L5 cu multe probleme

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3101

iar probleme...:)))))....iar se intorc trupele acasa....:))))...vai si amar...mie sincer...mi se pare chiar bataie de joc....
 

DeletedUser9806

mediocritatea este de vina stati linistiti ..........
servere + echipa de intretinere.

parca trebuia sa fie un server de back-up ceva ? sau nu se stie de schema asta ?
deci mediocritate si la cei care configureaza si administreaza sistemul.

daca am face un sindicat si sa nu mai cumparam conturi premium timp de vreo 30 de zile, probabil ca cei de la Innogames or sa descopere uscaturile si or sa-i trimita la plimbare.

ce parere aveti ?
 

DeletedUser20840

adica se pot face innobilari interne si printre admini ? :))

illustrious , nici tie nu-ti merge ? :))
mie da :p
moment prielnic sa dau spionaje dalea de 5 spioni , nu trimite nimeni sprijin deci :X rapoarte verzi
 

DeletedUser

mediocritatea este de vina stati linistiti ..........
servere + echipa de intretinere.

parca trebuia sa fie un server de back-up ceva ? sau nu se stie de schema asta ?
deci mediocritate si la cei care configureaza si administreaza sistemul.

daca am face un sindicat si sa nu mai cumparam conturi premium timp de vreo 30 de zile, probabil ca cei de la Innogames or sa descopere uscaturile si or sa-i trimita la plimbare.

ce parere aveti ?

sunt deacord...adica nu se mai poate in halul asta. daca ar fi fost niste incidente izolate as mai fi zis dar se intampla din ce in ce mai des:(
 

DeletedUser20840

sa speram ca asta va fi ultima ... problema in lumea 5
si ca de acum in colo vor fi problemele incidente rare .

Am vorbit ca un admin ? :p
 

DeletedUser

Pfffffuai..again?
Adica eu am stat ieri toata noaptea sa iau un sat , acum am atacuri in desfasurare si risc sa`l pierd?
E nesimtire curata..iar si iar..aceeasi problema..
x(
 

DeletedUser

mediocritatea este de vina stati linistiti ..........
servere + echipa de intretinere.

parca trebuia sa fie un server de back-up ceva ? sau nu se stie de schema asta ?
deci mediocritate si la cei care configureaza si administreaza sistemul.

daca am face un sindicat si sa nu mai cumparam conturi premium timp de vreo 30 de zile, probabil ca cei de la Innogames or sa descopere uscaturile si or sa-i trimita la plimbare.

ce parere aveti ?

ai grija ce zici ca o sa intri in vacant daca pui adevarul eu asa am vacut si am fot de doua ori trimis in vacanta si nici macar nu mi-au platit biletul in statiune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21711

iara va chinuiti dejaba?

eu stau cu trupele acasa de 4-5 saptamani :)
toate satele mele sunt 24000/24000... stau si bat taleri la greu :)
 

DeletedUser

dinozaurus rex a spus:
iara va chinuiti dejaba?

eu stau cu trupele acasa de 4-5 saptamani
toate satele mele sunt 24000/24000... stau si bat taleri la greu


Nici taleri nu putem sa batem acum :(
 

DeletedUser

S-a intamplat in ultima vreme sa fie blocat serverul o zi intreaga. Sper ca de data aceasta nu se va intampla la fel.
 

DeletedUser

:))Chiar si asa se pierde timp pretios. Si cum au spus si altii...cu Contul Premium ce se intampla? Ar trebui sa se prelungeasca dar ma indoiesc.
 

DeletedUser

va multumesc iubitii mei admini.dupa ce ca imi dati amenda 83 sate,nu ma lasati nici macar sa le recuperez.dati voi repede reset ca sunteti jmjmecheri :D
 

DeletedUser

Ca tot ai amintit de admini...asteptam niste explicatii legate de ce se intampla cu lumea 5.:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus