Leon , NW- Aceeasi Marie,cu alta palarie -exista onoare si respect pe joc?

  • Autor subiect DeletedUser12180
  • Data de început

DeletedUser41812

Chiar ca aici e diferenta...

Sa stii ca e. Daca nu e unul e altul care sa faca ce este de facut. Fiecare din noi nu este decat o parte a intregului, timpul disponibil face diferenta cand este vorba de distribuit temele pentru fiecare. Si fiecare este mandru ca face parte din colectivul asta. Diferenta este in faptul ca nu suntem o adunatura de jucatori, ci un grup de prieteni cu un scop comun: sa scoatem triburile din cap multor vedete pe aceasta harta.
 

DeletedUser46021

Sa stii ca e. Daca nu e unul e altul care sa faca ce este de facut. Fiecare din noi nu este decat o parte a intregului, timpul disponibil face diferenta cand este vorba de distribuit temele pentru fiecare. Si fiecare este mandru ca face parte din colectivul asta. Diferenta este in faptul ca nu suntem o adunatura de jucatori, ci un grup de prieteni cu un scop comun: sa scoatem triburile din cap multor vedete pe aceasta harta.

Eu nu am spus-o intr-un mod ironic daca asta ai inteles tu :)
 

DeletedUser27510

Nu stiu ce treaba au fetitele din DT , de ce se baga in seama aici , se simt neglijate?
Nu mai sunt sate de barbari de atacat?
Care e what's the problem? :)
 

DeletedUser41812

Vedem noi cine poarta fusta. Doar sa nu plangi cand te initiem in tainele nebuniei.
 

DeletedUser20252

.... Nu inteleg de ce Portile Iadului tot ii apara atata cand e clar ca utiliatatea lor pe harta e sa ne intarzie pe noi si cam atat.....


Nu tin partea nimanui.Fiecare e responsabil de propriile actiuni si de deciziile ce le ia.
Si eu am acordat incredere si de multe ori am sfarsit prin a ramane dezamagit,un exemplu gen fu la ultimul organizat al vostru.

Nu stiu exact situatia dintre RE si NW pentru ca nu am fost implicat in discutiile dintre cele doua triburi,asa ca nu pot da dreptate nici unuia nici altuia.

Si ce am zis eu,e adevarat.Fiecare din cele doua familii,va sustine ca toate actiunile lor,sunt justificate,si nu se va ajunge nicaieri,poate alte certuri doar.
 

DeletedUser40644

bounty poate ar trebui sa scoti si tu pe cineva de pe harta sa iti arati maretia, pana atuncea esti un nimic.... pana nu m-ai scos de pe harta sau macar un sat sa imi iei. apropo fii mai atent cu fake-urile ;) poate pierzi ceva nobili
 

DeletedUser45303

bounty poate ar trebui sa scoti si tu pe cineva de pe harta sa iti arati maretia, pana atuncea esti un nimic.... pana nu m-ai scos de pe harta sau macar un sat sa imi iei. apropo fii mai atent cu fake-urile ;) poate pierzi ceva nobili

ce zici ma? :))) ti-am scos un jucator aproape si tu-mi zici mie ca pana iau sate ? am grija cu nobilii stai linistit.. intreaba-ti prietenii care pleaca in concediu atunci cand atac :)))
 

DeletedUser45303

pe cine ai scos tu? inactivii? bravo

ba da-o naibii :))) pana sa fie organizat tare activ si guraliv mai era =)))
chiar isi permitea sa trimita si trenulet dimineata la prima ora, numai ca pute prea tare cand trimiteti voi nobilii si ma trezeste mirosul. :D
 
Sus