La revedere,L5 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser2821

Salutare prieteni,dusmani,colegi si forumisti !

Vreau sa va spun chiar daca pe unii nu ii intereseaza , poate pe alti ii intereseaza ideea este ca eu ma retrag !
Am ramas cu multi prieteni de pe aceasta lume si zic ca mi-am atins scopul !
Mi-am creat si un nume si asta ma face fericit ;) !
Vreau sa imi felicit adversari cei mai buni pe care i-am intalnit : Gasca Nebuna ! :) Recunosc ca ei au fost intra-devar mai buni ca mine !
Vreau sa imi felicit de asemenea si fostii colegi din Die., fostii colegi din M.T. ! Succes tuturor !

Si inca ceva pentru cei care o sa imi fie dusmani pe alte lumi : Am invatat foarte multe pe aceasta lume asa ca daca aici v-ar fost greu pe alta lume o sa va fie de 10 ori mai greu :) !

Hai ca nu mai intind vorba succes tuturor si sa va distrati !
Motivele renuntari sunt :
Liceul - sunt clasa a 9-a poate multi dintre voi stiu ca este destul de greu si am simulte ore pe zi deci timpul este oarecum limitat.
Dar nu pot sa zic ca si dusmanii pe care i-am avut nu au contribuit lla asta chiar daca nu au luat multe sate de la mine tot mi-a fost greu cu ei !
Multumesc foarte mult si succes !


P.S.: Statisticile din weekendul asta au dovedit clar ca nu mai am timp pentru ca puteti intreba si pe cei care au luat satele NU AM FOST ONLINE ! Oricum felicitari lor !
 

DeletedUser

Pacat ca multi din cei care joaca intr-adevar triburile se lasa de joc. Iti mult noroc si sanatate in rl, si poate pe viitor, cine stie, revi. NUMAI BINE
 

DeletedUser

ai dreptate intradevar am fost nebuni :D
dar ai grija ca pe lumile viitoare sa nu dai de noi
 

DeletedUser

Si ce daca ii boboc mah?
Si eu is..:|
Asta`i discriminare..=))

On..bafta in real..noi am avut ceva certuri minore de`a lungul vremii..imi cer scuze pt.tot ce am zis aiurea..:)
Ahhh..ce n`as da sa pot sa dau inchidere cont..da` nu ma lasa inima..poate la vara..poate la anu..;;)

M.T. nu va cadea..doar va pierde zona de sus..cu sskkk+michelle..se va concentra mai mult pe triburile gen newage , UFO..probabil..
Acum depinde daca picarea de pe 2 ii va loci si mai mult in orgoliu..si daca ii va lovi..ce vor face..vor juca mai cu inversunare sau vor da delete..

Pfuuuai..e deja tarziu..ma bag la un film!

Inca o data bafta in real!
 

DeletedUser3101

mult succes...si multa sanatate...o sa ne lipsesti cu siguranta...
dpmdv cred ca ai facut o alegere inteleapta...fuji la gajici...:d...
 

DeletedUser

unu dintre singuri jucatori din tribul die...care a avut cuvant...(cu mine) stiu uni la ce ma refer :p Respect si bafta in rl...
 

DeletedUser

E un boboc ca si mine..te credeam mult mai mare michele....

bafta in RL,sanatate si nu uita sa mai treci pe forum sa ne zici notele:))
 

DeletedUser

nu te voi uita michelle si credema as vrea din tot sufletul sa mai poti sa revi sau macar sa pastrezi 2 3 sate pe lumea a5a sa vezi care mai este treaba ,ce vremuri batrane mai ti minte cum 3 oameni a reusit sa bata marele burn nu mai ** de immo ,pacat ca din mari nostri jucatori sau lasat ca astfel die. era in top 10 cel putin ,respect si te voi ajuta pe l10 cu ce pot
 
Sus