~LEON~ vs +SAS+

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~LEON~
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 340
Tabăra 2: 646
Diferență: 306

image.php



Tu cred ca mai mult asta vroiai sa arati cuceriri totale, pai cum daca la voi se reverva cred 20 de sate de barbari pe zi..:))
 

DeletedUser

pai ei nici unde este un jucator singur nu ataca:))...eu ii astept,incep sa ma plictisesc asa singurel aici=))
 

DeletedUser18538

Defapt s-a interzis inobilarea satelor de barbari si daca ia vreunu sat de barbar e concediat;)
 

DeletedUser15358

Tabăra 1: 27:eek:
Tabăra 2: 2:eek:
Diferență: 25:rolleyes:

Bravo ma trifazic!!! o sa umplii forumul cu statistici la fiecare sat cucerit ? defapt nu cred ca o sa il umpli,daca luati cate un sat odata la 2 saptamani si pierdeti cate 20 intr-o saptamana.

p.s. cica am auzit ca satele de atac se fac mult mai repede ca cele de apara...doar un zonv:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18538

Sincer nici nu am observat ca am luat un nou sat de la voi si nu asta vroiam sa pun in evidenta.Vroiam sa pun statistica adevarata nu cea cu academia...
 

DeletedUser

buna

sal :eek: :) la toata lumea mam inscris pe forum si eu e tare jocu
 

DeletedUser

Sincer nici nu am observat ca am luat un nou sat de la voi si nu asta vroiam sa pun in evidenta.Vroiam sa pun statistica adevarata nu cea cu academia...


Tu zici de voi si nu de academie aici,ai dreptate dar cu asa specimene in trib o sa ajungeti mai rau ca academia:D:rolleyes:


Puncte: 5.198
Rang: 13220
Inamici învinşi: 18.798 (7620.)
Trib: +SAS+
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Invitaţie în trib
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
Adzy09- 01 576|591 1.555
Adzy09-02 575|593 1.921
Adzy09-03 574|596 1.722:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Sincer nici nu am observat ca am luat un nou sat de la voi si nu asta vroiam sa pun in evidenta.Vroiam sa pun statistica adevarata nu cea cu academia...

Asta cu cont multiplu ce faci aici? Incerci sa speli imaginea unui trib plagiat? :D
 

DeletedUser18409

o intrebare pt ~LEON~...cate atacuri ati lansat pe Ankamaster *** cate sate ati luat?
 

DeletedUser

sate nu i-am luat preamirificei.asta pentru ca nu a atacat nimeni cu nobil.dar i-am curatat eu 3 sate si daca trimiteam si nobili fii sigur ca luam sate
 

DeletedUser18538

Au fost niste fake-uri atata tot nu va ambalati asa. si intrebati ca disperati cate sate au fost luate?????
 

DeletedUser

Sincer nici nu am observat ca am luat un nou sat de la voi si nu asta vroiam sa pun in evidenta.Vroiam sa pun statistica adevarata nu cea cu academia...

Satul a fost recuperat :
nu trebuia! (510|594) K55 4,481 alexandru2035 [+SAS+] twitch [~LEON~] 03rd Apr 2009 - 23:56:53
nu trebuia! (510|594) K55 4,524 twitch [~LEON~] alexandru2035 [+SAS+] 03rd Apr 2009 - 13:39:57


Deci aveti un singur sat luat de la noi
 

DeletedUser

Satul a fost recuperat :
nu trebuia! (510|594) K55 4,481 alexandru2035 [+SAS+] twitch [~LEON~] 03rd Apr 2009 - 23:56:53
nu trebuia! (510|594) K55 4,524 twitch [~LEON~] alexandru2035 [+SAS+] 03rd Apr 2009 - 13:39:57


Deci aveti un singur sat luat de la noi

nu trebuia! (510|594) K55 4,524 alex2127 [noobs] twitch [~LEON~] 03rd Apr 2009 - 11:56:18

Hmmm

Poate daca l-ati fi lasat unde ii era locul nu l-ati fi pierdut (din nou)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Ce atata bucurie pe sas pentru un sat cucerit de la leon ? mai este si recuperat. Cand o sa conduceti la statistica atunci sa va bucurati cu adevarat. Pana atunci , pe campul de lupta cu voi ;)
Si nu-mi da-ti reply de genul : inca mai 'sortam' din jucatori, ca din prima zi de razboi spuneti asta.

succes in continuarea celor 2 parti
 

DeletedUser

Ce atata bucurie pe sas pentru un sat cucerit de la leon ? mai este si recuperat. Cand o sa conduceti la statistica atunci sa va bucurati cu adevarat. Pana atunci , pe campul de lupta cu voi ;)
Si nu-mi da-ti reply de genul : inca mai 'sortam' din jucatori, ca din prima zi de razboi spuneti asta.

succes in continuarea celor 2 parti

multumim,multumim frumos.
bafta si voua cu Diablo sau ZZ cine mai sunt:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus