L5 cu multe probleme

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

va multumesc iubitii mei admini.dupa ce ca imi dati amenda 83 sate,nu ma lasati nici macar sa le recuperez.dati voi repede reset ca sunteti jmjmecheri :D

ai grija ce vorbesti raffy si eu m dat atacuri de sambata ca sa ajunga azi si sunt sigur ca o sa ma trezesc cu trupele inapio in sate dar nu e nici o problema o sa ma interesez la un avocat referitor la frauda pe internet si o sa vad ce iasa pt ca nu e normal sa platesc 10 euro pt serviciile astea
 

DeletedUser9806

nu cred ca cineva spune prostii aici, spunem doar adevarul.

daca onorabilii administratori ai jocului sunt deranjati de cele spuse , ar trebui sa faca in asa fel ca sa nu mai avem prilejul sa ne exprimam nemultumirea vis-a-vis de nefunctionalitatea L5; adica sa faca sa functioneze fara probleme L5, sau cat mai mici si mai banale sa fie .
 

DeletedUser

eu aveam 7 atacuri de la unu si nu am nici cea mai vaga idee ce sa intamplat...dar pana la urma care e problema cu L5???cum au spus si ceilalti are prea des probleme

pe mess miai zis ca *** unu are 7 atacuri da nu vad ca ai zis asa!!!
 

DeletedUser16008

nu cred ca cineva spune prostii aici, spunem doar adevarul.

daca onorabilii administratori ai jocului sunt deranjati de cele spuse , ar trebui sa faca in asa fel ca sa nu mai avem prilejul sa ne exprimam nemultumirea vis-a-vis de nefunctionalitatea L5; adica sa faca sa functioneze fara probleme L5, sau cat mai mici si mai banale sa fie .

sau sa ne dea ban si au scapat de niste fiinte capabile sa rationeze :D
 

DeletedUser

nu stiu ce se intampla dar de cate ori o atac pe Rugayah ceva pe lumea asta nu mai merge sa fie de la faptul ca vrea sa devina admin ?
 

DeletedUser

iar probleme
macar daca scapam de atacuri,poate data viitoare scap
 

DeletedUser

nu stiu ce se intampla dar de cate ori o atac pe Rugayah ceva pe lumea asta nu mai merge sa fie de la faptul ca vrea sa devina admin ?

admina ca e fata,asa am inteles
daca ar fi cate o intrerupere pt fiecare care vrea sa fie admin L5 ar sta mai mult inchisa decat deschisa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus