La o cafea cu John Milton

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1924

felicitari b3st pentru interviu si totsi..ce ne facem cu memoria? :p ai data 300 de atacuri in 5 secunde pe eek!(nu hun73r) de ce esti atat de modest? pe mine 30 intr-o secunda
cat despre lumea 3...nu ne-ai unit cu talibanii...ai plecat singur.
gow + die = die. eu si sir mariio am fuzionat n00b-ul + leon(al lui black leon)=LeNe ( desi o parte au fost impotriva) BURN+US+talibanii= talibanii, cand am plecat din 3 ..contul tau era, stiam ca nu esti tu, dar el era. si-apoi s-a rupt si LeNe si au ajuns fosti prieteni in tabere adverse . o parte talibani si-o parte die.

Nu, nu nu :D
Eek! a fost cel care m-a reclamat :)
Pe HUN73R l-am atacat pentru ca aveam PNA si mi-a spionat toate satele :D
Cat despre atacuri, n-am apucat sa le numar ca in secunda 2 eram incuiat...atat mi-a spus HUN73R :D
In TLB, nu am plecat singur...am luat multi dupa mine, deci am fuzionat :D
 

DeletedUser26904

Nu, nu nu :D
Eek! a fost cel care m-a reclamat :)
Pe HUN73R l-am atacat pentru ca aveam PNA si mi-a spionat toate satele :D
Cat despre atacuri, n-am apucat sa le numar ca in secunda 2 eram incuiat...atat mi-a spus HUN73R :D
In TLB, nu am plecat singur...am luat multi dupa mine, deci am fuzionat :D

zici tu...
 

DeletedUser

Am primit si a treia confirmare ptr interviu in luna decembrie. A treia persoana care si-a dat acordul este Rucsi alias Rumi alias Noisette alias raquel. Fost admin, supermoderator, ex colega de trib este una din persoanele de pe forum pe care le apreciez si la care tin.

eu o cunosc ca " rumi " de pe clasica...eram vecine , m-a luat din prima tare ;)..frumoase vremuri !!!...abia astept sa citesc interviul cu ea si daca se poate si cu albertus prietena noastra :)
 

DeletedUser

O sa discut despre interviu si cu ea. Acel interviu, daca se realizeaza, l-as posta la lumea clasica.

Am postat interviul de saptamana aceasta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

Am sperat în linişte că o să apară şi oameni pe care i-am cunoscut, mai mult sau mai puţin. Mă bucur că Miss Piggy a apărut şi în acest topic, ca invitat. Bravo!
 

DeletedUser28514

plesuv28 nu te mai da tare, nu a fost niciun comentariu deplasat a facut o glumita, comentariu deplasat a fost al tau.
 

DeletedUser

fain interviu,da mi s-a parut cam scurt...tocmai cand devenea mai interesant,s-a oprit brusc :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus