L13-trib de elita

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce prieteni buni am...of of :D ..hai prea mult off topic..nu vreau iar vacanta...a 4a oara :( ..bafta tzepes..vei face o figura frumoasa ..ca stiu si restul conducatorilor :D
 

DeletedUser523

Apropo de restul conducatorilor, deja e show de show:D nu stiu exact ce va iesi dar nu va fi bine, acum ramane de vazut daca pentru noi sau vecinii nostrii:D
 

DeletedUser523

Asta vreau sa aud:Dtrup si suflet pentru partid, ne dam viata pentru culori:cool:adica de membrii dedicati tribului de pe L13 avem nevoie, sper ca s-a inteles ca asta am vrut sa zic mai inainte si nu ca fac propaganda politica ce tine de lumea reala:D
 

DeletedUser

tzepes..o sa citesc topicul,trecema pe lista..daca nu deschizi la P&P l13 cand va aparea si intru la ora la care zici tu:p:D
 

DeletedUser

daca mai este loc voi fi si eu acolo. ma contactezi pe L11 sau aici pe forum cu un mesaj !
have fun !
 

DeletedUser7072

daca aveti nevoie de spameri pro contactati-ampe privat, ca jucator sunt slabut dar la barfe ma pricep cat de cat
 

DeletedUser

Nu stiu in ce masura va incapea toata lumea in acest trib. Un lucru stiu si sunt sigur, pe L13 vor intra multi jucatori mari, mai ales de pe primele lumi. Deci cei fara experienta, vor trebui sa invete foarte repede, ca altfel au sa sara ca o minge de tenis din margine in margine, pana nu vor mai avea loc pe harta. Eu am sa trag dupa mine cativa jucatori de valoare de pe L8 si cu care sunt atat prieten cat si dusman, dar pe L13 vom incepe cu totii in acelasi trib. Draga Tzepes, ar trebui sa vedem ce nume vom da tribului, in nici un caz ceva legat de nebuni.....va trebui sa cadem cu totii deacord asupra numelui.
 

DeletedUser7072

Nu stiu in ce masura va incapea toata lumea in acest trib. Un lucru stiu si sunt sigur, pe L13 vor intra multi jucatori mari, mai ales de pe primele lumi. Deci cei fara experienta, vor trebui sa invete foarte repede, ca altfel au sa sara ca o minge de tenis din margine in margine, pana nu vor mai avea loc pe harta. Eu am sa trag dupa mine cativa jucatori de valoare de pe L8 si cu care sunt atat prieten cat si dusman, dar pe L13 vom incepe cu totii in acelasi trib. Draga Tzepes, ar trebui sa vedem ce nume vom da tribului, in nici un caz ceva legat de nebuni.....va trebui sa cadem cu totii deacord asupra numelui.

pai eu sunt jucator mare. am aproape 100 de kile. daca stiam ca se pune si greutatea spuneam mai devreme
 

DeletedUser523

Acest topic poate fi inchis.
Cei care vor sa intre in CartoonNetwork sa ma contacteze in privat sa le zic ora si directia!S-a stabilit deja totul, asteptam sa inceapa distractia!:D
Sper ca vor fi cat mai multe triburi de elita pe L13 si vom avea parte de un joc frumos si cat mai multa distractie.Astept jucatorii de pe L3, L5 si L8 acolo:)
 

DeletedUser5151

Jocul triburile deja intra in al 3 lea an de existenta pe serverele romanesti. In acest timp, puteau o groaza de persoane sa invete sa joace. Nu exista un trib de elita, ci doar un trib in care lumea are mai mult timp liber.
 

DeletedUser

exact .. in jocul asta e vorba de timpul liber..iar restul vine de la sine... aia care au mult timp liber si putina "indemnarea" la joc iar asta o capeti cu timpul fara se vrei vor rulla tot timpul.
 

DeletedUser523

Multumesc ca imi da-ti dreptate si sunteti de acord cu ideea pe care am exprimat-o inca de la inceputul acestei teme cand am zis clar ca doresc jucatori cu experienta si mai ales timp pe care sa-l dedice L13;)
 

DeletedUser

E greu sa faci premade pe l 13 ,jucatori cu experienta pe .ro nu sunt chiar asa de multi si majoritatea mai joaca pe 1,2 lumi.
Ma intreb dc nu au facut lumea 13 fara bonus de noapte ,sunt sigur ca multi jucatori buni asteapta lumea asta , sa faca ceva similar cu lumea 8 (una dintre cele mai bune pentru maniaci ca mine ).
Daca ar fi facut l13 la fel ca l8 mai multi jucatori buni(pasari de noapte) ar fi fost atrasi sa se mute aici.
Nu pot sa inteleg motivul pentru care se prelungeste atat crearea unei lumi fara bonus de noapte.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus