Laboratoru ursului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hopa.. asa si eu .. sper sa radeti una buna.. cu toate ca acest post este exlusiv serios si se vrea in P&p purposes .

Asa ca.. o sa incep sa postez...
Totul a inceput cu o poveste
A fost odata ca niciodata un urs mare si tare , ca era solo voce intr'o jungla.
Intr'o zi .. un iepure se intalni cu ursul . Ursul ii dadu o laba la iepure ,dar iepurele cu taoate ca a fost pe rosu dupa acea laba .. a asteptat s'a inarmat si l'a atacat pe urs, cu toate ca ursul era de 2 ori cat el .Ursul umiti de tupeul acestuia .. i'a raspuns cu o invitatie in laboratorul sau secret numit Solo , vazandu'l mai bine pe acest iepure care inca mai sangera.. el si'a zis...."Hmm numai ciudatenii pe lumea asta asa ca .. iepurele ciudat i'a deschis apetitul spre a face acest laborator public, chiar acel laborator in care el a creat genii .
Asa ca ursul .. si'a deschis acest laborator de unde vor veni multe "surpraizuri" . Iepurele incepe sa prinda din mers cum fucntioneaza toate obiectele laboratorului sub privirea atenta a ursului .
De asemenea exista in laborator o tabla cu urmatorul continut:
"Surpraizuri" facute si care urmeaza :

Insa datorita secretoseniei ursului este deocamdata scrisa cu cerneala invizibia.
P.S. Un mesaj de la urs : celalate animale din aceasta a 11-a jungla care sunt pe'aproape de barlogul lui sunt rugate sa'i trimita un mesaj daca vor sa faca parte din laborator.


Program de lucru a laboratorului : Open 24/24
Probleme cu "surpraizurile" :andreispyes


Oameni buni .. acuma stiti povestea.. o sa incerc sa prepar cat mai multe "surpraizuri" .. dati drumu si comm:D
 

DeletedUser

am citit de 3 ori si tot nu am inteles ce vrei sa spui tu aici:eek:
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Laboratorul Secret al Ursului
Prescurtare: Secret
Număr de membri: 2
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 765
Punctaj total: 765
Punctaj mediu: 382
Rang: 951

l.e:asta vrea sa zica :)
deci "animalelor" go'u in laboratorul ursului :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Scopul acestui thread este sa'mi fac publicitate cu ultima mea gaselnita.. daca cautati in arhiva o sa vedeti mai multe idei , unele mai putin reusite , altele mai reusite :D .
Deci sa ma reexplicitez.. nu vreau ca animale gou'u in labirintul ursului, ve'ti primii voi un mesaj ..
 

DeletedUser

Faceti experimente pe ursi? :( Vin cu GreenPeace la voi... Scandal... va dau in judecata !
 

DeletedUser

Nu maaa.. ursu detine laboratoru.. face experimente pe nebunii de la voi :))
 

DeletedUser

Hopa.. asa si eu .. sper sa radeti una buna.. cu toate ca acest post este exlusiv serios si se vrea in P&p purposes .

Asa ca.. o sa incep sa postez...
Totul a inceput cu o poveste
A fost odata ca niciodata un urs mare si tare , ca era solo voce intr'o jungla.
Intr'o zi .. un iepure se intalni cu ursul . Ursul ii dadu o laba la iepure ,dar iepurele cu taoate ca a fost pe rosu dupa acea laba .. a asteptat s'a inarmat si l'a atacat pe urs, cu toate ca ursul era de 2 ori cat el .Ursul umiti de tupeul acestuia .. i'a raspuns cu o invitatie in laboratorul sau secret numit Solo , vazandu'l mai bine pe acest iepure care inca mai sangera.. el si'a zis...."Hmm numai ciudatenii pe lumea asta asa ca .. iepurele ciudat i'a deschis apetitul spre a face acest laborator public, chiar acel laborator in care el a creat genii .
Asa ca ursul .. si'a deschis acest laborator de unde vor veni multe "surpraizuri" . Iepurele incepe sa prinda din mers cum fucntioneaza toate obiectele laboratorului sub privirea atenta a ursului .
De asemenea exista in laborator o tabla cu urmatorul continut:
"Surpraizuri" facute si care urmeaza :

Insa datorita secretoseniei ursului este deocamdata scrisa cu cerneala invizibia.
P.S. Un mesaj de la urs : celalate animale din aceasta a 11-a jungla care sunt pe'aproape de barlogul lui sunt rugate sa'i trimita un mesaj daca vor sa faca parte din laborator.


Program de lucru a laboratorului : Open 24/24
Probleme cu "surpraizurile" :andreispyes


Oameni buni .. acuma stiti povestea.. o sa incerc sa prepar cat mai multe "surpraizuri" .. dati drumu si comm:D

1.Nu te cunosc.
2.Nu știu dacă ești jucător bun/slab
3.Nici nu ma interesează aceste lucruri , dar :


Duci lipsă de insipirație , sau vrei să ieși în evidență prin prostia proprie ? Sau... vrei să faci ' discuții ' , pentru a crede lumea că ești un player bun[în ziua de azi se ia după 'senior member' , 'member' etc.] ?
Ca să deschizi un Thread privind propaganda tribului tău [ Numele tribului: Laboratorul Secret al Ursului
Prescurtare: Secret
Număr de membri: 3
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.743
Punctaj total: 1.743
Punctaj mediu: 581
Rang: 688]
, mi se pare o prostie enormă . Este clar că te plictisești , și vrei să ieși în evidență , dar din păcate pentru unii oameni ieși în evidență expunându-ți prostia proprie !Deci în concluzie acest Thread este foarte banal , un Thread în care se expune prostia plictisiților de Of-Topic , un Thread în care nu se știe ce se vrea , un Thread în care prostia dă roade .

În rest , succes cu tribul !
 

DeletedUser

Ms.. pt urari , as vrea sa fac cateva precizari legate de postul tau :
1. Ai dreptate .. este jenibil .. sa'ti deschizi un thread despre propriul tau trib, da man .. uitate pe forum
2. te contrazici putin .. nu te intereseaza ce fel de player is si dupa aia te intereseaza .. e unpic ciudat
3. acea poveste se vrea a fi un pamflet fata de alte triburi,, cu nume razboinice si caracterizari feroce, ei bine ... noi suntem matele blande si jucause sa zic asa .
4. Nu ma cunosti asa ca nu'ti da parerea despre prostia mea :D
5. Aceste thread nu e unul banal .. e unul din care ar rebuia sa ineti ceva !
In rest numai bine .. sa ne intalnim pe joc .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am si eu o intrebare: aici ce ar trebui sa postez ca sa nu imi iau ban?urari de bine?cu cea mai mare placere, dar domnul insoniac blandy se va trezi sa imi dea iar warn, ar fi in stare sa imi dea warn si ca am cont pe forum
 

DeletedUser

@LoVeKrysS de data asta te-am iertat asa cum v-am iertat pe toti care ati facut SPAM in aceasta tema. Cum aceasta tema este doar un motiv de SPAM puternic am sa o inchid. Daca cel care a deschis aceasta tema doreste sa o redeschida la OFF TOPIC langa rubrica mea preferata Insomniacii o sa-l rog sa ma contacteze pe privat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus