La o cafea cu John Milton

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Felicitari pentru idee

Ideea acestui topic este foarte buna, de altfel singurul topic pe care l-am citit cu interes si una peste alta ridica un pic standardele forumului extern.
Cat despre interviu, nu pot sa spun decat ca, fiind si primul, l-am citit pana la capat cu destula atentie :).
 

DeletedUser4920

Felicitari John Milton o foarte buna alegere , astept cu nerabdare alt interviu sau alte ideei pentru a transforma forumu in mai bine din partea ta :)
 

DeletedUser

Ideea acestui topic este foarte buna, de altfel singurul topic pe care l-am citit cu interes si una peste alta ridica un pic standardele forumului extern.
Cat despre interviu, nu pot sa spun decat ca, fiind si primul, l-am citit pana la capat cu destula atentie :).

s-a mai incercat asa ceva , pe alta lume , dar a deviat repede de la subiect.

ma bucur ca aici se mentine topicul si subiectul si
eu cel putin , astept cu mult interes urmatorul invitat. sper sa fie tot cineva cunoscut , poate un inamic ! De ce nu ? Macar de pe alta lume , desi inamicii corecti si inteligenti de pe alte lumi mi-au devenit prieteni apoi.
 

DeletedUser

poate unii ar fi vrut cuvinte acuzatoare, vulcanice, un stil aprins...dar nu e cazul la mine
..probabil e cam plictisitor pentru unii, dar chiar asa gandesc :)
..mult succes !

multumesc :)

departe de mine gandul de a pune la indoiala sinceritatea raspunsurilor dar personal nu cred ca exista jucator de triburi care sa nu aiba un "stil aprins" in ceva anume care il leaga de joc - asta as vrea sa gasesc in viitoarele interviuri, scanteia care face pe fiecare sa caute ceva aici, si nu in alta parte

pe un site de retete culinare e ok sa gasesc povesti de viata frumoase, sau relatari despre reusita unor meniuri complicate, pe un forum al unui joc de razboi insa as dori sa vad fata razboinica a profei sau a doctorului (de ce are Doctor House asa mare succes?), ceva mai neconformist daca se poate :D
 

DeletedUser

multumesc :)

departe de mine gandul de a pune la indoiala sinceritatea raspunsurilor dar personal nu cred ca exista jucator de triburi care sa nu aiba un "stil aprins" in ceva anume care il leaga de joc - asta as vrea sa gasesc in viitoarele interviuri, scanteia care face pe fiecare sa caute ceva aici, si nu in alta parte

pe un site de retete culinare e ok sa gasesc povesti de viata frumoase, sau relatari despre reusita unor meniuri complicate, pe un forum al unui joc de razboi insa as dori sa vad fata razboinica a profei sau a doctorului (de ce are Doctor House asa mare succes?), ceva mai neconformist daca se poate :D

mda...cea ce ai spus e o......nu conteaza...john ar fi frumos da ca il inviti si pe setzel si pe cerebelle ,dar cum sunt invitati tai tu alegi dar cred ca mult lume ar vrea sa vada raspunsurile lord....
 

DeletedUser

Uitati-va pe prima pagina, avem o noua discutie postata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Ce pot sa zic foarte frumos john milton . mesteruu ca intodeauna un om cu care poti sa conversezi si un baiat de nota 20 :)
 

DeletedUser19306

Vreau si eu vreau si eu :)...
Normal ..o cafea alaturi de John.
 

DeletedUser1924

Cred ca tu ar trebui sa alegi cu cine 'iesi la cafea', nu?
Daca eu iti recomand un psihopat, accepti sa iesi cu el? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus