La revedere L8 !

DeletedUser

A venit și aceasta zi...de cate ori nu ne-am rugat de admini sa închidă odată L8? De cate ori nu s-a urlat pe extern ca ne-am saturat de acest joc?

Orice coordonator de atat stie ca se pierdeau zile sa faca un organizat pt a ne apropia de aceasta zi. Orice jucator stie ca pierdea nopti sa trimita atacuri sau sa se apere pt a prinde aceasta zi. Toti ne-am dorit-o,inclusiv eu...dar astazi nu mai sunt asa de sigura de asta!

Va multumesc:
-pt ca m-ati suportat
-pt ca m-ati ajutat
-pt ca m-ati criticat
-pt ca m-ati ambitionat
-pt ca m-ati atacat
-pt ca m-ati aparat
-pt ca mi-ati fost alaturi 4 ani pe acest joc
-pt ca mi-ati oferit prietenia voastra!

Ramo-aceeasi Blonda capiata....care astazi a ramas fara cuvinte!
 

DeletedUser18398

Ramo ,Adi,Erik de ce sa va para rau ...ganditiva !
daca nu s-ar sfarsi nu am avea ce povesti si noi chiar avem ce povesti ...:) a fost o lume grea pt multi ,pt noi a fost usoara ca am castiogato :)) si nu doar jocul l-am castigat !!!...avem niste amintiri formidabile am legat prietenii,am castigat pe toate planurile game,life,fun ce ne puteam dori mai mult!???
as putea sa scriu ore,zile in sir despre ce sa intimplat pe L8...incet incet le voi pune aici pe forum
azi inceputul si sfarsitul pe scurt ...opt insi care ne-am cunoscut pe L clasica acum 5 ani ,ne-am propus sa facem un trib in care toti sa fim prieteni si sa castigam lumea ...si ghici ce?... AM CASTIGATO! :))
va continua :))
 

DeletedUser

Sa inchis dar totusi parca era mai bine cand jucam cu totii inpreuna o sami fie dor de atacurile organizate de Ramoluoad sau de albert de monaco dar asta e trebuia sa se termine si asta :mad:
 

DeletedUser

imi e dor de vechii colegi

:mad:
Sa inchis dar totusi parca era mai bine cand jucam cu totii inpreuna o sami fie dor de atacurile organizate de Ramoluoad sau de albert de monaco dar asta e trebuia sa se termine si asta :mad:

as vrea sa ne mai dea voie 3 zile sa jucam impreuna pt a depana amintiri
 

DeletedUser

cred ca ar fi cele mai intense 3 zile de pe triburile.ro :)))
gusti,nu ne pare rau pt ca am castigat lumea si s-a terminat cu joaca...dar era un loc unde ne intalneam cu totii...avem telefoane dar ** doar cate doi....avem skype si mess dar eu personal nu prea dau pe acolo si cred ca si la voi e la fel....pt asta ne pare rau...:(
totusi sper sa ne revedem cat mai multi la urmatoarea intalnire a lumii 8 :)
 

DeletedUser

au trecut zile ,sapatamani ,luni de cand s-a inchis lumea,am conturi bune in alte lumi dar........nu se poate uita 4 ani petrecuti impreuna
 
Sus