Lethal-vorbe putine...dar fapte?

DeletedUser8715

Daca te uiti bine pe langa alea 4 de la voi mai avem vreo 120 luate numai in ultimele 48 de ore de la ~HELL~.

P.S. Promit ca voi arata statistici si cu voi asemanatoare cu cele cu ~HELL~ in cel mai scurt timp.
Trebuie sa ma concentrez pe fiecare razboi pe care il ducem in parte.
Promit ca urmatorii sunteti voi.

Acest post al tau nu l-am vazut. Amuzant, amuzant, amuzant... Credeti ca veti gasi zilnic jucatori inchisi pe atacabil sau veti face mereu rost de parole?
Sper ca era o gluma, eu am gustat-o. Sper ca si tu.

O alta gluma au fost atacurile voastre de ieri asupra mea.
Ati vazut aceasta parte din profilul meu :
vach.jpg
si v-ati gandit ca doar asa imi puteti lua un sat. Si ce te-ai gandit tu: sa-ti pui baietii sa atace acelasi sat, 3 jucatori, fiecare cate 10 full-uri? Fara pic de fake, ca doar eddypatrascu nu e la PC.

Ati crezut ca dati lovitura daca imi luati satul cu biserica? Ma reintorc totusi la armata pe care ati trimis-o. Au fost 30 de full-uri si 10 nobili trimisi pe un singur sat!!! 30 de full-uri!!! Cu toate acestea, nici macar nu ati scazut adeziunea acelui sat si m-ati urcat cu 1,2 milioane de puncte la inamici invinsi in aparare.

Lasand modul in care ati atacat la o parte si trecand la fair-play, va intreb: Chiar asa disperati sunteti sa luati cateva sate? Chiar asa frica va este de jucatorul eddypatrascu incat nu indrazniti sa-l atacati decat cand este plecat? Dar...ati scapat de dracu' si ati dat de fi-su. Warzone. a fost sitter si s-a descurcat foarte bine, omorandu-va 30 de full-uri si 10 nobili(!!!!), cu niste pierderi in jur de 4 sate de aparare(echivalent).


Master Death, frumoasa voastra familie are cai necunoscute chiar si voua. Problemele din paradisul vostru nu sunt un secret pentru nimeni. Ati facut o alianta formata din Decide, Noi, Soarta, Dero+, MoH si ~~SR~~ contra Wall si Lethal. Chiar asa rau v-au speriat 130 de jucatori? Planul vostru incepe sa dea gres si cu totul alte jocuri si intelegeri incep sa se faca.
Ai tai, colegii tai, membrii MoH cat crezi ca vor mai suporta sa-ti indure greselile? I-ai pus sa iroseasca 60 de full-uri pe peggy, dand apoi vina unul pe celalalt pentru nereusita atacului. Acum, ati rupt inca 30 de full-uri aiurea.
Si hai sa-ti mai zic o chestie: ce ati reusit voi sa-mi faceti mie cu 30 de full-uri, eu am reusit sa va fac pe 2 sate, cu doar 2 full-uri si anume sa va las zidul la 0. Cat crezi ca ai tai vor mai avea incredere in tine, vazand ca le pierzi aiurea armata doar pentru a posta o statistica favorabila pe extern?

Ai dat dovada din nou de o lipsa acuta de fair-play, ca si in cazul breus ori gulyt, ati incercat sa ma atacati "pe la spate", profitand de pe ceea ce am pus eu la profil. M-ai amuzat teribil si chiar imi pare rau ca nu am fost acasa sa vad fiecare raport, la cald. Unii mai au si altceva de facut vara, in afara de triburi! Stiu ca incerci sa-ti repari imaginea, alianta cu Decide F. si ~~SR~~ bagandu-te intr-o hora in care nu meriti sa joci, dar nu asa. Mai rau ti-o strici.

In concluzie, frica voastra de mine a fost intemeiata, nici cand sunt pe sitter nu imi puteti lua sate!


PS: 30 de full-uri si 10 nobilii pentru un singur sat? Fara niciun fake?!?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tura 1 - MoH
w5ko137ka0w744ukbn89.jpg


Master Death , tu i-ai invatat sa atace in halul acesta ?
Baiatul a schimbat numele la sate , pentru a nu observa nobilii ...dar a uitat sa schimbe si coordonatele :p ...si timpii chiar nu-mi aratau cand sosesc nobili :mad: .A crezut ' ca ma smechereste :( ' .

Diferenta intre primul nobil si ultimul nobil era de 30 de secunde .
*La momentul respectiv m-am gandit sa ma apar cu 1000 lanci ...dar am zis : Hai sa mai creasca si eddy la inamici invinsi . :cool:

Fake-urile unde au fost ?Sau nu ati auzit de ele :eek: ?
*Exista un topic parca la sectiunea : Forum principal : , unde iti explica ce inseamna Fake si de cate feluri poate fi acela .Dai copy/past si introdu-l la voi pe forum ...Vă v-a ajuta mult .

Deci Master Death :
Invatati colegii sa atace .Explica-le cum sta treaba cu acest joc ...suna-i , trimite-le vederi , vorbiti pe Ym , numa invata-i .V-ati rupt 30 de full-uri pe 1 sat .Sincer sa-ti spun , cu 30 de full-uri luam in jur de 15 - 30 de sate .
Si inca ceva :
Nici cand sunt beat nu atac in halul in care ataca colegii tai .



Tura 2 - MoH
zz5juwbvtvh1sizzqpc1.jpg

De data aceasta a atacat 23.Adry [ Tiltlu joc : Sefa de trib ! ]acompaniata de sylv3 , fiind putin mai organizat decat prima tura , dar din pacate tot in stil MoH .
Fara fake-uri , atacand cu 'nobilii la ochi' , nici macar 1 atac de golire inaintea nobililor , sylv3r schimbase numele la toate satele de pe care atacase in adry* , iar jucatorul 23.adry avea numele la sate ; 01 , 02 , 03 ...
Foarte , foarte slab organizat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Da tu de ce nu ai notat atacurile cu ce vin? adica na daca tot e vorba de organizare....sa arati ca esti peste ei ...nu?


p.s. nu simpatizez nici unu din triburile de mai sus si nici nu am antipati pentru vro unu.
 

DeletedUser

Eh...cand vezi 30 de atacuri pe un singur sat il blindezi si gata...mai conteaza cand vin nobilii?
 

DeletedUser8715

Warzone. a fost sitter la mine. Atat! El nu stia satele, dar si-a dat seama de organizarea lor.
Il apreciez pentru ca eu eram pe munte, sub influenta acuta a lui Bachus, iar el imi apara satele.

In alta ordine de idei, intreb: Cum sa trimiti 30 de full-uri de atac pe un sat si sa nu-l iei, avand in vedere ca titularul contului are la profil " In vacanta!!" ????

Ii rog pe vecinii mei din MoH sa astepte putin, pentru a le arata ca eu stiu si sa atac si ca nu sunt nici pe departe un testos. Toata armata pe care ati vazut-o in cale era doar a mea si nimic mai mult. Niciun sprijin din partea vreunui coleg de trib ori aliat.


O seara buna va doresc, dragi inamici virtuali.


LE: Warzone., nu ma mai oftica atat pentru faptul ca nu am putut asista la aceasta "actiune".:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eddy, nu inteleg de ce faci atata tam tam...
sau vazut sute de full-uri fara sa se piarda sate.
30 sunt chiar asa multe? Sunt sate izolate inntre sate MoH,e firesc sa fie blindate.
Cinste lui warzone...ca a suplimentat oportun defensul inainte de nobili... Dar totuşi, pe un sat blindat...ce chinezărie extraordinara a facut?:confused:
Nu mai incercati atat sa denigrati. Nu ai pierdut satul/satele? foarte bine.
Para-ti bine, si atat. De ce este necesar atata "noroi" ??
 

DeletedUser

Te intreb, de ce nu pui statisticile astea?

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH DECIDE NOI PRAF DERO+
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 25
Diferență: 19

image.php


sau astea????

Side 1:
Tribes: Lethal Wall
Players:

Side 2:
Tribes: MoH DECIDE NOI PRAF DERO+
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 116
Diferență: 62

image.php



Aparent e simplu... Va place sa aruncati cu noroi.
Ne asociati unor statistici unde aveti real avantaj? De ce?

Cand totul părea atat de relevant ... prin simpla comparatie:
:eek::eek::eek:
Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 25
Diferență: 19

image.php


Asa ca mai usor cu "noroiul". Deocamdata nu aratati prea bine, in oricare statistici privesti.
Tocmai spuneati nu de mult de respect. Hai sa ne respectam, atat ca trib/playeri cat si ca oameni. Ca in fond, oameni suntem.
 

DeletedUser8266

Eh...cand vezi 30 de atacuri pe un singur sat il blindezi si gata...mai conteaza cand vin nobilii?

Ba conteaza ... daca erau fake-uri si tu blindai satu inainte fara sa te asiguri si cand colo... veneau atacuri din apropiere pe alt sat si nu mai aveai cum sa retragi si sa te sprijini :)

p.s. oricum statistica aia ...a cam spus totul ...deceaba incercati sa ii minimalizati ca va cam....bat

p.p.s. in o luna 25 sate cam putin :(
 

DeletedUser7711

MisterEnGi ce ti se pare tie o asa o mare diferenta pe o perioada de 1 LUNA . Daca te uiti la Lethal el creste in fiecare zi pe alte fronturi deci daca voi le luati 20 de sate intr-o luna ei iau 200 de sate pe alte fronturi .
 

DeletedUser8266

Cred ca nu ai inteles ca nu ii intereseaza alte ,,fronturi" ii intereseaza ce fac ei in razboiul cu lethal...si au dreptate ...putin cat e ...is pe plus
 

DeletedUser

eddypatrascu,
incerci o politica de denigrare a liderilor MoH si slabire a tribului?
Poate cei naivi si slabi se vor prinde, dar de astfel de oameni nici nu e nevoie in trib!

Statistica totusi este in defavoarea voastra si asta spune multe!
Nu au putut sa-ti ia tie un sat, au putut sa ia 25 de la altii, or e important razboiul cu tot tribul vostru, nu doar cu liderii!
 

DeletedUser

Te intreb, de ce nu pui statisticile astea?

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH DECIDE NOI PRAF DERO+
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 25
Diferență: 19

image.php


sau astea????

Side 1:
Tribes: Lethal Wall
Players:

Side 2:
Tribes: MoH DECIDE NOI PRAF DERO+
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 116
Diferență: 62

image.php



Aparent e simplu... Va place sa aruncati cu noroi.
Ne asociati unor statistici unde aveti real avantaj? De ce?

Cand totul părea atat de relevant ... prin simpla comparatie:
:eek::eek::eek:
Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 25
Diferență: 19

image.php


Asa ca mai usor cu "noroiul". Deocamdata nu aratati prea bine, in oricare statistici privesti.
Tocmai spuneati nu de mult de respect. Hai sa ne respectam, atat ca trib/playeri cat si ca oameni. Ca in fond, oameni suntem.


Ati uitat cum ati luat satele ?

Pagina 1 :TwStats


Pagina 2 : TwStats


MisterEngi ...mai bine lasa-l pe Master Death sa posteze , deoarece tu mai mult scazi valoarea MoH decat sa o ridici !
Si ti s-a mai spus : Noi nu ne rupem 30-40 full-uri pentru 3-4 sate , ci ne rupem 30-40 full-uri pentru 20 - 30 de sate !
 

DeletedUser

Acest post al tau nu l-am vazut. Amuzant, amuzant, amuzant... Credeti ca veti gasi zilnic jucatori inchisi pe atacabil sau veti face mereu rost de parole?
Sper ca era o gluma, eu am gustat-o. Sper ca si tu.

O alta gluma au fost atacurile voastre de ieri asupra mea.
Ati vazut aceasta parte din profilul meu :
vach.jpg
si v-ati gandit ca doar asa imi puteti lua un sat. Si ce te-ai gandit tu: sa-ti pui baietii sa atace acelasi sat, 3 jucatori, fiecare cate 10 full-uri? Fara pic de fake, ca doar eddypatrascu nu e la PC.

Ati crezut ca dati lovitura daca imi luati satul cu biserica? Ma reintorc totusi la armata pe care ati trimis-o. Au fost 30 de full-uri si 10 nobili trimisi pe un singur sat!!! 30 de full-uri!!! Cu toate acestea, nici macar nu ati scazut adeziunea acelui sat si m-ati urcat cu 1,2 milioane de puncte la inamici invinsi in aparare.

Lasand modul in care ati atacat la o parte si trecand la fair-play, va intreb: Chiar asa disperati sunteti sa luati cateva sate? Chiar asa frica va este de jucatorul eddypatrascu incat nu indrazniti sa-l atacati decat cand este plecat? Dar...ati scapat de dracu' si ati dat de fi-su. Warzone. a fost sitter si s-a descurcat foarte bine, omorandu-va 30 de full-uri si 10 nobili(!!!!), cu niste pierderi in jur de 4 sate de aparare(echivalent).


Master Death, frumoasa voastra familie are cai necunoscute chiar si voua. Problemele din paradisul vostru nu sunt un secret pentru nimeni. Ati facut o alianta formata din Decide, Noi, Soarta, Dero+, MoH si ~~SR~~ contra Wall si Lethal. Chiar asa rau v-au speriat 130 de jucatori? Planul vostru incepe sa dea gres si cu totul alte jocuri si intelegeri incep sa se faca.
Ai tai, colegii tai, membrii MoH cat crezi ca vor mai suporta sa-ti indure greselile? I-ai pus sa iroseasca 60 de full-uri pe peggy, dand apoi vina unul pe celalalt pentru nereusita atacului. Acum, ati rupt inca 30 de full-uri aiurea.
Si hai sa-ti mai zic o chestie: ce ati reusit voi sa-mi faceti mie cu 30 de full-uri, eu am reusit sa va fac pe 2 sate, cu doar 2 full-uri si anume sa va las zidul la 0. Cat crezi ca ai tai vor mai avea incredere in tine, vazand ca le pierzi aiurea armata doar pentru a posta o statistica favorabila pe extern?

Ai dat dovada din nou de o lipsa acuta de fair-play, ca si in cazul breus ori gulyt, ati incercat sa ma atacati "pe la spate", profitand de pe ceea ce am pus eu la profil. M-ai amuzat teribil si chiar imi pare rau ca nu am fost acasa sa vad fiecare raport, la cald. Unii mai au si altceva de facut vara, in afara de triburi! Stiu ca incerci sa-ti repari imaginea, alianta cu Decide F. si ~~SR~~ bagandu-te intr-o hora in care nu meriti sa joci, dar nu asa. Mai rau ti-o strici.

In concluzie, frica voastra de mine a fost intemeiata, nici cand sunt pe sitter nu imi puteti lua sate!


PS: 30 de full-uri si 10 nobilii pentru un singur sat? Fara niciun fake?!?

1. Noi nu dam fake-uri niciodata.
2. Daca eu nu eram in concediu atunci cand s'au hotarat oamenii mei sa te atace nu primeai doar 30 de full-uri ci primeai 500
3. Planurile mele nu au dat gres si nici nu vor da atata timp cat am pofta de joc
4. Oamenii mei au incredere totala in mine si daca eu cer 500 de full-uri pe un sat le voi avea.
5. O sa vedeti imediat pe pielea voastra acum ca am terminat cu ~HELL~
 

DeletedUser

.Warzone eu in locul tau ma aparam cu 1000 - 2000 de lanci.


P.S. Cine stie cunoaste :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ati uitat cum ati luat satele ?


MisterEngi ...mai bine lasa-l pe Master Death sa posteze , deoarece tu mai mult scazi valoarea MoH decat sa o ridici !
Si ti s-a mai spus : Noi nu ne rupem 30-40 full-uri pentru 3-4 sate , ci ne rupem 30-40 full-uri pentru 20 - 30 de sate !

De e tot zici asta?
Ati uitat sa-l aparati pe masculin... si cand acesta...si-a "dat duhul" ce-ati facut? L-ati concediat. De ce?
Banuiesc eu, sa nu va stricati statisticile tribului.
Acela a fost atac cat de cat organizat... si s-a vazut. Va ocrotiti voi liderii... dar restul??
Iti sugerez si eu in TW-stats...ca tot iti place...
http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=player&mode=conquers&id=820506&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Si acel player lethal nu era inactiv cand a fost extirpat...
Cat despre pomenitul breus... oare din cauza slujbelor la biserica a fost blocat de admini?
Sunteti respectati, ca si playeri, eddy si warzone... dar lasati jocurile astea "noroiase"... ca nu va fac cinste.
 

DeletedUser

MisterEnGi ce ti se pare tie o asa o mare diferenta pe o perioada de 1 LUNA . Daca te uiti la Lethal el creste in fiecare zi pe alte fronturi deci daca voi le luati 20 de sate intr-o luna ei iau 200 de sate pe alte fronturi .

Noi nu am luat sate din alte triburi vrei sa zici?

priveste

Side 2:
Tribes: MoH
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 2: 1,586 - numar de sate


image.php



Sincer, nu mi se pare putin...sau de ignorat...
Dar aici...discutam doar vs lethal... sa nu fim offtopic.
 

DeletedUser

De e tot zici asta?
Ati uitat sa-l aparati pe masculin... si cand acesta...si-a "dat duhul" ce-ati facut? L-ati concediat. De ce?
Banuiesc eu, sa nu va stricati statisticile tribului.
Acela a fost atac cat de cat organizat... si s-a vazut. Va ocrotiti voi liderii... dar restul??
Iti sugerez si eu in TW-stats...ca tot iti place...
http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=player&mode=conquers&id=820506&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Si acel player lethal nu era inactiv cand a fost extirpat...
Cat despre pomenitul breus... oare din cauza slujbelor la biserica a fost blocat de admini?
Sunteti respectati, ca si playeri, eddy si warzone... dar lasati jocurile astea "noroiase"... ca nu va fac cinste.


Din cate observi , primul sat pierdut a fost intern !
Jucatorul se lasase , iar voi ati intervenit pe fir dupa ce golise satele .


2. Daca eu nu eram in concediu atunci cand s'au hotarat oamenii mei sa te atace nu primeai doar 30 de full-uri ci primeai 500

500 atacuri stil MoH , care le puteai fenta cu 2000 lanci ...te inteleg :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din cate observi , primul sat pierdut a fost intern !
Jucatorul se lasase , iar voi ati intervenit pe fir dupa ce golise satele .




500 atacuri stil MoH , care le puteai fenta cu 2000 lanci ...te inteleg :eek:

veşnic gasiti motive. pacat ca nu mai sunt rapoartele...ca sunt duse vremurile...
cum poti spune ca s-a lasat cand luase satul pomenit de tine...cu nici 24 de ore inainte? http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=village&mode=conquers&id=6120
plus rangul lui ca aparator... (Rang OÎ Apărare: 164. (2,335,059 score))
sa nu mai zic mesajele... cu "urarile" de bine oferite de el...
hai...
aceleasi "ieftine" motive... cu ce dovezi sa mai venim?
ok.
totul pare un monolog "cu voce tare".
nu are sens sa continuam.
succes domnule warzone.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67,443
Tabăra 2: 10,677
Diferență: 56,766

image.php
 

DeletedUser

felicitari!

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: Lethal
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 10
Diferență: 0

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100,946
Tabăra 2: 95,118
Diferență: 5,828

image.php
 
Sus