La Multi Ani!

DeletedUser523

majorat

Vezi zilele de naºtere
kspr (18)
La multi ani si bine ai venit in randurile adultilor ;)
 

DeletedUser

acum el are voie la topicul "Interzis persoanelor sub 18 ani" :))
La multi ani
 

DeletedUser

La Multi Ani Vokiel!!

La Multi Ani pentru Vokiel!!

Astãzi au ziua de naºtere
Vokiel (25)


daffysy9gu5.jpg
 

DeletedUser523

La multi ani si distractie placuta:
Vezi zilele de naºtere
luciana18
 

DeletedUser

La Multi Ani Albertus,multe zile fericite si,cum iti doresti,multa sanatate!:)

Doamna,putine sentimente sunt mai frumoase decat prietenia,asa ca va doresc prieteni multi in jurul dumneavoastra si aici si in RL.

Urarea e din partea celor care va iubesc din trib,dar sunt prea mult sa-i insirui,asa ca semnez simplu:

NWO
 

DeletedUser

Pentru Albertus un buchet imens de flori din partea Avalon doar virtual pe moment din pacate dar cu prima ocazie va veni si unul real. Si din cate stiu eu va fi destul de apropiata aceasta prima ocazie ...:)
 

DeletedUser

La multi ani , Albertus. Cat mai multe torturi cu portocale si cat mai multe reusite pe plan personal si pe plan profesional , cat mai multe sate , cat mai multe victorii si tot ce iti doresti tu ( oh si cat mai multi monstrii batuti pe post de Blossom)
 

DeletedUser1514

La multi ani Albertuleee!!! Rusinica...tocmai eu nu am stiut de ziua asta. Ma puteam si eu prezenta cu un buchet de flori. Imi pare foarte rau. Dar nu-i nimic. Se termina sesiunea si primul lucru pe care il voi face va fi "sa va platesc o vizita". Vedeti ca eu nu tin cont de varsta si dau castane la sarbatoriti. :p
 

DeletedUser

La multi ani Albertus, si pentru ca nu stiu ce-ti doresti, ai de ales:
494406nsmq686mgk.gif
sau
281542j26gifqvo3.gif
 
Sus