Latzushtele si dilemele lol existentiale

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mamico dar, in ritmnul asta ramaneti fara useri.Si miss piggy e o latusca sa stiti

Am analizat mai bine oferta de tradare si nu o voi accepta. LL inseamna muult mai muult ptr mine decat niste dulciuri si o cana de suc sau lapte... Sper sa mai fiu membru in tribul asta dupa incercarile mele de tradare :D.....


Imi cer umila iertare, isee promit ca nu mai fac :D


In rest LL e destul de puternic incat sa faca fata tuturor amenintarilor chiar daca vin de la inamici redutabili precum satele barbar sau satele bonus..

LL va crea un imperiu care va rezista 1000 de ani !!!!

Cate un avertisment pentru: dfa1, i0gina, ISeeNoobs, miss piggy, CristiTraian.
ce fete rele sunteti.. numai prostii faceti.. oare de ce nu luati exemplul meu, sunt atat de cuminte :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Degeaba vă numiți Rățuște. Scuze, dar Rățuștele sunt mai grațioase. Hehehe...
Oricum, chestia e cu satele roz.


Side 1:
Tribes:
Players: madalin2009

Side 2:
Tribes: Satele Roz
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,352
Tabăra 2: 2,100,352
Diferență: 2,079,000
 

DeletedUser3366

O alta dilema:

s-a intors!Horror!"The pain!!Run for your lifes!"
 

DeletedUser

Mai lipseste danimaxxx si trebuie sa ne ascundem de dinastia *HIM*....zbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr in tarile calde, rapid!
 

DeletedUser15358

Mai lipseste danimaxxx si trebuie sa ne ascundem de dinastia *HIM*....zbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr in tarile calde, rapid!

Te rog frumos,mai lipseste si ulise.
Oricum va fii interesanta politica si propaganda daca se intoc cei trei care au speriat vestul.
 

DeletedUser

Au speriat cam toate punctele cardinale. Nu e colt de forum neintinat si neatins....

Dar MAC! ce dilema existentiala! Le rostim numele si apar. Ar trebui pus filtru pe forum, sa nu se mai poata scrie.

Stii cum...vorbesti de lup... MAC! am zburat
 

DeletedUser

Cu palele de lau va anunt pe aceasta cale ca vajnicul nostlu plotectol, the one and only, the gleat vanatol s-a letlas. Latzushtele isi vol aminti cu placele de el.
103.gif
De asemenea ii tlansmitem pe aceasta cale cat de diplomatic putem "Vanatolule da sittelu inapoi altfel ajungi vanat
14.gif
"

Stimabile coleg de tlib al vanatolului spel sa lamai plintle noi. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va anunt cu mandlie ca Latzushtele Loz au atins maturitatea si au devenit Lebede Loz.

Ne-a parut bine ca ne-am intalnit pe harta. Sper ca nu v-am atins prea tare la coordonate si ca pe alte lumi sa ne intelegem la fel de bine.

Am aparut din senin si vom disparea la fel de brusc. Numai bine celor care ne-au injurat, adorat si in special fanclubului nostru. Nu uitati - in spatele fiecarui om se ascunde o Latzushca Loz.
 

DeletedUser19193

va urez bafta...formati tribul si pe L10 sa va raspanditi numele:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus