pe undeva pe acolo..pe la marginea harti ca eu asa stiu ca se afla k13 si mor si ei de oftica ca berile noastre si distractiile pe unde ne invartim noi fac mai multe vorbe si parale decat ale lor, mah de ce nu ziceti si de cate ori mergeti la WC ca in reclama cu tipa aia..naspa reclama .. da la fel de naspa va bagati si voi in seama in toate topicurile...pana la urma oricum o sa fiti innobilati asa ca trancaniti pana ramaneti fara aer...taste, litere, bere..asta o stiam ca ati tot repetat-o ca nu cred ca mai stiti sa faceti si altceva..bere bere bere in/din cadere..cat mai multa




oare e chiar marele ALIAT care vorbeste despre ceva ce el nici nu are habar
ok so luam cu critica cap coada am vazut ca spuneai ceva de genu ca noi vorbim la vrajeala despre treaba cu berile ..ok m-am uitat la voi pe forum si ia ghici aveti cam 10-20 pagini cu fotografi si cam 3-4 cu berea-n mana...
mda sunteti mari petrecareti voi astia
noi avem cam vreo 50 pagini de poze pe forum rupti de beti sa nu punem si acelea cand suntem doar putini amortiti :D
aa si am vazut ca zici ca nu stim sa atacam
mda.. poate sunt uni care nu stiu
dar uitate la marele danimaxxx care avea in sat cand l-am atacat eu 25.000 cav usoara 30.000 topoare si 2.000 berbeci.. din cate stiu eu asteas trupe de atac dar mnoh din cate se pare nu sunteti de aceiasi parere cu noi... :)
mda si mai ii treaba ca cica daca eram la granita cu tine bla,bla.. tio spun si tie i-am spuso si lu kingflex va asteptam cu mare drag aici langa noi la orice granita si cred cati dai seama ca vei fi primul atacat de "drag" ce ne este de tine iar al doilea ar fi chiar marele si puternicu kingflex care ii cam numai gura de el peaici....
aveti si am noroc ca sunt in mijlocul tribului si sunt cam izolat si nu pot sa atac si sa fiu atacat..daca eram la granita era urata treaba rau de tot..era ori eu ori voi ...poate o sa spuneti ca ma dau mare si tare..spun asta fiindca kingflex in loc sa mai ajute si el wantedul sta si ma critica pe mine ...
ii bine si asa fiindca macar atrag atentia...
cam asta a fost de spus...
sincer nu am nimic cu tine sunt un player cu onoare si numi place sa ma bag ca musca-n lapte dar daca noi evitam sa spunem lucruri urate despre voi sau sa ne luam la cearta cu voi pe orice tema rog ca si voi sa faceti la fel

Stima si respect:ANHELO
 

DeletedUser2821

dar uitate la marele danimaxxx care avea in sat cand l-am atacat eu 25.000 cav usoara 30.000 topoare si 2.000 berbeci.. din cate stiu eu asteas trupe de atac dar mnoh din cate se pare nu sunteti de aceiasi parere cu noi... :)

Nu stiu daca stiai dar trupele de atac se pot pune intr-un sat cu aparare pentru a fi protejate ;) .
Sau la un sat la "caldura" tot pentru a fi protejate.
Dar tu de unde sa stii asa ceva , e prea avansat pentru tine.


mda si mai ii treaba ca cica daca eram la granita cu tine bla,bla.. tio spun si tie i-am spuso si lu kingflex va asteptam cu mare drag aici langa noi la orice granita si cred cati dai seama ca vei fi primul atacat de "drag" ce ne este de tine iar al doilea ar fi chiar marele si puternicu kingflex care ii cam numai gura de el peaici....

Eu zic sa te abtii , ca tu esti un no-name toata ziua pe cand aliat si kingflex totusi sunt jucatori buni , deci las-o asa .

aveti si am noroc ca sunt in mijlocul tribului si sunt cam izolat si nu pot sa atac si sa fiu atacat..daca eram la granita era urata treaba rau de tot..era ori eu ori voi ...poate o sa spuneti ca ma dau mare si tare..spun asta fiindca kingflex in loc sa mai ajute si el wantedul sta si ma critica pe mine ...

Pfua daca erai tu la granita nu cred ca mai exista wantedul , intra-devar ;) .
Asta denota dezorganizarea voastra , intr-un trib bun si organizat nu exista asa ceva ;) .
Toti jucatori capabili sunt la granite !

Cam asa sta treba ;) .
 

DeletedUser

Nu stiu daca stiai dar trupele de atac se pot pune intr-un sat cu aparare pentru a fi protejate .
Sau la un sat la "caldura" tot pentru a fi protejate.
Dar tu de unde sa stii asa ceva , e prea avansat pentru tine.




doar aici voi comenta ceva fiindca sincer nu mai am chef de voi si de balivernele voastre
dar la fraza asta comentez pentru ca el nu avea alta armata in afara de cele mentionate mai sus..dar dupa cum ai spus si tu nu ma astept de la tine sa intelegi...
deci sati fiu mai explicit bre ca nici nu am auzit de tine... el in afara de 25.000 cav usoara,30.000 topoare si 2.000 berbeci.. nu ami avea nimic altceva in sat
dar separe ca asa tineti voi trupele de atac la caldura.... :)
am mai auzit una... :))
 

DeletedUser2821

Da doar ca eu nu sunt de la ei , si daca nu ai auzit de mine insemna n-ai cultura generala:)) .
"Bre" hai ca nu vreau "sati" fiu mentor:) .
 
Sus