Lethal-vorbe putine...dar fapte?

DeletedUser8715

MisterEngi, ai tupeu, sincer. Cum poti sa comentezi ceva despre the lord 1(nu-l cunosc personal) cand exista cazul gulyt, cont cumparat de voi pentru a va luada cu statistici?
Acum am inteles ca atat timp cat am condus eu Lethal-ul nu mi-am dat seama ca trebuie sa joc si mai "murdar", pentru a face fata tuturor magariilor voastre. Warzone. a inteles asta si e bine. Exista o diferenta, insa: The lord a cedat sate/cont, pe cand voi ati cumparat contul de la gulyt.
Te rog, ai putin bun-simt si taci.
 

DeletedUser

MisterEngi, ai tupeu, sincer. Cum poti sa comentezi ceva despre the lord 1(nu-l cunosc personal) cand exista cazul gulyt, cont cumparat de voi pentru a va luada cu statistici?
Acum am inteles ca atat timp cat am condus eu Lethal-ul nu mi-am dat seama ca trebuie sa joc si mai "murdar", pentru a face fata tuturor magariilor voastre. Warzone. a inteles asta si e bine. Exista o diferenta, insa: The lord a cedat sate/cont, pe cand voi ati cumparat contul de la gulyt.
Te rog, ai putin bun-simt si taci.

Sincer nu am avut informatia pana acum, asa ca nu am stiut ca trebuie sa tac.
De unde stii tu ca un cont a fost cumparat si celalalt donat?
E poveste contra poveste, nu?
O sa tac cand o sa consider eu ca trebuie sa tac. In regula?
 

DeletedUser

doamne...sal misterengi..ma cunoshti...ca acuma ma ataci p lumea 11:))...*** te uiti la the lord01 p ro.twstats..vei vedea k eu am luat ceva sate de la el...acele sate mi-au fost date de catre the lord01...si nimeni altcineva..asta pot sa te asigur..nu am pentru cine sa mint deci nu imi pune cuvantu la indoiala;)...cattimp cineva din lethal a luat sate de la the lord...pe cont a fost chiar the lord...cand ati luat voi sate a fost alta treaba;)
 

DeletedUser8715

Pe contul lui gulyt era un anume SuperStarRO sau ceva de genu' asta. E o diferenta intre a da un cont pentru cativa euro de credit si a da niste sate pentru ca respectivul jucator din MoH a simtit ca voi nu le meritati. Stiu cum e, pe L7 am dat stergere cont, in detrimentul cedarii satelor celor din Sith Family, pentru ca erau doar niste pomanagii.

Sunt sigur ca nu vom ajunge la niciun consens, asa ca ar fi cel mai bine ca fiecare sa-si tina parerile pentru el. Aici e topicul oficial al tribului Lethal, nu un topic dedicat exclusiv razboiului dintre Lethal si Moh. A fost un asemenea topic, deschis de voi, insa circul facut acolo a determinat moderatorul sa-l inchida.

De ce sa taci? Pentru ca te afunzi in penibil.

Daca doresti sa dezbati in continuare acest subiect, te rog sa deschizi un topic special pentru asta, topicul oficial al Lethal-ului nu este locul in care MoH-ul sa-si exprime frustrarile.

LE: Asta dupa ce te-or deschide adminii, MisterEngi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dragul meu MisterEngi,

sa-ti mai spun un lucru pe care tu nu-l sti ( dar crezi ca-l sti! ).
Eu cand am spus ca nu mai joc, pai nu am mai jucat, cine crezi tu ca a intrat pe contul meu? Gulyt a intrat si s-a mai "intepat" putin, ca sa zic asa, cu Master death ( intreaba-ti prietenul ca sa te convingi! ) dupa care master death m-a dat afara din trib, defapt pe gulyt, asa ca atunci s-a dat contul altcuiva, pt. ca, asa cum a spus si Eddy, voi nu-l meritati!!!
Imi pare sincer rau ca nu am facut asta mai inainte si am stat intr-un trib care nu m-a meritat!

Eddy, desi zici ca nu ne cunoastem, defapt noi ne cunoastem de pe L7, unde eu am fost rugdefoc, si acolo eu eram in TSL, tu in TSA (academie) parca, in fine poate-ti aduci aminte de scandalul care a fost si acolo si de "milogii" care se gaseau acolo! :D Jur, parca au venit toti pe lumea asta si s-au bagat intr-un singur trib: MOH :p:p:p
 

DeletedUser

Aaaa...si Engi, de ce ti se pare tie ca a fost o tentativa esuata a celui care l-a banat pe Master death? Eu unul, personal, nu cred ca a fost o tentativa esuata! Iti dai seama acum cate sate trebuie sa innobileze Master intern ca sa ajunga iar "in top"? ce-o mai fi insemnand si asta in viziunea voastra? :rolleyes:
 

DeletedUser

Dragul meu MisterEngi,

sa-ti mai spun un lucru pe care tu nu-l sti ( dar crezi ca-l sti! ).

uite...
Imi cer scuze public ca te-am judecat gresit.
NU am stiut ca deja dadusei contul... iti scrisesem pe cont, dar nu mi s-a raspuns.
Am spus mai sus... ca te-am respectat... si eram total dezamagit de derularea evenimentelor provocate de al tau cont... de banarea lui master...si alte aiureli.
Cu ocazia asta Eddy sper sa nu incepi tu...cu înţepături. A fost intre mine si Lord si sper sa inteleaga si sa accepte scuzele.
 

DeletedUser

Engi man,

Niciodata nu trebuie sa-ti ceri scuze fata de mine, nu sunt suparat pe tine si niciodata nu am fost!!!
Ai fost indus in eroare, ti-au spus doar ce vroiau ei sa auzi, ti-ai dat seama cum a stat treaba si asta e cel mai important lucru!
Noi oricum tinem legatura, man:D
 
Sus