Learn! => inca putina propaganda

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de ce ti se pare exagerat ?
Mie chiar deloc..
Nu vrem sa ajungem cunoscuti ca "Uite ce am facut noi..ne-am pierdut timpul cu noobii..sa ii invatam sa joace"
Facem asta pentru ca ne pasa ca acest joc sa nu fie plin de noobi..
Si nu luam pe oricine..in primul rand trebuie sa fie deschis, sa accepte sugestii..nu orice capos.

in primul rand nu prea ai jucat nimic pe net, 3-4 sate de barbari pe care le-ai inobilat nu in seamna mare lucru....

pe w28 nu prea sa facut asa mare senzatie, lord silvius, orka, sa zicem rook si mirificu..in rest...

in al doilea rand las ca avem nevoie si de noobi in joc, nu trebuie sa ii educam pe toti...
 

DeletedUser

atunci de ce nu te exprimi altfel...

pe net am fost un noob si acum vreau sa ii invat pe noobi de aici :)
 

DeletedUser

Majoritatea nici nu aveti cont pe alte lumi....vai d mama voastra :) Succes oricum

Daca nu stii tu cu ce nick-uri au mai jucat pe alte lumi inseamna ca-s "vai de mama lor" ?
Mi se pare exagerat si lipsit de bun simt.
Pe langa asta, doar jucatorii super cunoscuti si cu milioane de puncte (majoritatea din innobilari interne) pot fi profesori?
Sunt foarte multi jucatori care ar putea manca jocul asta pe paine, dar care intra doar cateva minute pe zii, sau care-s jucatori de ocazie.. intra doar sa mai dea o comanda.. si cum aparare alta lume.. se lasa de precedenta.
Iti dau exemple de jucatori care sunt la prima lor lume (L10) si care iti pot face oricand 99,9% din jucatorii de pe L5 de exemplu.. fara ca nimeni de pe acea lume sa fi auzit de ei.
Stiinta jocului nu consta doar in faptul ca esti sau nu cunoscut de x sau y.
Crede-ma.. sunt extrem de putini jucatori buni care pot fi si profesori buni.
Bafta cu tribul Takeshi..
 

DeletedUser

atunci de ce nu te exprimi altfel...

pe net am fost un noob si acum vreau sa ii invat pe noobi de aici :)

Nu ca as contra ideea tribului, din contra, o salut. Dar..macedonianule..dupa ce categorisesti tu un noob? Tu ai fost; si nu mai esti. In ce sens nu mai esti noob? Doar pt ca stii 5-10 chestii in plus fata de incepatori?

P.S. Ca tot se vorbea de lista...singurul pe care il stiu de ceva timp e Takeshi, dar atat. Si app, rainn21 stie mai mult tribal play decat multi de acolo :))
 

DeletedUser

Nu ca as contra ideea tribului, din contra, o salut. Dar..macedonianule..dupa ce categorisesti tu un noob? Tu ai fost; si nu mai esti. In ce sens nu mai esti noob? Doar pt ca stii 5-10 chestii in plus fata de incepatori?

P.S. Ca tot se vorbea de lista...singurul pe care il stiu de ceva timp e Takeshi, dar atat. Si app, rainn21 stie mai mult tribal play decat multi de acolo :))

dar cine a zis ca nu mai sunt noob, eu nu zic nimik despre mine...:)
 

DeletedUser

BlooM, nu ai citit atent.. :)
Citeste cursiv ultimele doua pagini si vei intelege la ce s-a referit.. :)

HINT : inchipuie-ti caar fi scris asa : "pe net am fost un noob si acum vreau sa ii invat pe noobi de aici" (ca si cum ar cita pe cineva..)
 

DeletedUser

BlooM, nu ai citit atent.. :)
Citeste cursiv ultimele doua pagini si vei intelege la ce s-a referit.. :)

HINT : inchipuie-ti caar fi scris asa : "pe net am fost un noob si acum vreau sa ii invat pe noobi de aici" (ca si cum ar cita pe cineva..)


mersi...am uitat sa pun ghilimele :p
 

DeletedUser

Nu are rost sa dati in cearta.... pur si simplu mi se pare o prostie sa zici unor oameni ca ii inveti tainele triburilor...** aia nu imi permit eu care sunt locul 1 pe o lume si va permiteti voi care nu cred ca ati ajuns la 2 mil de puncte.

Nici eu dupa 3 ani de joc nu stiu toate tainele triburilor si nici nu cred ca o sa le stiu vreodata...
 

DeletedUser11852

Salut decizia voastra si va doresc mult succes. Insa de la un bun jucator pana la un bun profesor e cale muuult prea lunga :) Sper sa reusiti si sa aveti habar in ce munca grea v-ati bagat ;)
Singurul avantaj e ca nu va scoate nimeni ochii daca nu va reuseste, fiind pentru o cauza nobila:)
Un singur lucru ma deranjeaza, anume numele tribului. Asteptam din bun simt un PM dar n-a fost sa fie....:) Asta este, momentan inregistrarea unui brand costa undeva pe la 3000 euro :p deci nu ne putem nicicare inregistra drepturi de autor pe un brand de organizare a maselor:D

@ King.Leon: tu sa nu mai vorbesti de copii. Ai aparut copie, ai intemeiat copie, ai sustinut copie, ai denigrat pe 2 lumi un mare trib si n-ai statutul necesar pentru a critica pe altii;)
 

DeletedUser4610

Plathbwoy..ma scuzi..dar numele mi l-a dat cineva. nu stiam ca mai exista un trib cu acest nume
 

DeletedUser

Daca nu stii tu cu ce nick-uri au mai jucat pe alte lumi inseamna ca-s "vai de mama lor" ?
Mi se pare exagerat si lipsit de bun simt.
Pe langa asta, doar jucatorii super cunoscuti si cu milioane de puncte (majoritatea din innobilari interne) pot fi profesori?
Sunt foarte multi jucatori care ar putea manca jocul asta pe paine, dar care intra doar cateva minute pe zii, sau care-s jucatori de ocazie.. intra doar sa mai dea o comanda.. si cum aparare alta lume.. se lasa de precedenta.
Iti dau exemple de jucatori care sunt la prima lor lume (L10) si care iti pot face oricand 99,9% din jucatorii de pe L5 de exemplu.. fara ca nimeni de pe acea lume sa fi auzit de ei.
Stiinta jocului nu consta doar in faptul ca esti sau nu cunoscut de x sau y.
Crede-ma.. sunt extrem de putini jucatori buni care pot fi si profesori buni.
Bafta cu tribul Takeshi..

Bloom,eu nu zic ca rainn21 nu e un jucator mai bun decat unii din membrii tribului si decat mine-recunosc.

Si acum referire la ce a spus AntagonIsHERE,de exeplmu Ilidan Stormage,dupa parerea mea e cel mai bun jucator,sau era..
 

DeletedUser18538

Nu are rost sa dati in cearta.... pur si simplu mi se pare o prostie sa zici unor oameni ca ii inveti tainele triburilor...** aia nu imi permit eu care sunt locul 1 pe o lume si va permiteti voi care nu cred ca ati ajuns la 2 mil de puncte.

Nici eu dupa 3 ani de joc nu stiu toate tainele triburilor si nici nu cred ca o sa le stiu vreodata...

Side 1:
Tribes:
Players: rainn21

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 16
Diferență: 95


Nu conteaza punctele.Oricum rain stim noi cum te lauzi tu pe l5
 

DeletedUser

Da bine si a avut si t.t. si waroom nu conteaza asta ;) .
Rainn e jucator bun dar petrece o mare parte din timp la calculator si atunci e normal .
illidam stormrage il cunosc si pe el chiar sunt prieten cu el e jucator bun dar la fel are foarte mult timp ;) .P.s.: Inca mai joaca :) .

Acuma va explic despre jucatori de genul : gabriel cotabita , i eat grass si alti de genul asta cu nume ciudate aparute prima data pe triburi si care sunt locul 1 de fiecare data.
Deci acest nume este de fapt un jucator FANTOMA ! pe care se joaca vreo5-6 oameni cu randul .
Dar joaca doar la inceput pentru ca dupa nu mai fac fata de la 30 de sate in sus sa zicem :) .
Asta ca joaca multi pe cont le da avantaje la inceput dar deja cand da peste un jucator care "le are" si mai are si un trib bun atunci e "pa" ;) .
Unde sunt toti jucatorii astia no-name ( fantoma) care sunt locul 1 mereu la inceputul unei lumi ? NICAIERI ! Dispar :) .
 

DeletedUser

V-as ruga mult sa vorbiti mai mult la subiect si nu despre jucatorul x ca ar fi mai bun ca y pentru ca aceasta tema se numeste Learn!=> inca putina propaganda. Va multumesc pentru intelegere!
 

DeletedUser

Da bine si a avut si t.t. si waroom nu conteaza asta ;) .
Rainn e jucator bun dar petrece o mare parte din timp la calculator si atunci e normal .
illidam stormrage il cunosc si pe el chiar sunt prieten cu el e jucator bun dar la fel are foarte mult timp ;) .P.s.: Inca mai joaca :) .

Acuma va explic despre jucatori de genul : gabriel cotabita , i eat grass si alti de genul asta cu nume ciudate aparute prima data pe triburi si care sunt locul 1 de fiecare data.
Deci acest nume este de fapt un jucator FANTOMA ! pe care se joaca vreo5-6 oameni cu randul .
Dar joaca doar la inceput pentru ca dupa nu mai fac fata de la 30 de sate in sus sa zicem :) .
Asta ca joaca multi pe cont le da avantaje la inceput dar deja cand da peste un jucator care "le are" si mai are si un trib bun atunci e "pa" ;) .
Unde sunt toti jucatorii astia no-name ( fantoma) care sunt locul 1 mereu la inceputul unei lumi ? NICAIERI ! Dispar :) .

Nu-i adevarat ceea ce spui tu legat de Gabriel si i eat grass.(despre ultimul nu stiu nimic sigur). Daca acel nick nu spune multe inseamna ca nu poate fi un singur jucator?

Pe L4 a fost i eat grass, corect? Din cate-mi aduc aminte tipul a aparut de nicaieri.. si a ajuns primul pe lume. Am avut "onoarea" de a-mi face debutul pe triburile.ro cu el ca vecin. Intr-adevar despre el nu stiu sigur daca ai dreptate sau nu.. dar tind sa cred ca era un singur jucator.

Gabriel Cotabita.. iar.. din cate stiu eu aici ai dat-o 99,99% in kickx.. pentru ca pe acel cont a jucat o singura persoana.

Acum.. ar urma sa spui ca si Freddie Mercury de pe L10 este un cont pe care se joaca vreo 5-6 persoane, nu?

Ce vreau eu sa spun.. este ca mi se pare putin exagerat.. sa judecati nivelul unui jucator dupa nume sau dupa numarul de puncte.

Pace! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus