Legende

  • Autor subiect DeletedUser35432
  • Data de început

DeletedUser13059

eu am cu ce ;) si imi permit ca ii o diferenta intre noi .. tu nu mai incerca sa joci pe lumea asta ca nu se poate ..

fapt pentru care ai fost i banat incercat sa joci pe un cont din REV si iar te-am prins :) ca cica asta era motivul pentru care ai fost banat .. cel putin eu joc corect nu ilegal cum joci tu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in sfarsit ai zis si tu ceva bun...sa sti ca este o diferenta intre noi pentru ca eu nu sunt obsedat ca tine si nu ma laud ca tine...eu tac si fac...
 

DeletedUser13059

in sfarsit ai zis si tu ceva bun...sa sti ca este o diferenta intre noi pentru ca eu nu sunt obsedat ca tine si nu ma laud ca tine...eu tac si fac...

pai stiu ca taci .. cand am dat in tine nu apucat nici sa strigi dupa sprijin :(

si de facut .. nu ai facut decat sa stai cu mana in pantaloni strangand tare din baston la fiecare sat pierdut
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bine... o lasam asa .... :)))

nu de alta dar acum 20 ore mi-a expirat si mie ban-ul...era prea brusc sa plec din nou :)))
 

DeletedUser13059

si eu am venit dupa 2 saptamani in haway deci stai cuminte si tu :))
 

DeletedUser13059

am primit laptop imprumut pana dimineata acuma profit de ocazie :D nu vezi ca am cam lipsit in ultima vreme ? :)) in curand dispar cu totu :))
 

DeletedUser523

Va anunt de pe acum ca eu NU sunt o legenda a L21 si nici nu vreau sa devin dar as fi curios sa aflu cine face legea p'acilea:cool::confused::D

Din intamplare am citit profilul unui jucator "anonim", fryshka23 dar care se pare ca stie bine cum se joaca daca e laudat chiar de inamici...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si eu pe aici...ma pot inscrie si eu la legende daca am luat 40 si ceva de sate in vreo 20h,pe l7?..of..nu...sigur ca nu erau de la inamici,colegi ce se lasasera..ce ati crezut?!am sa ma trec la legendele olimpului..omu care nu a refuzat niciodata un sat de pomana:)
v-am pupat!
 

DeletedUser

..nu pot rezista ..vorbeste vinul din mine..trebuie sa ma citez din ** pe triburile:

"am fost trimis la margine,banat,injurat,lingusit,fraierit,laudat,aclamat,am fost nr1 la inamici,nr1 pe mai multe lumi in top,constant in triburi de top5,in triburi de 15 pers,in triburi de 600,in triburi de top300,am fost simplu jucator,am avut orice functie posibila in acest joc,am avut si cateva proiecte interesante,am dat o gramada de conturi si sute de sate,am si inobilat intern si luat de pomana zeci de sate,am dat si delete cont si inceput nou,am condus triburi,am distrus triburi,am dizolvat triburi...cam tot ce se putea face pe acest joc,si bune si rele,am facut!"

ca si mine au facut asta cateva sute de jucatori!legende nu sunt aia "psihopati" care joaca triburile si au si o viata..ci cei care au o VIATA..si mai joaca si ceva!deci legende sunt aia din spatele" psihopatilor"..fara de care..nimic nu ar fi fost posibil
 
Sus