L1 e pe val !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Dupa cum bine stiti cu totii, creatia castigatoare la concursul "fa propaganda tribului tau", a generat discutii aprinse, controverse, laude, critici, etc, lucru ce nu poate fi decat benefic pentru comunitate ( chiar daca unii au mai luat-o pe aratura uneori ). Ati demonstrat ca L1 exista, traieste si de multe ori da sarea si piperul acestui joc, cu bunele si relele sale, va spun sincer ca este primul concurs ( de care am eu cunostiinta ) care a generat atatea polemici si interes in cadrul jucatorilor, lucru ce nu poate decat sa ne bucure pe toti.

Inca odata felicitari realizatorului clipului castigator : anca13111981 !

[YOUTUBE]FSP-C0569ls&feature=g-upl&context=G269d526AUAAAAAAAAAA[/YOUTUBE]
 

DeletedUser4133

A fost ceva de genul "s-a spart conducta cu L1 la topicul concursuri". :)))

Dar daca tot ati iesit castigatori ati putea da ceva de baut..., nu ? anca, iesi la interval cu ceva ?
 

DeletedUser4133

poate un vin fiert...lasa ceaiurile ca mi s-a acrit deja de ele .:p
 

DeletedUser4286

dragii mei...
as dor sa multumesc familiei, prietenilor, celor 3 catei care ii am si o matza leshinata, vremei de afara (ca acum am intrat in casa de la dat zapada...peste casa, ca nu mai am loc in curte)...mai am si 2 gaini...le multumesc si lor...nic nu mai stiu cui sa multumesc...lu Boc, lui Base, lui Obama....
mereu mi-am dorit sa tin un discurs de multumiri, gen OSCAR :p
doar ce dreaq, sunt cel mai bun regizor :D:D:D, imi permit
acum serios...sa curga beutura spirtoasa (incalzeste) pt toata lumea, in special pt CIRC-arii mei, care ii iubesc si fara de care nu as fi putut sa cashtig.
va promitem ca o sa mai participam la concursuri, macar de dragul certurilor iscate pe marginea lor
:p:p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser3061

io ma duc oriudne unde ma pot certa cu rakanishu :))))))) asta este cand cineva iti ataca colegii trebuie sa iei atitudine ... stiu ca s-a cam depasit masura in acel topic da acuma asta e....
 

DeletedUser13417

io ma duc oriudne unde ma pot certa cu rakanishu :))))))) asta este cand cineva iti ataca colegii trebuie sa iei atitudine ... stiu ca s-a cam depasit masura in acel topic da acuma asta e....

ba baghe da exista topic unde sa nu te bagi si tu ???
 

DeletedUser13059

dragii mei...
as dor sa multumesc familiei, prietenilor, celor 3 catei care ii am si o matza leshinata, vremei de afara (ca acum am intrat in casa de la dat zapada...peste casa, ca nu mai am loc in curte)...mai am si 2 gaini...le multumesc si lor...nic nu mai stiu cui sa multumesc...lu Boc, lui Base, lui Obama....
mereu mi-am dorit sa tin un discurs de multumiri, gen OSCAR :p
doar ce dreaq, sunt cel mai bun regizor :D:D:D, imi permit
acum serios...sa curga beutura spirtoasa (incalzeste) pt toata lumea, in special pt CIRC-arii mei, care ii iubesc si fara de care nu as fi putut sa cashtig.
va promitem ca o sa mai participam la concursuri, macar de dragul certurilor iscate pe marginea lor
:p:p:p:p:p:p:p

dar cel si cel mai mult lu ala care ti-a dat linku :))
 

DeletedUser8678

dragii mei...
mereu mi-am dorit sa tin un discurs de multumiri, gen OSCAR :p
:p:p:p:p:p:p:p

... musai daca vrei sa tii un discurs de tip Oscar, atunci noi, cei umili din ultimul rand vrem sa vedem si ceva "defectiuni" tehnice, adica de exemplu daca ti se rupe o bretea sau daca ti se sfasie jumatate din rochie sau in fine alte banalitati din astea ...
 

DeletedUser

wow! dupa cat, 5 ani?, inca mai jucati? :))) Bafta in continuare, chiar ca aveti nervii tari...

wow, ce semnatura antica am, mi-am adus aminte de trecut hihi....

Fara double-post.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Supafly... de cand nu am mai auzit ceva de la tine!!!
Tot sa mai intru pe triburile si sa dau de vechi prieteni
 

DeletedUser


"dusmani"... gabitu' (sau puyut care o fi pe cont din voi) trebuie sa evadezi putin din lumea jocului. De mult timp nu ii mai consider pe cei care ma ataca (in joc) "dusmani"... in schimb inca au mai ramas (in joc) destule caractere fara coloana vertebrala

:)
 

DeletedUser

Trebuie sa evadezi putin din camera si sa mai gusti si alte glume decat ale tale. :)
 
Sus