Legende

  • Autor subiect DeletedUser35432
  • Data de început

DeletedUser10145

Asta eu un raspuns la adresa "legendei"...pe numele de joc Aex kenji. La cat de bine stie el sa se apere...si sa riposteze.
 

DeletedUser30628

hai sa-ti mai zic o treaba....daca ai 1 mil de pct si te ataca 5 de 300k pe mai multe sate pun pariu cu tine ca nu faci fata...asa ca lejer ;).....daca ati luat sate,le-ati luat in grup....dar sa va fi vazut 1 sa fi atacat pe kenji daca i-ati fi luat sate(nu ii tin partea) dar ii ** normal ca nu faci fata la mai multi
 

DeletedUser37659

de ce ma piter? el n-are colegi de trib care sa il ajute?...stii si tu cum e,ataci in grup,te aperi in grup :)
 

DeletedUser30628

de ce ma piter? el n-are colegi de trib care sa il ajute?...stii si tu cum e,ataci in grup,te aperi in grup :)

am inteles ungure...dar na....nu-i nici o mare chestie sa iei 10 sate de la un jucator ;) noi cate am luat????cand am dat pe unu i-am luat toate satele :)))))) nu 10
 

DeletedUser

Ma pitere , las ca-i bine :) AM luat umpic de pauza :))

Ps. pitere nu ti somn ?

eu is mortal kombat am puso pe ritara sa imi deie atacurile :D:D

=)))
 

DeletedUser30628

Ma pitere , las ca-i bine :) AM luat umpic de pauza :))

Ps. pitere nu ti somn ?

eu is mortal kombat am puso pe ritara sa imi deie atacurile :D:D

=)))

ma fraierica....tu vrei sa nu mai dormi????sa te terorizez....nu mai ** aiuria ca ma enervezi ;)
 

DeletedUser10145

astea sunt luate de aseara de la 23:58 pa acum. vom vedea ce reusim.
Ideea e ca multi ne-au subestimat :). Si fostul LORDS, si fostul MOH, si daca dam la statistici nu stiu care sa le pun sa le fie si lor favorabile.

Pe langa asta, vorba multora...suntem un trib de nubi :p
Asa ca nu contam :p
 

DeletedUser

Quote:Text original nervosu.
Ma pitere , las ca-i bine AM luat umpic de pauza )

Ps. pitere nu ti somn ?

eu is mortal kombat am puso pe ritara sa imi deie atacurile

=)))

ma fraierica....tu vrei sa nu mai dormi????sa te terorizez....nu mai ** aiuria ca ma enervezi
__________________
pwahahahahahaha,cred ca este rost de razboi , ca tot suntem in topic. razboi nervu cu piter !!? dati-va voi cate un cap in gura singuri sa nu ma obligati pe mine sa imi [un manusile sa fac un box cu voi , cu amandoi, pe unu il abonez la dreapta si pe celalat la stanga si din picioare fac joc de glezne :D
 

DeletedUser12439

hai sa-ti mai zic o treaba....daca ai 1 mil de pct si te ataca 5 de 300k pe mai multe sate pun pariu cu tine ca nu faci fata...asa ca lejer ;).....daca ati luat sate,le-ati luat in grup....dar sa va fi vazut 1 sa fi atacat pe kenji daca i-ati fi luat sate(nu ii tin partea) dar ii ** normal ca nu faci fata la mai multi

se poate rezista piter. usor sau greu. depinde de pozitia pe harta, de ce ai in sate, si de calitatea atacurilor pe care le primesti.
 

DeletedUser

costy vyorel , o mare legenda care din pacate ne paraseste

mai bine joc cu oameni care stiu sa joace nu cu pervesi care se lauda intruna si cand sunt atacati cer sprijin la trib si se blindeaza si dupa atacuri se dau mari si tari ca sunt cei mai buni dar daca nar fi tribu ala si jucatori aia care sa-l sprijine ar fi varza
p.s am parasit de mult lumea 21
 

DeletedUser13059

scuze , nu prea am inteles .. ce vrei sa spui prin asta ? pai atunci hai sa jucam toti fara trib cu trupele noastre .. copile asta ii joc de echipa ca ma blineaza pe mine toti asta este .. am primit si de la dusmani sprijin fi linistit..

partea proasta ii ca te-ai retras cum ? prin blocare de cont ca ai jucat ilegal ...
 

DeletedUser11867

costy vyorel , o mare legenda care din pacate ne paraseste
aici il lauda
scuze , nu prea am inteles .. ce vrei sa spui prin asta ? pai atunci hai sa jucam toti fara trib cu trupele noastre .. copile asta ii joc de echipa ca ma blineaza pe mine toti asta este .. am primit si de la dusmani sprijin fi linistit..

partea proasta ii ca te-ai retras cum ? prin blocare de cont ca ai jucat ilegal ...

aici il scuipa....

doamne de ce mai postati??
sa va aflati in treaba?
 

DeletedUser

scuze , nu prea am inteles .. ce vrei sa spui prin asta ? pai atunci hai sa jucam toti fara trib cu trupele noastre .. copile asta ii joc de echipa ca ma blineaza pe mine toti asta este .. am primit si de la dusmani sprijin fi linistit..

partea proasta ii ca te-ai retras cum ? prin blocare de cont ca ai jucat ilegal ...

stiu si eu de la cine ai primit sprijin stai linistit...ce e ca tu nai inteles ce am zis eu...e foarte bine ca se joaca in echipa si stiu si eu sa joc in echipa si cred ca sti asta cel mai bine ca te-am ajutat de fiecare data cand ai avut nevoie ajutor, chestia e alta nu te mai lauda ca esti jucator bun lauda si tu tribu si conducerea tribului in care esti pentru ca e un trib bine organizat si se trimite sprijin si multumestele celor care ti-au trimis sprijin chiar daca ei au fost intr-un trib rival
daca nu erau uni jucatori si tribu in care esti cred ca tu nu mai erai aici pe lumea asta poate ca erai dar erai la margine:p
 
Sus