La Vanatoare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prietene, una este cand iti zic, ca nu o sa te atac nici o data si ca suntem amici si alta este ca-ti ataci vecinu care nu ai vorbit cu el sinu ia-i promis nimic.
 

DeletedUser523

se vede ca pe 13 ai fost in DS, ai invatat de la Cavalery numai lucruri bune
si fara nici un misto acum, mie mi-ar fi fost rusine in locul tau sa zic asa clar si raspicat ca ai vrut sa ne ataci cu japca in conditiile in care aveam pna
iar daca in conditiile in care nu primise nimeni sprijin permanent din trib ati luat un singur sat la (probabil) cel mai complex atac organizat al vostru de pana acum, la urmatorul ce sanse credeti ca aveti? :cool:

Man imi pare rau dar nu cred absolut deloc cand spuneti ca nu ati avut sprijin in conditiile in care ati stiut de la spioni ca o sa va atacam si unde o sa va atacam...Restul e can can ;)
O sa vedem la urmatorul ce va fi, care sper ca va fi chiar o surpriza pt voi :)
 

DeletedUser

Intrebare si sa-mi raspunzi cu da sau nu.
Ai trimis tu circulara cu tintele
Iti dai seama ca stiu tot ce faceti.
 

DeletedUser25046

Si-nca unul.
Vanatorul e cam vanat, deocamdata.

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: TVM

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 6
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180,060
Tabăra 2: 50,262
Diferență: 129,798

chart



Urate statistici ptr voi, tinand cont ca ati atacat primii luandu-ne prin "surprindere".:eek:
 

DeletedUser

spionii fac parte din joc pitere ( si aia din grajd pot ciripi ) :p trebuie sa incerci sa ii descoperi ( daca poti ) si sa ii anihilezi ori sa ii folosesti in interesul tau furnizandu-le informatii eronate in loc sa te enervezi ca x stie ce vrei sa faci ;)
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Si-nca unul.
Vanatorul e cam vanat, deocamdata.

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: TVM

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 6
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180,060
Tabăra 2: 50,262
Diferență: 129,798

chart



Urate statistici ptr voi, tinand cont ca ati atacat primii luandu-ne prin "surprindere".:eek:


6-ele ala e de-am pixu, pe bune. adica e un sg sat plimbat cand incolo cand in colo :))
 

DeletedUser

sunteti cei mai buni daca jucati cu spioni :p


aici are dreptate... nu e foarte placut sa stii ca ai cartite in trib.
e ca atunci cand turcii au cucerit constantinopolul, dar din pacate unii lideri nu se bazeaza doar pe membrii lor, sau nu ii vad in stare sa faca ceva calumea.
 

DeletedUser30910

aici are dreptate... nu e foarte placut sa stii ca ai cartite in trib.
e ca atunci cand turcii au cucerit constantinopolul, dar din pacate unii lideri nu se bazeaza doar pe membrii lor, sau nu ii vad in stare sa faca ceva calumea.

voi nu aveti spioni in alte triburi? tepes a zis ca ii place cand are spioni in alte triburi
piter voi nu aveti spioni la noi?


va plangeti ca niste muieri neajutorate, dar cand altii va dau info din alte triburi cred ca numai inimioare in jurul capului aveti
 

DeletedUser

voi nu aveti spioni in alte triburi? tepes a zis ca ii place cand are spioni in alte triburi
piter voi nu aveti spioni la noi?


va plangeti ca niste muieri neajutorate, dar cand altii va dau info din alte triburi cred ca numai inimioare in jurul capului aveti

Nu vreau sa se ia nimeni de pielea mea. atunci de ce va plangeti ca va ataca pe la spate? voi nu faceti acelasi lucru? unde au fost spionii cand voi ati fost atacati?
 

DeletedUser30910

Nu vreau sa se ia nimeni de pielea mea. atunci de ce va plangeti ca va ataca pe la spate? voi nu faceti acelasi lucru? unde au fost spionii cand voi ati fost atacati?

m-am plans eu?
si vezi ca e o diferenta totusi, nu ma ataca pana nu te atac eu ;) cam asa a fost:p
 

DeletedUser25287

Chestia asa imi aminteste izbitor de tare de o situatie oarecum similara de pe la inceputurile lumii 19, si parca as avea tupeul sa pariez ca stiu ce va urma :))

Logic ca ar fi o pierdere de timp spargerea contului lui tzepes la cum decurge razboiul ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus