Latzushtele si dilemele lol existentiale

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prosteala asta credeti ca va aduce ceva bun ? :) Sunteti mai TRU sau Shuckale daca scrieti asa? Anyway...

@ioGina: Eu unu v-as lasa si pentru o cana de apa... oricum nu as "reusi" sa intru... Sunt prea n00b ! :(
 

DeletedUser

Isee:Tu esti un noob cale se baga in seama :rolleyes:

@dfa:tlopicale...cand vi la malgine poate vei avea palte

Dal noi deocamdata am miglat din eulopa in aflica unde sunt aploape doal fultuni de nisip :rolleyes:
 

DeletedUser

Sa fie toti noobi ca mine ! :) Si nu cred ca ai prins mesajul... Eu va noobu din voi... Cam greu... De esti ratza si ele nu gandesc ! :)
Si oricum nu ma bag... SUnt implicat direct in acest "Razboi psihologic" ! :) Urasc ratzele, mai ales pe alea cu diverse tente !
 

DeletedUser

Ce sa faci...nu toti suntem zmei cum esti tu :rolleyes:

In fine...mai bine te-ai duce pe lac sa impusti o latza si sa ne lasi in pace pe noi :eek:
 

DeletedUser

Prosteala asta credeti ca va aduce ceva bun ? :) Sunteti mai TRU sau Shuckale daca scrieti asa? Anyway...

@i0Gina: Eu unu v-as lasa si pentru o cana de apa... oricum nu as "reusi" sa intru... Sunt prea n00b ! :(

Dal cine o zis ca te vlea?? Deci n'ai cum sa ne lasi!
 

DeletedUser

@Fragzor: Nu ca nu toti sunt zmei ca mine... Nimeni numai e zmeu ca mine... :) Si parerea mea dute iar la CS si lasa chestiile tribale ca aici nu avem AK si Awp ! :D

@Gina: Of ginutzo ginutzo... ti-am zis ca faza cu ratzustele te-a cam batut in cap ! :) Totusi speram ca inca mai sti sa citesti ! :)
 

DeletedUser17395

Ce sa faci...nu toti suntem zmei cum esti tu :rolleyes:

In fine...mai bine te-ai duce pe lac sa impusti o latza si sa ne lasi in pace pe noi :eek:

Serios, dar pe tine te plateste cineva sa comentezi ? Ai prea mult liber? Da si mie daca ai .. Eu scriu ca inca joc triburile, tu vad doar ca doar dai din gura...
 

DeletedUser

Se baga lechinii in discutie...daca vlei iti cumpal un delfin de jucalie sa faci baie cu el :rolleyes:

Iseenoobs : Macal eu imi castig existenta...pe tine inca te mai intletin palintii :rolleyes:

Tu eventual contlibui cu alocatia :eek:

PS:Vad ca ne cam bagi in seama deci suntem cam impoltanti pentlu tine...(nu si invles)
 

DeletedUser

@Fragzor: Nici tu ce am vrut sa zic eu... deci suntem chit ! :D

@Gina: Cum sa nu... e aia in forma de ratza nu? :) Perfecta pentru antrenamente de smuls penele la RR ! :)
 

DeletedUser

Indrazneste sa fii diferit!
istockphoto_5601818_dare_to_be_different_rubber_ducks_on_blue.jpg

ia uite cate rate diferite la un loc...
postcardgirls_pink_ducks_sm.jpg
 

DeletedUser

Se pale ca am uitat ca doal ne jucam. Se pale ca multzi uita ca e doal un joc si incealca sa fie "oameni mali", mici fiind. Nu comentez mai mult, multzumesc si-mi astept waln-ul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

Asa e cristi, ai dreptate.

Oricum eu ma gandesc serios sa intru la latsute,daca primesc conducere nu stau pe ganduri :D
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.

Cate un avertisment pentru: dfa1, i0gina, ISeeNoobs, miss piggy, CristiTraian.

Al doilea avertisment pentru: prowar.

In vacanta trimis:fragzor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3366

Problema existentiala pt o raţuşca roz:

-totala lipsa de umor(fie el negru sau roz)a unor jucatori care duce in final la warn sau ban
-afirmatiile fara sens ale unor jucatori,gen:ce cauta ~LL~ pe extern?Din cate stiu forumul extern apartine tuturor jucatorilor de www.triburile.ro indiferent de punctaj şi/sau experienta in joc.
-fiind doar un joc e normal ca unii,de exemplu:~LL~ ,sa incerce sa se distreze,dar daca altii considera ca este mai mult decat un joc,atunci problema lor.

Cum sa nu fie greu pt o raţuşcă roz sa existe in asemenea medii ostile in care pana şi satele de barbari au ceva cu raţuştele roz??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus