Leon , NW- Aceeasi Marie,cu alta palarie -exista onoare si respect pe joc?

  • Autor subiect DeletedUser12180
  • Data de început

DeletedUser12180

Ce se intampla cu NW? Sa fie asta primul semn, al inceputului de sfarsit?

http://ro.twstats.com/ro40/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=1234

Oricum mare importanta nu are ,am ajuns Timisoara si imi astept inamicii cu o tuica fiarta si carnati banateni in varf de lance!

Craciun Fericit ! la toti jucatorii si special la cei cu familii, acordati mai multa atentie satucelor vostre de acasa (copii) ca au mai mare nevoie de voi acum in prag de sarbatori.
 

DeletedUser44886

Craciun Fericit ! la toti jucatorii si special la cei cu familii, acordati mai multa atentie satucelor vostre de acasa (copii) ca au mai mare nevoie de voi acum in prag de sarbatori.

Una din cele mai frumoase si tot odata, una din cele mai adevarate urari. In esenta, asta e adevarata semnificatie a Craciunului, familia, toti la aceeasi masa:)
Sarbatori Fericite! Bucurie si pace-n ganduri si-n suflet!
 

DeletedUser44459

asfdasfa

luka22 dec 02, 00:57
am pierdut sate in granita..stiu asta dar dk ataca nestingheriti acolo..momentan au un avantaj..

nu-mi fac griji..cine rade la urma rade mai bine..

Vangx dec 02, 00:58
f aiurea arata ,imi este necaz practic leon tb sa aiba cele mai multe sate ca familie .ai ** ceva cu pr? de re?

luka22 dec 02, 01:02
am vorbit dar urmeaza sa avem o conferinta voce pe skype cu ei si cu Diablo..atunci o sa fie discutia propriu zisa..

leon e un trib care nu a avut deloc moment de liniste..am fost mereu in razboi..de cand am intrat pe lumea asta..

si desi mereu am intrat cu a doua sansa am iesit invingatori de fiecare data..

nu ma sperie niste sate pierdute..o sa le recuperam inzecit..mai ales ca se aseaza f bine zona aici..


dk nu are cum sa reziste..e trib de centru fara pic de margine..rezista pt ca inca nu a fost bagat in seama ca trib..


"inzecit" zici ? :))
Au cam trecut 21 de zile si "recuperarile" alea inzecite nu se vad :))
 
Sus