La o cafea cu John Milton

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da?...de unde? :D

pai,as fi vrut sa povestesti si despre experienta pe l7...si de l13...

ps;te-am votat la miss :p
 

DeletedUser

Missy, fara cuvinte! Un interviu haios, antrenant si plin de buna dispozitie. Exact ca interlocutoarea!

Multa bafta!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Frumos interviu John, l-am citit cu drag.
Ruxi, felicitări pentru tot ce-ai făcut in acest joc.
 

DeletedUser

ooo...interviu cu seful...super interesant:d
bravo john:"
ps: inca astept acel pm cu interviul :p
 

DeletedUser

Trebuia sa il intrebi de profitu de pe triburile ... Glukmesc ca imi da master ban :)) =))

Inca odata mois craciun :)) :EEK:
 

DeletedUser16370

neatza

cam slabutza prezenta la ultima intalnire la restaurant loome...
de ce asa ?

duminica sper sa fiti mai multi :)
 

DeletedUser

Din cauza unor probleme obiective va trebui sa aman postarea interviului cu Dave.
 

DeletedUser16370

Este de inteles :)
Dau o cafea duminica dimineata la restaurant la mine celor care vor veni :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

Foarte frumos. Mă bucur că ai trecut la elita acestui forum. Ai putea să obţii şi un interviu al lui carmi? Sunt tare curios cum a ajuns ea manager al proiectului :D Şi cred că mulţi utilizatori ai forumului doresc să cunoască şi partea "mai puţin oficială" a Naşei. :)
 

DeletedUser26904

din cate am auzit ea urmeaza...nu asa ne promitea la inceputul lunii?
despre interviul cu dave ce as putea spune? l-ai surprins perfect cand e bine dispus, partea un pic mai dura , cea afisata pana acum pe forum lipseste cu desavarsire
 

DeletedUser

Va invit la o noua discutie.

ps: interviul promis , cel cu Carmi va aparea, sper, luna aceasta. Pe langa interviurile cu persoane legate de L16 voi continua sa postez si asa numite interviuri de colectie, interviuri cu persoane importante de pe alte lumi.
 

DeletedUser

Va invit la o noua discutie.

ps: interviul promis , cel cu Carmi va aparea, sper, luna aceasta. Pe langa interviurile cu persoane legate de L16 voi continua sa postez si asa numite interviuri de colectie, interviuri cu persoane importante de pe alte lumi.



mda...poi...si eu am tot asteptat interviul conducerii fostului Pohar...acolo la tema respectiva...dar...nu a mai venit :)

numai aielo ce a trecut pe la interviu...in rest?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus