La revedere IMMO

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început

DeletedUser

Primadata ai pus pro si dupaia ai vrut sa pui rdt dar cand ai vazut statistica ti-ai zis ca hai sa ii mai trag in jos cu pro.
Side 1:
Tribes: ~RDT~
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,292
Tabăra 2: 3,145
Diferență: 853

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142
Tabăra 2: 43
Diferență: 99

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,231,011
Tabăra 2: 14,644,444
Diferență: 1,413,433

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,073,067
Tabăra 2: 323,048
Diferență: 750,019

image.php


SI sper ca cu asta ne-am lamurit.

Mah joyman crezi ca eu jco asa,am mai spus inainte ca deocamdata ne dominati clar si lumea stie asta,tribul IMMO abea acum se [une din nou pe picioare,insa prin statistica din "todeauna" am vrut sa sugerez ca IMMO pe toate fronturile existente in momentul de fata e pe plus:)
 

DeletedUser18865

Tocmai ca daca ati inceta razboiul cu pro si ati pune statistici dintotdeauna cu noi nu veti fi pe plus.
 

DeletedUser

:p asa o fi dar nu ii mai asocia cu noi.

voi sunteti de o alta clasa;)..cine stie poarte pe viitor o sa fim de aceasi parte a baricadei,oricum multa bafta si transmitele salutarile mele celor din N.O.K. l-am luato inainte,in plus sar putea sa aveti o surpiza mare
 

DeletedUser11867

ihihi :D

eu fiind la granita k44-k34, eram cam inconjurat de IMMO cum se vede si in poza urmatoare :rolleyes:



Pot spune ca am avut peste 150 de atacuri si 0 sate luate permanent, unul fiind luat pentru aproximativ 50 de minute si cel mai frumos a fost cel care mi-a fost luat pentru indelungata perioada de 5 secunde :D



Cu toate ca am fost atacat constant de mai multi jucatori pot spune ca au avut viata grea cu mine si vor avea in continuare, nu stiu ce i-ati invatat voi in IMMO dar atacurile au fost foarte slabe, cea mai buna organizare a fost cea din imaginea anterioara :( ... succes in continuare fiindca pana acum nu prea am vazut mare lucru :p

150 de atacuri...astia dadeau in tine de plictisaeala...nus nimic 150 de atacuri dupa 500 poti incepe sa te lauzi...si mam uitat si la top la inamici invinsi si nu te vad in top 20 deci...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus