La o cafea cu John Milton

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am postat interviul. Invitatul acestei saptamani este b3sT.

Saptamana viitoare invitata va fi Miss Piggy. Cu ea voi incheia interviurile pe luna noiembrie.

Pentru luna decembrie momentan am doua persoane care mi-au confirmat invitatia mea: Dave si lamine. Sper sa obtin acceptul si de la celelalte doua persoane.


ps: scuze celor care li se va parea ca este mult de citit. Nu mi-am dat seama cat am discutat cu b3sT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am postat interviul. Invitatul acestei saptamani este b3sT.

Saptamana viitoare invitata va fi Miss Piggy. Cu ea voi incheia interviurile pe luna noiembrie.

Pentru luna decembrie momentan am doua persoane care mi-au confirmat invitatia mea: Dave si lamine. Sper sa obtin acceptul si de la celelalte doua persoane.


ps: scuze celor care li se va parea ca este mult de citit. Nu mi-am dat seama cat am discutat cu b3sT.
cat ai de urlat pentru dave.....incepe de pe acuma ca dureaza ;)
 

DeletedUser

foarte tare interviul...eu lam cunoscut pe b3st intr-o situatie mai ciudata...el fiind cavalerul cel frumos si eu fiind zmeul cel rau:))acum sincer chiar nustiu ce sa cred despre el...oricum frumos interviu John...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Trebuia să spui că te-am provocat la speed..trebuia sa spui tu ceva..orice.Inclusiv că sunt mai bun ca tine..:D:)))

Glumesc, frumos interviu reciproc..
Felicitări b3st si John pentru tot ce faceţi in acest joc.

:L.Edit, mă aşteptam să zici ceva din L16, să facă Alin ochii mari..:D
 
Ultima editare:

DeletedUser19306

Se poate spune ca este interviul lunii?!:)

Ff. tare..felicitari baieti...
 

DeletedUser14000

Foarte frumos B3st! (interviul ca u esti asa mai uratel :p )

Bine ca nu ai apucat sa spui ce tampenii m-ai invatat :):):):)
 

DeletedUser

Am primit si a treia confirmare ptr interviu in luna decembrie. A treia persoana care si-a dat acordul este Rucsi alias Rumi alias Noisette alias raquel. Fost admin, supermoderator, ex colega de trib este una din persoanele de pe forum pe care le apreciez si la care tin.
 

DeletedUser

Cand revin acasa o sa pun interviul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

felicitari b3st pentru interviu si totsi..ce ne facem cu memoria? :p ai data 300 de atacuri in 5 secunde pe eek!(nu hun73r) de ce esti atat de modest? pe mine 30 intr-o secunda
cat despre lumea 3...nu ne-ai unit cu talibanii...ai plecat singur.
gow + die = die. eu si sir mariio am fuzionat n00b-ul + leon(al lui black leon)=LeNe ( desi o parte au fost impotriva) BURN+US+talibanii= talibanii, cand am plecat din 3 ..contul tau era, stiam ca nu esti tu, dar el era. si-apoi s-a rupt si LeNe si au ajuns fosti prieteni in tabere adverse . o parte talibani si-o parte die.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus