Last - pentru ultima data

  • Autor subiect Eugen de Savoia
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

AS: Aici este Berthier, care datorita unor mici neintelegeri cu vecinii de forum a fost trimis intr-o ... "vacanta" de doua saptamani. Unii poate ma cunosc, altii urmeaza sa o faca. Sper eu in circumstante cat mai fericite.

Stimati colegi

Planuiesc sa infiintez pentru ultima ora tribul Last, cel nascut pe L20.

Am adunat deja cativa jucatori excelenti, nu atat prin cunostiintele de joc, sau experienta ... ci prin faptul ca sunt oameni de nadejde, prieteni adevarati, colegi sinceri cu care este o placere sa joci. Totusi simt ca am mai avea nevoie de cativa soldati capabili in lupta noastra - lupta care nu se va duce pentru puncte si sate. Lupta care se va duce de data asta pentru amintiri frumoase, pentru descoperirea unor caractere uimitoare, pentru legarea de noi prieteni.

Caci in fond, nu asta inseamna jocul? Puncte, sate, clasamente - d-astea tot am avut cu totii pe toate lumile. Cred insa cu tarie ca a venit timpul sa luptam pentru lucruri cu adevarat importante. Vreau sa fie o placere logarea pe cont in fiecare zi, nu o necesitate. Vreau sa invatam in Last sa jucam de dragul colegului de trib, si nu de dragul locului si a TOPurilor.

Credeti poate ca este o prostie, dar jucatorii cu experienta stiu despre ce vorbesc ... Vine o vreme cand pur si simplu cauti ceva care sa dureze - un prieten nou, o idee noua, un sfat, un frate.

Asadar va propun un trib nou, unic, tribul social. Tribul familie.
Dar desigur:
-nu facem academii
-nu facem aliante ... poate una sau doua
-nu depindem de nimeni

Acceptam DOAR jucatori civilizati, cinstiti, sinceri. Agramatii si frustratii sunt rugat sa isi creeze 13 academii si se inghesuie in ele.

Va rog contactati-ma pe privat pe forum pentru orice intrebari sau daca doriti sa va inscrieti.

Intram prin preiregistrare - eu o sa trimit invitatiile.
De data asta, va fi ceva serios... dar mai presus de toate, de data asta va fi cu adevarat frumos.

PS:
27xnzw0.jpg
 

DeletedUser

Eu voi face trib:D voi incrca sa fac 25 de academii x 200 membri per trib:D uhu cuceresc lumea:D
 

DeletedUser36071

Știi ca poți lua ban din nou ca ai afirmat ca acest cont este clona unuia banat??
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Știi ca poți lua ban din nou ca ai afirmat ca acest cont este clona unuia banat??

2.7.1. În cazul în care un cont este banat temporar, acesta are drepturile suspendate temporar pentru contul respectiv şi poate posta de pe alte conturi (cu excepția secțiunii unde a primit banarea ) pe care le deține respectând strict regulamentul forumului. Postarea de pe alt cont pe secțiunea pe care a primit ban se consideră infracțiune şi se sancționează cu ban definitiv pe contul de pe care a postat ulterior, recidiva ducând automat la banarea definitivă a tuturor conturilor controlate de respectivul utilizator.

Deci nu se incalca nici o regula atata timp cat se respecta ce scrie mai sus.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus