La revedere.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Spun si eu La revedere acestui joc, deocamdata pe L2 dar in scurt timp va urma si L1. Ma las de acest joc deoarece vad ca regulile sunt mai drastice pt. conversatiile pe acest forum decat pt. joc. Situatia a fost simpla: Un juc ataca cu multiacount curata, dupa care vine imediat un al-3-lea ce ia satul. Cel cu multiacount i se iau 5 sate al-3-lea juc. nu pateste nimic si eu raman pierdut cu un sat. Se pare ca se tolereaza incontinuare actiuniile ilegale facute cu buna stiinta doar prin sanctionarea cu pierderea a 3-4 sate si nu prin scoaterea jucatorului din joc asa cum ar trebui sa fie pedeapsa,regula ce ar descuraja . f.mult practica atacurilor de pe multiacount. Cum ar fi un juc. ca mine cu 25 de sate + un cont de sitiing de 15 sate, ma las de joc, curat satele unui juc dusman un al-3-lea coleg le ia. Eu pierd cateva sate ce le recuperez repede, colegul meu nu pateste nimic,cel mai pierdut este juc. din tribul dusman ce in cazul in care este ras de pe harta nu mai poate recupera nimic.

Chiar imi pare rau pt. ca vroiam sa incep si pe L4. Urez mult succes adminilor acestui joc si sper ca toti cei care au patit ca mine sa paraseasca triburile.ro poate asa vor deschide ochii cei responsabili si vor lua o atitudine mai drastica impotriva trisorilor.

Tin sa multumesc colegilor din tribul Leon and Sol pt. ca au inteles sa joace in echipa. Aici tin sa mentionez: DRACULINA, BEATRIXX, CRUSH, DILLYMAN, USCATELUL, SCONCSUL, si tot restul tribului.
 

DeletedUser

:| .. bb .. Trisorii trebuiesc stirpati..dar totusi este un joc..si sa nu ne facem nervi.. ca oricum o sa fim atacati de lameri ...in seara de revelion.. :D
 

DeletedUser

:| .. bb .. Trisorii trebuiesc stirpati..dar totusi este un joc..si sa nu ne facem nervi.. ca oricum o sa fim atacati de lameri ...in seara de revelion.. :D

Nici gand de nervi. Sunt lucruri mai importante in viata. E doar o forma de protest. Ca nu intereseaza si nu o sa se schimbe nimic,,asta e sigur. Dar ma simt eu mai bine ca nu mai fac parte din acea Lume.
 

DeletedUser1605

stai mah nu pleca
mai am ai 8 sate le potzi recupera pe cele perdute renuntzi asha pur shi simplu fara lupta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus