La multi ani!!!

  • Autor subiect DeletedUser19025
  • Data de început

DeletedUser19025

Author a spus:
JIMENA 79 a scris:
frumos....in sfarsit recunoaste cineva ca suntem buni :)))
magnatu ...zice ca suntem slabuti....chiar daca a ramas cu 10 sate in k 67 din 92

cosmin19917 a scris:
JIMENA 79 a scris:
frumos....in sfarsit recunoaste cineva ca suntem buni :)))
magnatu ...zice ca suntem slabuti....chiar daca a ramas cu 10 sate in k 67 din 92

:)):))
sa vedemm ce o sa zica cand o saintram peste el in k 75:D:D

pavone a scris:
tavibk mereu a fost un tip super, printre putinii adversari cu care s-a putut discuta civilizat si care a avut numai cuvinte de lauda despre noi desi in tot timpul acela ii luam sate.
nu-i primul mesaj de acest gen, primit din partea lui, felicitari de la el ati mai avut dar n-am postat eu pe forum.

am ales sa postez acest mesaj pentru ca este urarea lui pentru MAGIC cu ocazia Anului Nou.

magnatu...hmm...este destul de tanar, ce poti sa-i ceri...peste 10 ani poate va avea si el maturitarea lui tavibk si o sa vorbeasca precum acesta.

sir adx75 a scris:
JIMENA 79 a scris:
frumos....in sfarsit recunoaste cineva ca suntem buni :)))
magnatu ...zice ca suntem slabuti....chiar daca a ramas cu 10 sate in k 67 din 92


slabuti.....probabil isi radea in barba cand isi bagase cate 150.000 din fiecare in sate.si dupa 180 de fuluri/sat cred ca-si rodea unghiile...ajunsese sa-si trimita sprijin din 84 cate 1000 de lanci....era disperat sa nu le piarda.

Mda,cam multi se unfla in pene pe aici,probabil e de la bautura consumata de sarbatori,sincer in locul vostru taceam,spre deosebire de voi nu tin 20 de conturi prin alte triburi,si apoi pupati manutele adminilor sa nu va inchida, noi jucam triburi.
sincer, din cei care ati atacat,nu ati demonstrat nimic, vorbiti de varsta mea,insa sunt dezamagit sa vad cat va duce pe voi capul,ma gandeam ca ati realizat si voi ca am renuntat la o zona unde tineam tineam peste 3000 de ferme de aparare,si am folosit zona doar pentru inamici invisi,nu ma intresa sa tin de sate pentru ca nu cred in bazme,imi dau seama cand trebuie sa renunt la o anumita zona,ca ma mai joc cu voi la recuperare,e altceva,ma joc sa va amuz nu sa tin de sate. in locul vostru as numara rapoarte la cate sate a ramas adeziunea la 1-2 cand veneam la recuperare,sau numarul de sate de atac care intrau pe bonus.

cat despre k-75,cosmine as tacea din gura,acolo nu se mai pierd sate ca pe aici,oricum eu te astept,banuiesc ca o sa iei multe sate de la mine,ca doar sunt noob fata de tine si fata de astia care ataca pe bonus,spre deosebire de tine nu tip dupa sprijin,va puteti confirma de pe conturile care le aveti prin ufo, cate circulare am dat eu pentru sprijin,insa nu pot zice ca nu am avut sprijin de la 2-3 colegi din trib.
cam atat,va las pe voi la spam,ca asta ati facut de cand jucati jocul asta;)
 

DeletedUser20785

La multi ani

Salut, din ce am scris eu acolo nu vad de unde ai tras tu concluzia asta ca te-am numit n00b dar...daca asa ai inteles tu ... este treaba ta.
Cat despre k 75 o sa ne intalnim si acolo cat de curand si daca nu pot eu sa iau sate o sa aibe cine sa le ia stai linistit.
 

DeletedUser16781

Eu nu am trimis nicio curatare pe bonus ;;)
Defapt,doar cei 4 nobili trasi de 5000 spade , 1000 grea si vreo 3000 de lanci =)))))))))))
Am jucat la risc si mi-am luat-o :)))

Oricum e vina ta:p ,trebuia sa ma anunti dinainte ca din cele 100 de atacuri trimise pe sat va supravietui doar ultimul :))) ca sa pot trimite si eu nobilii din timp :)) sa nu mai ajunga pe bonus :))
 

DeletedUser16891

Eu am atacat pe bonus ca nu stau pe 31 dec. sa dau atacurile sa nu ajunga pe bonus de noapte
Dar pana la urma ti-am luat satul ?
 

DeletedUser7916

j0j0 recunoaste ... si tu esti "UFO atac pe bonus" =)))
 

DeletedUser24788

eu sunt live atac pe bonus=))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

ce mai conteaza cand ajung atacurile?...mai nou conteaza cand le trimiti:D si cum unii s-au cam tinut de spritzuri...altii saracii, au stat si in noaptea de craciun si in cea de revelion si au sarbatorit cu mousu' in mana, trimitand atacuri si tragand speranta ca pana la urma se satura omul de atata spritareala si mai trece si pe acasa:)))) sa lesin de ras ieri cand am intrat si am vazut printscreenurile :D:D:D nu va spun mai mult ca si asa va dati prea multa importantza;)
 

DeletedUser

am crezut ca e un topic de sarbatoare asta....

daca tot am intrat - tribul newage ureaza tuturor jucatorilor(fosti si actuali) de pe lumea 5 si nu numai precum si echipei triburile.ro (admini, moderatori si ce mai e pe acolo) un an nou fericit plin de bucurii si impliniri! la multi ani tuturor!

stiu ca e cu intarziere dar...fiecare cand poate
 
Sus