La Vanatoare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Noi:
5 TVM 4.123.600 5.007.517 71 70.528 667 7.508
am declarat razboi acestora:
1 Quit 10.365.514 20.836.849 169 123.295 2544 8.191
Pe k46 clasamentul arata asa acum:
1 TVM 2,93 Mio. 388
2 Quit 1,02 Mio. 126
Scopul acestui razboi este dominarea totala a teritoriului de vanatoare de pe k46.Alte k unde deja sunt cei din Quit nu ne intereseaza si deranjeaza dar aici trebuie sa stie clar ca nu au loc si ei deoarece vanatul deja este foarte putin si avandu-i vecini, pe ei, cel mai mare vanator din lume, nu mai aveam ce vana si cum era prea obositor sa mergem sa vanam prada usoara la mare deprtare de casa am decis, cu toate riscurile aferente, sa incercam mai bine sa ai trimitem pe Quit la mare departare de k46...
In rest numai de bine pt toata lumea si mai ales pt toate cartitele :cool:
 

DeletedUser30910

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: TVM

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,919
Tabăra 2: 3,946
Diferență: 5,973

chart




mda...succes ambelor tabere


in caz ca termintati cu acel continent ce veti face? sa nu dati stergere:(
pacat ca din vanatori de mamuti deveniti vanatori de cartite:p
 

DeletedUser523

Stiu ca sunteti valorosi si valabili si cei mai cei!:);) Ati demonstrat doar pana acum si sigur veti demonstra asta si in continuare....
Sper sa ne distram bine impreuna iar dupa ce nu veti mai fi printre noi, pe k46 :p;), o sa va ducem doru' cu siguranta...:cool:
 

DeletedUser17308

Stiu ca sunteti valorosi si valabili si cei mai cei!:);) Ati demonstrat doar pana acum si sigur veti demonstra asta si in continuare....
Sper sa ne distram bine impreuna iar dupa ce nu veti mai fi printre noi, pe k46 :p;), o sa va ducem doru' cu siguranta...:cool:

imi place cei optimisti ca tine:)
mai erau vreo 2 asa ca tine si regreta acum:)
 

DeletedUser30910

Stiu ca sunteti valorosi si valabili si cei mai cei!:);) Ati demonstrat doar pana acum si sigur veti demonstra asta si in continuare....
Sper sa ne distram bine impreuna iar dupa ce nu veti mai fi printre noi, pe k46 :p;), o sa va ducem doru' cu siguranta...:cool:

tu deja stii rezultatul?:eek:

sa fim seriosi, e de munca in zona aia, nu zic ca Quit va castiga acest razboi, dar nici nu pot sa zic ca tvm o va face

eu presimt o fuziune intre HFG si TVM, in maxim o luna:D nu-mi dati in cap, vorbim peste o luna;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

tu deja stii rezultatul?:eek:

sa fim seriosi, e de munca in zona aia, nu zic ca Quit va castiga acest razboi, dar nici nu pot sa zic ca tvm o va face

eu presimt o fuziune intre HFG si TVM, in maxim o luna:D nu-mi dati in cap, vorbim peste o luna;)

mihaela,se poate sa termini odata cu HFG....nu mai facem fuziuni,nu mai facem nimic...astia care suntem ramanem :).,...

poate faceti voi QUIT fuziune cu ei ca noi sigur nu

Kimo,nu mai fii asa plin de tine,ca nu ai atata harta inca sa inchizi lumea,numa cu pumnu in piept iti dai ca sunteti invincibili....dute mai bea o camomila ca deja ai luat-o razna :)

la ce naiba sa mai jucam noi restu daca joaca pe o lume QUIT si Manuta...ati devenit penali sincer.,...


app Bafta ambelor tabere
 

DeletedUser17308

mihaela,se poate sa termini odata cu HFG....nu mai facem fuziuni,nu mai facem nimic...astia care suntem ramanem :).,...

poate faceti voi QUIT fuziune cu ei ca noi sigur nu

Kimo,nu mai fii asa plin de tine,ca nu ai atata harta inca sa inchizi lumea,numa cu pumnu in piept iti dai ca sunteti invincibili....dute mai bea o camomila ca deja ai luat-o razna :)

la ce naiba sa mai jucam noi restu daca joaca pe o lume QUIT si Manuta...ati devenit penali sincer.,...


app Bafta ambelor tabere

eu ii dau replica lui tzepes:)
si sunt sigur de mine si am de ce
tu ai fost sigur cand erai in a-team si acum esti in hfg:)
asa ca numai vorbi la adresa mea.. si nu suport ceaiul de musetel:) daca era de menta mai ziceam:)
 

DeletedUser523

imi place cei optimisti ca tine:)
mai erau vreo 2 asa ca tine si regreta acum:)

tu deja stii rezultatul?:eek:

sa fim seriosi, e de munca in zona aia, nu zic ca Quit va castiga acest razboi, dar nici nu pot sa zic ca tvm o va face

eu presimt o fuziune intre HFG si TVM, in maxim o luna:D nu-mi dati in cap, vorbim peste o luna;)

Sunt un optimist incurabil....:cool:
TVM sigur nu va castiga razboiul impotriva Quit deoarece voi sunteti intinsi pe mai multe K-uri si nu avem de gand sa va mutam de pe toate ci doar de pe unul singur... ;)
Eu acum pot sa sper si sa-mi astern gandurile p'acilea, nu? Ce va fi bineanteles ca doar timpul ne va arata...
 

DeletedUser30910

piter, e parerea mea...fara sa vreau sa jignesc pe careva...:p
am zis asta pentru ca o sa va prinda bine ambelor triburi, in viitor

oricum vorbim peste o luna

poate faceti voi QUIT fuziune cu ei ca noi sigur nu
posibil si asta, nu stiu...cei care conduc stiu mai bine


nu suntem invincibili si e grav daca cineva sustine asta, trebuie sa ne ferim de noi ca sa nu pice Quit-ul, daca nu vom avea probleme interne Quit va fi pe harta si peste 2-3 luni, indiferent ca pierdem sau castigam teren, mai departe vom vedea...
 

DeletedUser

bafta ambelor triburi si va doresc un razboi cat mai lung si mai echilibrat :D
 

DeletedUser40580

tu deja stii rezultatul?:eek:

sa fim seriosi, e de munca in zona aia, nu zic ca Quit va castiga acest razboi, dar nici nu pot sa zic ca tvm o va face

eu presimt o fuziune intre HFG si TVM, in maxim o luna:D nu-mi dati in cap, vorbim peste o luna;)

Ai gresit triburile.Va fi o fuziune , dar nu intre cele 2.Unu din cele 2 va fis sigur , si altul misterios :D:D

Succes ambelor combatante
 

DeletedUser6681

Eu nu inteleg motivul acestei " vanatori" pentru ca lipseste vanatul ... dar daca cei care cred ca sunt "vanatori" se vor transforma in vanat, atunci totul are sens..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus