La o cafea cu John Milton

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lasa'l, ca iese deja cu psihopata de mine. Cred ca e d'ajuns! :(

OT: Frumoase interviuri, Johnny baiete! Iti prevad o cariera jurnalistica de exceptie!
 

DeletedUser26904

Cred ca tu ar trebui sa alegi cu cine 'iesi la cafea', nu?
Daca eu iti recomand un psihopat, accepti sa iesi cu el? :))

mariusssssssssssssssssss
asa dai tu semne de viata? din an in paste si atunci tangential?
noi propunem , el dispune...asa merge treaba pe aici(are drept de veto , cica). Nu stiu daca are lista cu psihopatii updatata sa-i recunoasca, dar nu cred ca-l doare manuta sa le dea niste intrebari PM
 

DeletedUser26904

io? pei intai trebuie sa vrea si ... sa puna la punct tehnologia caci ...imi place ideea lui craus...de ce sa nu fie cu voce? n-ar fi mai interesant?
 

DeletedUser

O sa ma gandesc la propunerea lui craus , recunosc este una interesanta, nu stiu sa se mai fii facut asa ceva pe forum aici. Asta presupune cateva conditii care trebuie indeplinite si de cel cu care discut (sa aibe microfon) :)
 

DeletedUser

Interviul cu mesteruu e reusit. Maniera de prezentare a maistrului e clara si destul de extinsa incat sa aiba savoare. Ma regasesc in marea parte a stilului sau de abordare a politicii. Limbajul e specializat cand se refera la jucatori si strategii, lucru ce apreciez. Eu nu beau cafea, deci nu privesc cu ochi buni gustul sau la cafea, asta e ce-i reprosez. In rest, sa faca putine remize si sa priveasca triburile din t10 ca grupari concurente, nu "dusmanii de maine".
Pe alta latura, interviurile si postarile moderatorului, prin consonanta imi amintesc de John Stuart Mill, filosof de anvergura cu aplecari spre alcatuirile sociale. Brava, John M., esti moderator competent si cu stil!
 

DeletedUser13259

mesteruu e un baiat de nota 10 si interviul a fost foarte interesant, felicitari
ps: john milton chiar mi-a placut The Devil's Advocate, un film superb
 

DeletedUser

fascinant, as prefera chiar o varianta extinsa a acestor interviuri, eventual avand cateva intrebari "delicate" puse de un dusman traditional al invitatului :)
 

DeletedUser

felicitarile mele baieti.....cele doua interviuri sunt f. reusite, in special intrebarile personalizate adresate invitatilor.
Lectura e placuta si interesanta , felicitari !!!!
 

DeletedUser

plictisitor mai esti analist-ule !

Iti recomand sa incepi sa bei cafea , sa mai fumezi cate un trabuc din cand in cand , si de ce nu ... sa-ti mai folosesti spada din cand in cand ( trimite-o la farmat , ca degeaba o tii in sat )

La cladirea principala vad ca ti-ai facut upgrade ... dar fara mine , nu ai grajd ... daca nu ai grajd ... nu ai unde ... ma intelegi tu pe mine ? ( incearca sa te cobori la nivelul meu si o sa intelegi :rolleyes: )

PS : o partida de sah as face cu tine , sa vad ce poti desi ma indoiesc ca in afara sa-ti muti calul de ici-colo, fara folos, ai fi in stare de ceva

cred ca ti-as da mat in 3 mutari ( apropo : la rege se da mat , la nebuni nu ai cum )
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus