L19

DeletedUser

Se deschide trib pentru L19 (cand se va deschide lumea, bineinteles)
Vreau sa ma adresez in special celor care au jucat pe Lumea1 in perioada 2007-2009.
Toti cei de pe K-urile 46/45/56/47
Va stiti voi :p

T.E. / Circ / sof / sh aia...

Mesaj privat care avei chef de`un trib pe L19 si de oleaca de actiune avand in vedere noile setari ce bune sunt :D
 

DeletedUser

E topic special pentru L19, sau macar sa fi deschis topicu pe seciunea L1.
 

DeletedUser

Poate ma lamuresti cu un link la acel topic special pentru L19, nu m-am sinchisit sa caut cu search :p
Sectiunea L1 este L1, eu nu caut pentru L1, ci pt L19 cei de pe L1.
Ma gandesc ca, nu ar fi tare potrivit sa deschid un topic la sectiunea L1 cautand jucatori, ar fi chiar..offtopic.
Aici, la forumul principal scrie "tot ce tine de triburile" la descriere, deci..e mult mai potrivit, nu crezi?
 

DeletedUser

uitate mai bine cand intri pe forum deasupra de lumea clasica si sub L18 o gasesti p-acolo
 

DeletedUser

uitate mai bine cand intri pe forum deasupra de lumea clasica si sub L18 o gasesti p-acolo

alt "boss"

Setarile sunt bune?:))

daca ai fi jucat pe Ro1 ai fi stiut ca sunt foarte bune setarile astea pentru cei de acolo ..si daca nu ai jucat nu stiu de ce vorbesti fara sa sti ..[chiar daca e un forum public cu libertate de exprimare]


Succes entech cu tribul ..poate prezinti si o lista cu ce CIRCari vin ..sau membrii altor triburi de pe lumile precedente
 

DeletedUser11365

daca il convingi pe steli sa joace,poate vin si io la voi..daca ma primiti..
 
Sus