Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

DeletedUser523

Ta bag la interne si sa vedem cum plangi tu atunci!! :p
App de plans, eu plang acum dupa trupele mele :( Cine mai plange dupa ale lor?
 

DeletedUser47559

hhahahah,va bucurati si voi pe speciala asta ca nu am intrat noi,si sa bateti cu pumnii in piept ca nubii:))
cand pe speciala trecuta ati picat in 2 zile:))
 

DeletedUser41586

hhahahah,va bucurati si voi pe speciala asta ca nu am intrat noi,si sa bateti cu pumnii in piept ca nubii:))
cand pe speciala trecuta ati picat in 2 zile:))

Am spus si in declaratia de razboi motivul, dar am mai spus ca am revenit speciala asta sa aratam ca putem... Nu se bate nimeni cu pumnii in piept, daca nu joci nu trebuie sa te simti.
 

DeletedUser29124

Inamici învinşi
Ca susținător
Loc Nume Trib Înfrângere
1 Vladimir Lenin
83165_thumb
Loko!? 21.366
5 Onlineon
83165_thumb
Loko!? 5.752
6 EliN
83165_thumb
Loko!? 5.315
8 placebogirl
83165_thumb
Loko!? 4.162

12 sugasus
83164_thumb
Loko?! 3.027
13 nicol
83165_thumb
Loko!? 2.945

Ia uite ca au aparut si suportii celor cu provocarile si gura mare pe forum :)
Unde-i mai chemati pe cei din D.T sa le aratati voi? pE MARTE?
 

DeletedUser29124

hhahahah,va bucurati si voi pe speciala asta ca nu am intrat noi,si sa bateti cu pumnii in piept ca nubii:))
cand pe speciala trecuta ati picat in 2 zile:))


Hahahaha...banuiam ce de aceea ati intrat cu alte nick-uri ...in caz de esec sa o bagati pe aia ca " nu am fost noi" :) Barbati adevarati frate ! :)
Respect D.T pentru lectia de curaj ! Restule cancan...lumea s-a lamurit...Bye!
Sarbatori fericite tuturor!
 

DeletedUser41586

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.
Bine ai venit Sickoss...!

si voi aveti probleme?
 

DeletedUser41586

,noi suntem pe 54 ,ce alte nick-uri visezi?am castigat la speciale de ne-am plictisit...aici nu am intrat,daca intram ,nu mai intrau altii ca nah s-au plictisit sa fie innobilati mereu:)
Noi ne-am lamurit cat esti de prost tu...speciala trecuta tribul de lemne a lu sickos a picat in 2 zile si bagi tu aberatii p.aici.

Tu esti tripat pe chestia asta, eu n-am nimic cu tine dar opreste-te.
Vad ca incepi sa si jignesti si nu e bine, pe langa vacanta, pe care clar o s-o iei mai te faci si te ras.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29124

noi suntem pe 54 ,ce alte nick-uri visezi?am castigat la speciale de ne-am plictisit...aici nu am intrat,daca intram ,nu mai intrau altii ca nah s-au plictisit sa fie innobilati mereu:)
Noi ne-am lamurit cat esti de prost tu...speciala trecuta tribul de lemne a lu sickos a picat in 2 zile si bagi tu aberatii p.aici.

ooo ce vocabular elevat ai, domnisoara ! :)
 

DeletedUser

Hahahaha...banuiam ce de aceea ati intrat cu alte nick-uri ...in caz de esec sa o bagati pe aia ca " nu am fost noi" :) Barbati adevarati frate ! :)
Respect D.T pentru lectia de curaj ! Restule cancan...lumea s-a lamurit...Bye!
Sarbatori fericite tuturor!

Bre Emil, stiu ca suferi de neatentie. Iar daca vorbim despre barbati adevarati, eu unul in locul tau mi-ar fi putin jena cand stiu ca mi-am tradat si am facut backstabb la prieteni si jucatori care iti cresteau conturile. Zici ca ne ascundem? Tii minte cand ai mai avut odata tupeul asta ? Speciala 2 unde nu mai puteai de Intemeietor si ai fugit cu coada intre picioare. Dar sa lasam asta, suntem pe speciala 11, daca eram aici stii prea bine ca nu suntem atat de incapabili sa jucam. Doar ca acum nu stii ce sa mai faci sa intri sub aripa lui goloie maretul jucator. Vrei si tu scriptul. :))

Te salutam cu teorema lui I , Sarbatori fericite!
 

DeletedUser47559

Tu esti tripat pe chestia asta, eu n-am nimic cu tine dar opreste-te.
Vad ca incepi sa si jignesti si nu e bine, pe langa vacanta, pe care clar o s-o iei mai te faci si te ras.

nu ma fac cu nimic de ras,doar ca au ajuns niste prapaditi sa comenteze aiurea
in fine,ne vom vedea pe una din specialele urmatoare:)
 

DeletedUser29124

Jaxule sincer ma asteptam ca tu si ceilalti care ati ramas la acea teorema, sa evoluati. Intram in 2017 curand.
Nu a fost nicio tradare si nu am atacat niciun fost prieten...doar am renuntat la joc la un moment dat si am lasa siter la cineva care bineinteles v-a atacat.
Ati dat dovada si aici, voi cei ce sunteti gura mare pe extern si pe fiecare lume va strangeti in gasca , tot timpul sub alte nume, de lasitate.Tipic romeneste.
 

DeletedUser

Jaxule sincer ma asteptam ca tu si ceilalti care ati ramas la acea teorema, sa evoluati. Intram in 2017 curand.
Nu a fost nicio tradare si nu am atacat niciun fost prieten...doar am renuntat la joc la un moment dat si am lasa siter la cineva care bineinteles v-a atacat.
Ati dat dovada si aici, voi cei ce sunteti gura mare pe extern si pe fiecare lume va strangeti in gasca , tot timpul sub alte nume, de lasitate.Tipic romeneste.

Sunt satul de scuzele tale ca ”te-ai lasat” stim ce ai facut si ce nu, iar pe lume am zis din start ca nu intram. Ca au mai intrat unu , altul asta nu inseamna ca trebuie sa asociezi 2,3 jucatori cu un grup. Nu raspundem noi de faptele altora sau sa fugim ca tine si sa dam vina pe alti gen sp2 stii tu. Ramanem la L54, poate luam bataie cum se preconizeaza. Stii prea bine in sinea ta ca daca eram intrati stiai din prima care suntem indiferent de ce nume avea tribul sau oricare jucator.

Si daca e vorba de intrat in 2017 si tu zici ca noi nu am evoluat, sincer iti zic ca nu ai vrea sa rasfoim anii ce au trecut sa vedem cine a evoluat si cine nu. Stii prea bine ca directia ta e in jos, esti in libera cadere de cand ti-ai aratat adevarata fata pe speciala 2.

Ce pot sa zic mult succes sa inchizi speciala! O sa ai nevoie , vad ca a aparut kenji, asta va ia la pachet pe toti! :))
 

DeletedUser48120

Evolution, de ce esti incult? :)

"au aparut suportii"

daca joc triburile si fac aparare pe sat inseamna ca sunt cont suport?
e ilegal? :))
 

DeletedUser41586

nu ma fac cu nimic de ras,doar ca au ajuns niste prapaditi sa comenteze aiurea
in fine,ne vom vedea pe una din specialele urmatoare:)

Dar nu mai jigni, noi nu te-am/v-am jignit.. Si da, o sa intram probabil pe speciala 13.:*
 
Sus